Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle 1 değil birkaç geriden geliyorum ortak okumada ibretlik bir örnek
Bende en son subat ortak okumasini bitirdim. Ikisi yarim kaldi. Kutuphaneden kullanim suresi doldu
Yarin goriot Baba ya basliyacagim. Ortak okumayi bitiririm insallah cuma ya. Kanını Satan Adam in son 60sayfasi. Bu aksam biter . Gerci bunun gibi akici ise biter cumaya

Bende uzun zamandır ortak okumaları okuyamıyorum. Goriot Baba'yı aldım ama şu an okuyabilir miyim bilmiyorum, Cimri kitabına başladım güzel gidiyor. Okuma hızıma kavuşursam okuyacam bu ay onu.

Bende uzun zamandır ortak okumaları okuyamıyorum. Goriot Baba'yı aldım ama şu an okuyabilir miyim bilmiyorum, Cimri kitabına başladım güzel gidiyor. Okuma hızıma kavuşursam okuyacam bu ay onu.
Ilk kitap bitince Gaza gelmis gibi gidiyorum belki de ilk 1 hafta Beni yavaslatan oglumun sünnet olmasi. Cok yordu beni, pansuman isi saatler suruyordu,can tatliligindan

Kiz 10yasinda artik. Bana kalsa 18de olsaydi. Fakat birkac sorunu vardi kendide isteyince bayram sonrasi oldu. Daha simdi tam ayaklandi. 6yasindan sonra olsun zaten.
Zaten 2 yaşına kadar , sonrasında 7 yaşından sonra tavsiye ediliyor. O yüzden 7 yaşından önce yaptırmayacağım ben de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…