Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Trendyola kitap konusunda güvenmiyorum. Korsan satıyor
Bir çok kozmetik ürünü (firma kendisi sstmıyorsa), bir çok ayakkabı (felanca ayakkabı gibi firmalar tarafından satılanlar) malesef sahte kızlar.
Biz bir kaç kez yaşadık bizim başımıza geldi tesadüf dedik meğer öyleymiş.
Kitaba hiç şaşırmam ayakkabı satıyosa sahte hiç çekinmeden, kitabı da satar

Saka gibi kitapta bandrol bile vardi.
Bide toplu aldılar ayni kitabi bi on kişi filan.

Bizim arkadaşların da başına geldi

Ben de Reşat Nuri Güntekin kitaplarını alacaktım. Bu kadar ucuz olmamaz dedim yorumlara baktım ve korsan olduğunu gördüm. O günden beri almam

Ben de Reşat Nuri Güntekin kitaplarını alacaktım. Bu kadar ucuz olmamaz dedim yorumlara baktım ve korsan olduğunu gördüm. O günden beri almam
Bizimkiler saf gibi ucuz da almadılar.
Gece yarisi var mi sende? Baksana kitaba.
Ic kapak ve dis kapakta kusekagit on kapakta mavi zemin ustu yildiz görüntüsü, arka kapakta matt haig in resmi filan var sari renk zemin üstüne. Orijinali boyle.
Fake olan bomboş

Geçen kitapçıda Akşam Güneşi'nin fiyatına 70 lira dedi. Mirasçılarıyla aralarında anlaşmazlıklar varmış. Kitabı geri koydum, kitapçı gayet mantıklı almamak şu durumda dedi

Benimki orjinal

Geçen kitapçıda Akşam Güneşi'nin fiyatına 70 lira dedi. Mirasçılarıyla aralarında anlaşmazlıklar varmış. Kitabı geri koydum, kitapçı gayet mantıklı almamak şu durumda dedi
4 yıl sonra fiyatı ucuzlayacak çünkü telif hakkı miras bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…