Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın

Güünaydınnn herkese

Çok üzüldüm canım geçmiş olsun Allah şifa versin. Hep aldığımız hormonlar, sağlıksız doğal olmayan yiyecekler yüzünden bunlar. Mahvettiler hepimizi
Bundan sonra hep güzel haberler alalım inşallah

Amin canım hayırlısı.
Ya bir sebebi yok biliyor musun.
Kendimizi çok uzmemiz ,çok yormamiz,hirpalamamiz,süper kadın olmaya çalışmalarımız yüzünden bence.

Bırakip rahatlamak lazım.Onu basaramadigimiz için.

Senin kaç kez oldu kimyasal?

Eskiler daha çok yoruluyorlardi bence. Ne bizim gibi dikkat edebiliyorlardi ne de hamileyim diye naz yapabiliyorlardi. Üçer beşer doğurmuşlar. Bu konudaki komplo teorilerine inanıyorum ben. Bilinçli olarak insanlar kısırlaştırılıyor. Filmini de yapmışlardı. Film dünyada kimsenin doğal yolla hamile kalmamasını işliyor. Önce filmini çekiyorlar sonra gerçek hayata geçiriyorlar. Bizim çocuklarımız ne yaşayacaklar kim bilir

Benim iki kimyasal, bir düşük bir de 12 haftalıkken bir kaybim var doktorun biri bağışıklık sistemimin esimden gelenleri mikrop olarak algılayıp vücuttan atıyor olabileceğini söyledi ama ben sağlıklı bir gebeliğim olduğu için inanmamıştım. Şimdi haklı galiba diyorum çünkü şimdiye kadar hep doğal yolla hamile kaldım. Gebelik oluşuyor devamı gelmiyor

Günaydın

Tünaydın Herkes için mutlu bir gün diliyorum

Sefiller bugün yarın biter. Peşinden hangi kitaba başlasam. Seçenekler şunlar
1. Kayıp Kızın Hikayesi
2. Işığın kör edici yokluğu

3. Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar bende de var Eleadora da okuyacaktı sanki
Başlayalım mı beraber

Son düzenleme:
Günaydın
Kac gündür kitap okuyamıyorum bitiremedim henuz ikisini, ara ara böyle dönemler oluyo bende yokmu bunun bi çözümü
Benimde öyle oldu bu ay ,sonra elimdekilerden daha düz romantik bir kitap okumaya başladım ,açıldım şimdi

Canimm geçmiş olsun . Üzülme Allah hayirli sağlıklı bir bebek verir ins. Bende çok zor hamile kaldim.bi buçuk sene uğraştım.hic hamile kalamamisdim.en azından hamile kalabiliyorsun. Bu açıdan düşün. Strese girme

Tamam teşekkür ederim başkanım Sen kitap stoğu yaptın zaten almadığın kitap kalmadı
Küçük Kadınlar bende de var Eleadora da okuyacaktı sanki
Başlayalım mı beraber

Olur bir kaç güne başlarım ben de
Ben de okuyacaktım sizinle okurum artık

Tamam teşekkür ederim başkanım Sen kitap stoğu yaptın zaten almadığın kitap kalmadı

Ben de okuyacaktım sizinle okurum artık

Bir tane kalmıştı onun da basımı yoktu basmışlar. Life light haber verdi sağolsun. Ay çok mutlu oldum ona.
bak bu serinin 2. kitabının basımı yoktu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…