Hoşlandığım çocuk oyundan kız görünümlü erkekle sevgili olmuş ama beni reddediyor

Offf kızlar ya lütfen gerçekten 26 yaşında 15 yaşındaki kızların yapmayacağı şeyler yapmayın . Ben üzülüyorum böyle konulara. 26 yaşında okulunu bitirp kariyerini eline almış biri olmalısın. Cinsel yönelimi ne oldugu belli olmayam , sacma sapan bir oyunda , sacma sapan ilişkiler içinde olan erkek peşinde koşan biri değil. Elin sapıklarına kendinizi malzeme etmeyin.

Yaş 26 ama sosyal zeka 12.5 diye yorumladım.

Evett, haklısınız. Yok zaten, hiçbir zaman nude atmadım, her zaman çok ısrarcı olmuştur nude konusunda ama atmammm.

Niye size koyuyor ki bu durum ? Çocuğun peşinde niye koşuyorsunuz ki size cinsel anlamda yaklaşıyor.Ben olsam tekmeyi basar giderim.Kendinizi bu densizler yüzünden üzüyorsunuz.Gereksiz hava ısrafından başka bir şey değil.

Çünkü ben ona bütün gerçek duygularımla gelmiştim, o ise ciğeri beş para etmez birisiyle sevgili olmuş. Hâlbuki beni reddetmişti. Çok koydu istemsizce. Haklısınız valla, kendimi üzmemeye çalışıyorum

Tüm gerçek duygular da başka biri sizinle ilgilenince yalan oldu, o heriften ayrılınca yine gerçek oldu heralde. Über gerçekmiş.

26 yaşında koca kadınsınız, yüzünü görmediğiniz bir herife gerçek duygular besleyemeyeceğinizi kavrayamıyor musunuz? Araya reklam olarak aldığınız herifin yüzünü görmüşsünüzdür umarım. Aksi halde durum vahim.

Hayır, bu boksör olan beni reddettiği için hayatıma bakmak istemiştim. Haklısınız, teşekkür ederim

Kız görünümlü erkek değil, trans birey. Kimsenin cinsi durumu bizi ilgilendirmez. Ama ben kendi adıma trans bir bireyle geçmişi olan bir adamla sevgili olmayı düşünmezdim bile.

Ayrıca Metin2 mi kaldı ya? 10-12 yaşlarında oynuyordum ben onu.

Hayır işte, trans değil. Kız taklidi yapan bi erkekmiş. Herkesi kandırmış, onu demek istedim

Ha erkekmiş kız karakteriyle mi oynuyormuş? Ee siz ergen gibi oyunda mı sevgili oluyorsunuz? Gerçekte tanışılıyor sandım ben. Salın bence. Yaşınıza uygun davranın.
Evett, erkekmiş ve kız karakter ile oynuyormuş. Ben sevgili olmadım onla, o o kızla olmuş ama. Gerçekte tanışma yok yâni

Hayır, bu boksör olan beni reddettiği için hayatıma bakmak istemiştim. Haklısınız, teşekkür ederim
E diğerinden ayrılınca niye adama koşa koşa ben ayrıldım dediniz? Yanıtlamamışsınız, diğer sevgili oldum dediğiniz adamı gördünüz mü?

26 yaşındasınız, uğraşınız, mesleğiniz nedir? Nasıl bu kadar saçma sapan oyuna, olaya harcayacak bu kadar çok vaktiniz var?

Çünkü o benden özür dilemişti ve ben de belki bir şansımız olur diye düşündüm meslek sınavlarına hazırlanacağım yakında

Çünkü o benden özür dilemişti ve ben de belki bir şansımız olur diye düşündüm meslek sınavlarına hazırlanacağım yakında
Biraz geç kalmamış mısınız hayatınızı kurmak için sizce de? Hayal dünyasında yaşıyorsunuz muhtemelen tüm hayatınızı. Gerçek dünyadan kopmuşsunuz.

Ben neden soruma cevap alamıyorum. Üçüncü kez soruyorum, sevgilim dediğiniz adamla gerçek hayatta bir ilişki yaşadınız mı? Adamı gördünüz, birlikte zaman geçirdiniz ve düzenli buluşmalar gerçekleştirdiniz mi?

He sorunuzu anlayamamıştım, o yüzden cevap veremedim, kusura bakmayın. Evet, yâni bu boksörle değil, diğer adamla yâni boksör beni reddettikten sonra sevgili olduğum adamla gerçek hayatta bi ilişki yaşadık. Adamı gördüm, düzenli buluştuk 1 sene boyunca fakat o, benden para alıyordu. 8.000 TL civarında bir miktar paramı almıştı. O konu da uzun hikâye...

İyi bari en azından hayatınızda elle tutulur bişey olmuş.

Valla elle tutulur demeyelim ona da, çünkü o da fıs çıktı... bayağı sıkıntılar çektirmişti bana zamanında
Şu konudan sonra inanın önemi yok. Tecrübe kötü de olsa tecrübedir. Bu konuda öyle bir imaj çizdiniz ki evden çıkmayan, sanal bir hayat yaşayan ergenler gibi. En azından öyle değilmiş, bir noktada gerçek insanlarla iletişim kurmuşsunuz.

Sapik birinin arkasından ağlıyor, diğer adama para yediriyor.....ALLAH aşkına siz ünv evde mi okudunuz? Hiç kitap okumamış, hiç topluma karışmamış,televizyon izlememiş, gündemden bir haber,kendini geliştirmekten aciz,kullanılmaya gayet açık,ot gibi yaşamak çok mu hoşunuza gidiyor????İnsanin kendine saygısı ve hayat gayesi olmalı.Önce oyunu silin bu adamları her yerden engelleyin.Gundemi takip edin,gidin tedavi olun,ilişki orucuna girin bu gidişle sonunuz iyi değil......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…