Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mutlu yaşlar dilerim fesang fesang 💐💐

Şahane bir yıl diliyorum size 😍❤️ fesang fesang
Doğum günün kutlu olsun canım fesang fesang

fesang fesang doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara

Selam canımlar günümüz kutlu olsun🥰💜🌸

fesang fesang Mutlu yaşlar canım🌸
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar 💜 ben de sizlerin kadınlar gününü kutluyorum günümüz kutlu olsun💜💜

Sefiller sayfa 200 den sesleniyorum; bu kitap biter mi? 🙈
Elea iyi güldüm ya 😅 Gerçekleri söyleyen bir dost gibi açık yüreklilikle söyle bakalım, daha başlamamışken ona göre yol alayım. iki cildi mi okuyayim yoksa kendimi bi labirentin ortasına atmadan tek kitap olani mi okuyayim

Elea iyi güldüm ya 😅 Gerçekleri söyleyen bir dost gibi açık yüreklilikle söyle bakalım, daha başlamamışken ona göre yol alayım. iki cildi mi okuyayim yoksa kendimi bi labirentin ortasına atmadan tek kitap olani mi okuyayim
Bir dost gibi söylüyorum eğer tek kitap okursan biz dostlarına ihanet etmiş olacaksın (Nayır) bunu kabul edemeyiz 😯
Labirentin ikinci çıkmaz sokağında seni bekliyoruz 🙆🏻‍♀️

Buna kahkaha attım Sefiller 1 / 664 :KK70:
F59AC669-93CC-4E7F-A37A-54220BEAFC3C.jpeg

Bir dost gibi söylüyorum eğer tek kitap okursan biz dostlarına ihanet etmiş olacaksın (Nayır) bunu kabul edemeyiz 😯
Labirentin ikinci çıkmaz sokağında seni bekliyoruz 🙆🏻‍♀️
Tamam bekleyin beni gelecegim 😍❤ Geleceğim ama ben bu ara kitap okuyamiyorum ki 🤦‍♀️ Aşkla şevkle istikrarlı okuduğum hallerimi özledim. Eski aspasiaya ne oldu hiç bilmiyorum :KK61:

Tamam bekleyin beni gelecegim 😍❤ Geleceğim ama ben bu ara kitap okuyamiyorum ki 🤦‍♀️ Aşkla şevkle istikrarlı okuduğum hallerimi özledim. Eski aspasiaya ne oldu hiç bilmiyorum :KK61:
Retro falan mı var? Hepimiz benzer sıkıntılar içindeydiz gözlemlediğim kadarıyla :işsiz:

Aa neden öyle oldu ki, bir sorun mu var canım?
Okuduğumdan birşey anlamayıp odaklanamayinca kitabı elime daha az alır oldum. Ama bu akşam Üç Silahşörleri okuyup bitirecegime söz verdim kendime ☺
Retro falan mı var? Hepimiz benzer sıkıntılar içindeydiz gözlemlediğim kadarıyla :işsiz:
Yaşadığımız mucadeleler karşısında hepimizin hayatında ruhsal çalkantılar , inişler çıkışlar oluyor doğal olarak. Bunlar da geçer elbet 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X