Hoşlandığım çocuk oyundan kız görünümlü erkekle sevgili olmuş ama beni reddediyor

Sapik birinin arkasından ağlıyor, diğer adama para yediriyor.....ALLAH aşkına siz ünv evde mi okudunuz? Hiç kitap okumamış, hiç topluma karışmamış,televizyon izlememiş, gündemden bir haber,kendini geliştirmekten aciz,kullanılmaya gayet açık,ot gibi yaşamak çok mu hoşunuza gidiyor????İnsanin kendine saygısı ve hayat gayesi olmalı.Önce oyunu silin bu adamları her yerden engelleyin.Gundemi takip edin,gidin tedavi olun,ilişki orucuna girin bu gidişle sonunuz iyi değil......
Ben hiç kitap okumamış, gündemden bi haber birisi değilim ki. Yapım kullanılmaya müsait bir yapı sadece. Aileden geliyor. Ailem de böyle ki kendileri gayet de okumuş, kültürlü insanlar.

Ben hiç kitap okumamış, gündemden bi haber birisi değilim ki. Yapım kullanılmaya müsait bir yapı sadece. Aileden geliyor. Ailem de böyle ki kendileri gayet de okumuş, kültürlü insanlar.
Benim yapım kullanılmaya müsait diye diye kendini kullandırmak.......Hayatta başarılar,size ne anlatsak boş,burnunuz b....ktan çıkmaz bu kafada giderseniz

Okumuş, kültürlü insanların çocukları böyle olmuyor ama cicim ya. O kısım çok inandırıcı değil.

Okumuş, kültürlü insanların çocukları böyle olmuyor ama cicim ya. O kısım çok inandırıcı değil.
Gerçekten öyle ama. Okumuş, kültürlü insanlar fakat onlar da zamanında arkadaşları tarafından çok ihanete uğrayıp kendilerini çok kullandırdılar malesef. :KK43: benimki yapısal ama düzeltmeye çalışıyorum

Artık senin icin iyi haber mi kötü haber mi bilemem ama Metin2, Ağustos'un 30'unda kapanıyormuş. Belki senin için iyi haberdir. Kendini toparlamaya bir yerden başlarsın artık
Bütün Metin2ler mi? Bunun bir de Pvpsi falan da var da çünkü.

Benim yapım kullanılmaya müsait diye diye kendini kullandırmak.......Hayatta başarılar,size ne anlatsak boş,burnunuz b....ktan çıkmaz bu kafada giderseniz
Yok, öyle demek istemedim. Kendimi kullandırmak, emin olun ki benim de hoşuma gitmiyor ama bir türlü çıkamıyorum bu döngüden.

Şu konuyu okuduktan sonra twitterda önüme çıkan bu 🤣 metin2 kapanıyomuş. Üzülmeyin kadın görünümlü erkek sevgilisinden ayrılırsa artık başka sevgili yapamayacak metin2de
IMG_5689.jpeg

Şu konuyu okuduktan sonra twitterda önüme çıkan bu 🤣 metin2 kapanıyomuş. Üzülmeyin kadın görünümlü erkek sevgilisinden ayrılırsa artık başka sevgili yapamayacak metin2de Eki Görüntüle 3464396
Zaten bu kızın erkek çıkması üzerine oyunu bırakmıştı. O kızsa oyunu oynamaya hâlâ devam ediyordu. Sabahtan akşama kadar Metin2'deydi, zavallım, şimdi ne yapacak acaba o kız? Neyle meşgul olacak

Sürekli alkol içip alkollü bi şekilde yüksek hızda motor kullanıyor, özel hayatında çok sorunları var diye de bırakmak istemiyorum, onu içinden bulunduğu durumdan çıkartmak istiyorum fakat başarabilir miyim, bilmiyorum... Onun hayatına değen o kadın olmak istiyorum
Allah akıl versin ..

Evett, 26 yaşındayım :KK43:
Acilen psikolojik yardım almalısın, ailen sana sahip çıkmalı yoksa başına kötü şeyler gelecek , belli ki sosyal zekan düşük kendini yönetemiyorsun, herhangi bir hastalığın var mı acaba merak ettim ..

Acilen psikolojik yardım almalısın, ailen sana sahip çıkmalı yoksa başına kötü şeyler gelecek , belli ki sosyal zekan düşük kendini yönetemiyorsun, herhangi bir hastalığın var mı acaba merak ettim ..
Yoo, herhangi bir hastalığım yok... Sosyal zekâm düşük olabilir ama evet. Yok zaten, bu çocukla irtibatı koparacağım ben. Başıma kötü şeyler, bundan sonra inşallah gelmez.

X