Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın aşklar

Günaydın
Dün eve geldim ama o yorgunlukla erken uyudum yorumlamaya katılamadım. Gün içinde yazdıklarınızı okurum artık

D dgdln nasılsın canım? Motivasyon toplayacaktın en son. İnşallah her şey yolundadır.
Nerde... Herkes toplamış bana kalmamış gibi valla . Biraz da ne yalan söyleyeyim artık annelik beni boğuyor. 2 yaş sendromunu dolu dolu yaşıyoruz ve ben kendimi yok oluyormus gibi hissediyorum. Artık oğlumu anlamıyorum ve onu yonlendiremiyorum. Tracy hogg un bebek bakım sorunlarına mucize çözümler kitabına geri döndüm. Onu okuyorum arada .

Yok yok biz de hepsini toplamadık. Sana da ayırdık. Hepimizin dönem dönem iniş çıkışları oluyor farklı konularda. Umarım oğlunun sendromu çabuk geçer. Seviliyorsun unutma

Yok yok biz de hepsini toplamadık. Sana da ayırdık. Hepimizin dönem dönem iniş çıkışları oluyor farklı konularda. Umarım oğlunun sendromu çabuk geçer. Seviliyorsun unutma
Çok teşekkürler Teyocan ama sana Teyo emi diyesim geliyo sürekli en kısa zamanda motivasyonumu toplayıp eski günlere donucem

Tunaydin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…