Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bayılıyorum paylaşımlarına canım kadın kutlu mutlu olsun hepimize

Günaydın canım teşekkür ederiz,bende herkesin gününü kutluyorum

Yok canım iyiyim. Rolantide takılıyorum biraz Bir şey yapasın yok bu ara
Kaptanim yarin insallah istanbula gelebilirsem erzurumun karini da getiricemistanbulu siddetli kar yagisi bekliyormus. Kar topu savasi yapariz artikordan da beni doguma goturursun
Sağ Salim gidip dönün inşallah canım Allah şifa versin inşallah kontrolün sorunsuz geçer
Insallah canim Allah razi olsun

Kaptanim yarin insallah istanbula gelebilirsem erzurumun karini da getiricemistanbulu siddetli kar yagisi bekliyormus. Kar topu savasi yapariz artikordan da beni doguma goturursun

Hiç sevmem kartopu oynamayı. Hatta bana atana da çok ağır tepkiler verebilirm Yüzüme kar gelmesinden hoşlanmıyorum inat gibi de yüzüme atıyorlar

Hiç sevmem kartopu oynamayı. Hatta bana atana da çok ağır tepkiler verebilirm Yüzüme kar gelmesinden hoşlanmıyorum inat gibi de yüzüme atıyorlar

Sarah Jio kitapları nasıl, okuyan var mı? Dün kütüphanede gördüm, ama yazarı bilmediğim için almadım. Tess gerritsen vardı baya, her gidişimde bir iki tane almayı düşünüyorum.
Hepsi romantik bütün kitaplarını okudum son çıkan hariç hepsi aşk üzerine kafa dağıtmalık güzel oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…