Hoşlandığım çocuk oyundan kız görünümlü erkekle sevgili olmuş ama beni reddediyor

Bu metin2 nasıl bir oyun ya benim kocamda oynuyor. Geçen esimi biri aradı rehbere kayıtlı olmayan biriydi. Sordum kim diye oyundan arıyor dedi.
Metin2 vb türevleri kocamla biz de oynuyoruz. O tarz oyunlarda genelde para kazanmak için vs karakteri kasmak gerekiyor ve haliyle takım oluşturmalısın. O yüzden oyundan tanışıp arkadaş oluyor erkekler genelde. İki farklı oyun oynadık ikincisini ben oynamıyorum gerçi ama eşim ordan arkadaş olup gayet oyun hakkında mesajlaşıp konuşuyor erkeklerle. Birbirlerinin karakterlerine bakıyorlar, town atıp üstünü boşaltıyorlar, pot basıyorlar falan filan. Korkulacak bişey yok yani :)

Ya çok tatlısınız konu gerçek mi trol mü çözemedim ama gerçekse lütfen psikoterapi alın, özdeğerinizi farkedin kendinizi sevin. Red flag dolu 5 para etmez adam için yaptıklarınıza bakın. Açık açık da niyetini belli etmiş gözü cinsellikte ahlaksız amaçsız bomboş adamın teki. Meslek sınavınıza odaklanın, iş hayatında elinizi sallasanız ellisi. Şu kötü çocuğu adam eden kadın olma fetişi de çok sakıncalı. Böyle dizi film içerikler tüketiyorsanız da acilen bırakıp sağlıklı ilişki dinamiklerini öğrenin.

Ya çok tatlısınız konu gerçek mi trol mü çözemedim ama gerçekse lütfen psikoterapi alın, özdeğerinizi farkedin kendinizi sevin. Red flag dolu 5 para etmez adam için yaptıklarınıza bakın. Açık açık da niyetini belli etmiş gözü cinsellikte ahlaksız amaçsız bomboş adamın teki. Meslek sınavınıza odaklanın, iş hayatında elinizi sallasanız ellisi. Şu kötü çocuğu adam eden kadın olma fetişi de çok sakıncalı. Böyle dizi film içerikler tüketiyorsanız da acilen bırakıp sağlıklı ilişki dinamiklerini öğrenin.
Yaa çok teşekkür ederim, siz de çok tatlısınız ❤️❤️❤️ haklısınız, konu gerçek bu arada. Psikoterapi için Pazartesi günü randevu aldım, çok teşekkür ederim 🙏🏻❤️

Metin2 vb türevleri kocamla biz de oynuyoruz. O tarz oyunlarda genelde para kazanmak için vs karakteri kasmak gerekiyor ve haliyle takım oluşturmalısın. O yüzden oyundan tanışıp arkadaş oluyor erkekler genelde. İki farklı oyun oynadık ikincisini ben oynamıyorum gerçi ama eşim ordan arkadaş olup gayet oyun hakkında mesajlaşıp konuşuyor erkeklerle. Birbirlerinin karakterlerine bakıyorlar, town atıp üstünü boşaltıyorlar, pot basıyorlar falan filan. Korkulacak bişey yok yani :)
Erkeklere özel mi kızlar oynayamıyor mu:KK43:

Bir süre sohbet edemeyeceğiniz oyunları oynayın. Kişisel gelişimle ilgilenin meslek edinmek için uğraşın. Yürüyüşe çıkın hareket edin. Tavsiyeleri dikkate almazsanız kafa yapınız sağlıklı değil her zaman yanlış insanlar için yem olacaksınız.

Hoşlandığın kişi, "kız görünümlü erkek"le gerçek hayatta buluşmuş mu, erkek olduğunu anlamış mı? Yoksa çok zeki olduğun için sadece sen mi anladın erkek olduğunu?

Hoşlandığın kişi, "kız görünümlü erkek"le gerçek hayatta buluşmuş mu, erkek olduğunu anlamış mı? Yoksa çok zeki olduğun için sadece sen mi anladın erkek olduğunu?
Yok, buluşmamışlar. Bizim o kızla ortak arkadaşlarımız var oyundan. Onlar erkek olduğunu ortaya çıkarmışlar, ben onlar bana söylemeden kızı tanımıyordum bile.

Konu sahibinin üzerine fazla gidilmiş bence. Belli ki naif birisi. Her yaşta ve cinsiyetten insan oyun oynayabilir, bu da gayet normal. Bizim ülkemizde oyun oynayan, araba kullanan kadın fazla göremezsiniz tabii, neyse.

Size zaten gerekli tavsiyelerde bulunulmuş, aşırı komik şakalarla beraber. Sosyal mecralarda insanlarla tanışmak, hayata fazla dahil etmek sakıncalı olabilir. Ki muhatap olduğunuz tip sakıncalı olduğunu her koşulda belli etmiş zaten. 26 yaş o anı yaşamaktan ziyade biraz daha gelecek odaklı düşünmenizi gerektiren bir yaş. O yüzden kendisinden bir şey öğrenebileceğiniz, sizi bir adım öteye götürebilecek insanları hayatınıza dahil etmenizi öneririm.

X