Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evde daha önce aldığım ama çok az okuduğum bir kitabımı buldum. Ona başlamak istiyorum ama inşallah sıkılıp yarım bırakmam. "Doç. Dr. Sultan Tarlacı - Schrödinger'in kedisi neden şizofren oldu?" kitap kuantum fiziği ve Felsefe üzerine. İsmi oldukça dikkatimi çekmişti.

Bu saatlerde çayımı çoktan içmiş yürüyüşe çıkmıştım. Bazen gündüz bazen akşam yürüyorum bu aralar
Iyi yapmışsın ,ben de şartlara göre bazen sabah bazen akşam yürüyorum. Tabi imkan olsa akşamın karbondioksidine maruz kalmaktansa sabah seherindeki oksijeni alsak ne iyi olur
Okumuştum ben.Ama kolay okunacak bir kitap değil peyderpey okumak lazım. Şizofren kelimesi geçince psikolojik bir kitap algısı oluşuyor ama psikolojik değil tamamen fizik ve kuantum üzerine mistizm bir bakış var. Eğer kuantuma ilgin ve de biraz bilgin varsa güzel gider aksi takdirde kitapta anlatılanlar fazla derin gelip sıkabilir. Keyifli okumalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…