Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kişisel sorunları topikte paylaşılması çok ayıp değil mi? Burası kitap topiği BDV ile karıştırılmamalı
Geçmişe baktım ne yazılmış göremedim silinmiş herhalde. Çok sık aktif olamadığım için kaçırmış olabilirim muhabbeti Bana böyle hop diye gidilmiş gibi geldi o yüzden sordum. Diğer arkadaşların haberi var sanıırm.

Hayırlı öğlenler. Birazdan hastaneye gebe okuluna gideceğim. Son zamanlarda heyecan kaygı endişe dolayısıyla çarpıntım oluyor hastaneye gittiğimde doktor gördüğümde. Belki yardımcı olur diye gdeceğim ama şu an bile kalbim küt küt atıyor nabzım kaç oldu bilmem

Sakin ol canım. İnşallah herşey yolundadır. Gebelik okulunda nefes egzersizi falan mı yapıyorlar.

Aynen öyle canım hoop diye girildi. geçmişe bakmana gerek yok çünkü burada yaşanan bir sıkıntı değil o yüzden de topiği bu şekilde karıştırması saygısızlık ve terbiyesizlik.

Sakin ol canım. İnşallah herşey yolundadır. Gebelik okulunda nefes egzersizi falan mı yapıyorlar.
Açıkçası bilmiyorum ne yapıldığını. Hazırlıklar, bebek bakımı, temel şeylerin yanında sanırım psikolojik olarak da yardımcı olacaklar. Doktor yönlendirdi kaygılarına iyi gelir dedi. İnşallah.

Tatlı heyecanlar bunlar ay çok güzel ya

Günaydın canlar güzel bir hafta olsun hepimize

Olabildiğince sakin kalmaya çalış canım. Ben de doğum sonrası yaşadım. Ama geçiyor merak etme

Selam hanımlar C Calcifer ferfeciri , kitap kulübü olarak değiştirmisşsin . Güzel olmuş .Etiketimi görünce ne alaka dedim, kitap kulübü olduğunu görünce. Sayfasına bir baktım. Ferfecir yerine kitap kulübü yazıyor.

Evet bir isim değişikliğine gideceğiz de şimdilik böyle kalsın dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…