Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaman zaman hepimizin yıkıldığı, toparkanmakta güçlük çektiği dönemler oluyor. Mutlaka herkesin kendine ağır gelen, katlanmakta güçlük çektiği bir imtihanı vardır.
Eminim ki burda toplanmamızın sebebi hem kitap okumak hemde bir nevi ruhumuza terapi içindir.
Sen o köyde yaşanan olaya çok üzüldün ve derin yaşadın acıyı. Ama işte hayat, insana yine yaşamak için güç veriyor. Ki buna da mecburuz..
Belki yanlış düşünüyorum ama bence senin içinde kopamadığın, hiç susmayan, ne yapsan da dolmayan , kapanmayan seni üzen bir boşluk var.
Bence önce onun ne olduğunu bulup onunla yüzleş.
Gerekirse psikolojik destek al.
Allah nasip ederse upuzun bir ömür var önünde ve daha genceciksin. İnsanız işte, başka sıkıntılar da olacak, güçlü olmalısın.

bu aralar gelemiyorum oğlum hasta
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin yavruna
İnşallah toparlanırsın canım hayatını bu raddade etkileyen bir durum için destek alman gerek farkındasın zaten ertelemek iyileşme sürecini uzatır sadece geciktirme lütfen

Gunaydin sabah uyku tutmadı. Kalktim yarim kalan kitabimi bitirdim. Sonra da Hz.Fatima kitabina basladim. Yanimada alcam kitabi yokculukta okurum umarim. Erzurum kar yagisli yine,havaalaninin orasi aciktir insallah. Hayirlisiyla bi atsaydim kendimi istanbula

İnstagramdan yazma zaten, gitmeden mesajla belirtebilirsin. Ne için gittiğini de açıklamana gerek yok bir süre gideceğim dersin olur biter. Ha gittin bir güne geri dönmez insan. Bir topikteysen bunun sorumluluklarını taşımalısın. Habersiz gittiğinde seni listeden çıkaracağım bilgin olsun

Panama Kanalı

Casco Viejo Panama

Chagres Ulusal Parkı

Biomuseo

Panama​

Panama, Orta Amerikan’da Kolombiya ve Kosta Rika arasında bulunan bir ülkedir. Batısında Büyük Okyanus, doğusunda Karayip Denizi bulunan ülke dünyanın en büyük kanalı olan Panama Kanalı’na sahiptir. Başkenti de ülkenin ismiyle aynı olan Panama City’dir ve nüfusun çoğunluğu başkentte yaşamını sürdürmektedir. Ülke içerisinde kullanılan resmi para birimi Panama balboası olmakla birlikte, ABD doları da geçerli olarak kullanılmaktadır.
Dünyanın en büyük kanalı olarak kabul edilen Panama Kanalı’nın bulunduğu ülke, aynı zamanda çok sayıdaki limanıyla ticaret için önemli bir bölgedir. Latin Amerika’da yükleme yapılan en işlek noktalardan biri olan Panama, ticaretin uzun yıllardın en aktif olduğu yerlerden biridir diyebiliriz. Bu aktiflikle beraber ülke etnik anlamda da çeşitlikler görülmüş ve nüfusun çoğunluğunu İspanyol-Kızılderili melezi insanlardan oluşmaktadır.
Resmi dilin İspanyolca olduğu şehirde İngilizce dilinde de rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Panama, birbirinden farklı birçok kültürün buluştuğu bir nokta olmakla beraber ‘’ yaşamlarından en memnun insanların’’ burada yaşadığı, yapılan anketlerle belirlenmiştir.

Yeni bir haftadan herkese günaydınlar

15.03.2022 saat 20.30da Kayıp Tanrılar Ülkesi yorumlama gecesi var. Duyduk duymadık demeyin

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
Mehfam
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
WOMAN
Kukrim
JES
K Kitapkontesi
Nosking
Otrera
Oriana
Natsume
D dgdln
Limonsuzzcay
nemesis
dayler dayler
Keira-
elektra
astrojurnal
firdefs
mimesis
ummhnisa
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Balkiz94
Black Light
Mrsay
L LADY VEGA
ASSOSyal
Dutt
HAbibte
fesang
Cordelia
Less-is-More
A Aylakkadin
ssevilll
Brahma90
C Cledyana
Boncobo
Disipline Girmis BirKadin
cotard sendromu
Homer Simpson
E Emine1990

Gunayyyydinnn yeni bir iş haftasinda çok şükür oğlum biraz toparladı. Kayıplar ülkesini okuyamadim daha ben. İns görümcem bitirince ben alcam kitabi sıraya girdim

Gunaydin mutlu haftalar diliyorum herkese

Gunaydin, iyi haftalar

Günaydın. Panama görünce aklıma Survivor geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…