Hoşlandığım çocuk oyundan kız görünümlü erkekle sevgili olmuş ama beni reddediyor

Adam seni istemiyor sende uzak dur nesi koyuyor herkes sana evet demek zorunda mı? Belkide yönelimi başka. Hayat tarzınız başka ki zaten cinsellik istiyormuş sen istemiyorsun ne gerek var bu kadar takılmaya? Ortada belirsiz bir durum yok herif seni istemiyor.
:KK43: haklısınız. Zor da olsa yapmaya çalışacağım

nolur ben yanlış anlamış olayım diye ısrarla sordum. 26 yaşındasın güzelim neden çevrenden başka birini bulmuyorsun sen? adam sana bide sadece cinsel olarak istiyor normal bir ilişki istemiyor.
Haklısınız... Ben de onu istemiyorum artık. Zaten onu istemeyi içimde çok uzun zaman önce sonlandırmıştım ama sadece yardım etmeye çalışıyordum fakat o da olmayacak gibi... Şu an başka bi ilişki düşünmüyorum, çevremde de kimse yok zaten erkek olarak

Haklısınız... Ben de onu istemiyorum artık. Zaten onu istemeyi içimde çok uzun zaman önce sonlandırmıştım ama sadece yardım etmeye çalışıyordum fakat o da olmayacak gibi... Şu an başka bi ilişki düşünmüyorum, çevremde de kimse yok zaten erkek olarak
nasıl yok ya bir sürü erkek var etrafta iyi bak

Sürekli nude istiyor ve atmayınca da trip atıyor. "Benim kalbime giden yol cinsellikten geçiyorsa? Cinsellik olmazsa erkekk aldatır" falan diyor.

"aslında senle sevgili olmamamın sebebi o eski sevgilin değil, sen masumsun, temizsin, sana açık bir şekilde yaklaşıyorum o yüzden"
Bakin bu ustekiler resmen red flag.Hani adam kendini kirmiziya mi boyasin naapsin anlamaniz icin? Yalnizliktan korkmayin. Yalniz olmak boyle bir adamla olmaktan daha iyi, inanin.
eskort denen bi kız görünümlü erkekle sevgili olmuş
Adam tam anlamiyla heteroseksuel degil. Burada bunun hakkinda yorum yapmayacagim ama bu eger sizin sevgilizinde katlanabileceginiz bir durum degilse bunu da hesaba katin.

Bakin bu ustekiler resmen red flag.Hani adam kendini kirmiziya mi boyasin naapsin anlamaniz icin? Yalnizliktan korkmayin. Yalniz olmak boyle bir adamla olmaktan daha iyi, inanin.

Adam tam anlamiyla heteroseksuel degil. Burada bunun hakkinda yorum yapmayacagim ama bu eger sizin sevgilizinde katlanabileceginiz bir durum degilse bunu da hesaba katin.
Yok, yalnız olmayı seviyorum ama yine de çok koyuyor...

Sürekli alkol içip alkollü bi şekilde yüksek hızda motor kullanıyor, özel hayatında çok sorunları var diye de bırakmak istemiyorum, onu içinden bulunduğu durumdan çıkartmak istiyorum fakat başarabilir miyim, bilmiyorum... Onun hayatına değen o kadın olmak istiyorum

offff kadın gibi kadın hepimiz örnek almalıyız şu duruşu 😂😂

Sürekli alkol içip alkollü bi şekilde yüksek hızda motor kullanıyor, özel hayatında çok sorunları var diye de bırakmak istemiyorum, onu içinden bulunduğu durumdan çıkartmak istiyorum fakat başarabilir miyim, bilmiyorum... Onun hayatına değen o kadın olmak istiyorum

Kendi hayatiniz cok mu yolunda da baskasinin hayatina dokunmaniz kaldi?
26 yasinda koca kadin metin2de sorunlu erkek pesinde dolasiyor yillarca ve hayatinda hic gormedigi?
Yani hayatiniz yolunda olsa normal bir iliski icinde olurdunuz bi hayatiniz mesguliyetiniz olurdu . O kadar yalniz ve amacsizsiniz ki bu adam sayesinde kendinizi önemli (kurtarici) hissetmeye calisiyorsunuz. Ama kurtarilmaya ihtiyaci olanlardan biri de sizsiniz.

Kendi hayatiniz cok mu yolunda da baskasinin hayatina dokunmaniz kaldi?
26 yasinda koca kadin metin2de sorunlu erkek pesinde dolasiyor yillarca ve hayatinda hic gormedigi?
Yani hayatiniz yolunda olsa normal bir iliski icinde olurdunuz bi hayatiniz mesguliyetiniz olurdu . O kadar yalniz ve amacsizsiniz ki bu adam sayesinde kendinizi önemli (kurtarici) hissetmeye calisiyorsunuz. Ama kurtarilmaya ihtiyaci olanlardan biri de sizsiniz.
Evett, malesef ki benim de kurtarılmaya ihtiyacım var, kendimi ancak ben kurtarabilirim ama nereden başlayacağımı bilmiyorum... :KK43:

Bu adam sizi kadın erkek demez her cinsle aldatır. Sizin köy görünüyor, klavuz istemez. Macera dolu bir yaşamı istiyorsanız bir sürü gruplar var, seyahat edin, kamplara gidin, motor alın.

X