Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın güzel ruhlu ince kadınlar

Günaydın

Günaydın çiçeğin miyim gerçekten

Günaydınnn hanımlar

Sizin adınıza sevindim. "Allah yeniden başlayanların yardimcisidir" mealinde bir ayet varya ne güzel siz de yeni hayatınıza başlarken rahat bir süreç olmuş maşallah. Inşallah bizim için de böyle olur . Ogretmen mevzusuna gelince tabi çocuklar küçükken kadın öğretmen tabiatı itibarı ile sanki daha merhametli olacak gibi düşünüyoruz ama görüyorum ki kadın erkek farketmez insan özünde ne ise onu yansıtıyor.Kızımın ogretmeni erkek ,hem akademik hem de sosyal açıdan çok memnunuz. Yan sınıftaki kadın öğretmen ise minik çocuklara o kadar bağırıyormuş ki korkudan ağlayan çocuklar oluyormuş. Allah tüm çocuklarımızı iyi insanlarla karşılaştırsin.

Günaydın

Günaydın

Hayırlı günler herkese
Suzan Defter i okuyorum bitmek üzere ,kitap akıcı ama şöyle bir karışıklığı var iki kişinin günlüğü üzerinden gidiyor kitap, birinin sayfasını okuyoruz Ya diğer sayfada değil devamı bir diğer sayfada oraya geçip onu tamamlayıp tekrar geriye dönüp öbür kişininkini okumaya başlıyoruz
Niye böyle bir zorluk yapmışlar anlamadım belki hikmeti vardır da çıkar sonunda kitabın bakalım

O kitabın en önemli özelliği o zaten. Kitap hakkında ön bilgi yoksa insan önce baskı hatası mı var diye düşünüyor ama sonradan anlıyorsun. Birden fazla okuma seçeneği sunuluyor aslında. İster baştan sona bir kişinin yazdıklarını okuyorsun istersen de gün gün çapraz okuyorsun. Benim de okuduğum ilk Ayfer Tunç kitabiydi.

Ben de Ayfer Tunç hakkında bilirkişi edasıyla yazar gibi oldum ama çok sevdiğim için herkes okusun istiyorum

Baskı hatası siye düşünmedim de neden böyle yapmış acaba diye düşündüm
Bende gün gün çapraz okuyorum
Benim de bu ikinci kitabı ilk Aziz Bey Hadisesi ‘ni okumuştum onu da beğenmiştim

Sizinle tanıştıktan sonra ki ilk bitirdiğim kitabım

Dr Dana Suskind => Otuz Milyon Kelime (297sayfa) her ailenin okuması gereken kitap özellikle yeni doğan adına Bilimsel ve istatiksel sonuçlara yer vermiş. En sevdiğim cümle de şey oldu kitapta “Eylemlerinizin sonucunu asla bilemeyebilirsiniz ama hiçbir şey yapmazsanız sonuçta olmaz”

Hayırlı günler

Çiçeğin miyim gerçekten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…