Hoşbeş Sayfası

Merhabalar iyi akşamlar herkese:) Efendim yeni yıl yeniliklere açıktır denir hep . Benim içinde öyle oldu . Dilerim kalıcı dostluklarımız güzel paylaşımlarımız olur:)
Bu vesileyle sağlık huzur şans başarı dolu yıllar diliyorum . Mutlu keyifli bir akşam olsun.. Görüşmek dileğiyle:))

Merhabalar iyi akşamlar herkese:) Efendim yeni yıl yeniliklere açıktır denir hep . Benim içinde öyle oldu .
Dilerim kalıcı dostluklarımız güzel paylaşımlarımız olur:)
Bu vesileyle sağlık huzur şans başarı dolu yıllar diliyorum .
Mutlu keyifli bir akşam olsun..
Görüşmek dileğiyle:))

bugün mesaim var çalışıyorum. akşam onbir de bitecek nöbetim. sizde ne var ne yok ?

teşekkür ederim. hastanede çalışıyorum canım nöbetçi memur.

bygün çooook sıkıcı yaaa. pek kimse yok forumda. daha uyanamadı galiba millet. :)

açıktan sosyoloji okuyorum internet facebook geziniyorum çok sıkıcı oynayacak oyunda yok yapıcak bir şey yok bekarım ben 22 yaşındayım siz

ben işte hastanede çalışıyorum. 28 yaşına girdim. :) evliyim 2,5 yıllık. henüz çoluk çocuk yok. böyle işte.

ben de bulsam keşke iş çalışsam arıyorum bir yer var butik tarzı ama nolur bilmem görüşeceğim daha

inş bulursun iş. bence butik bile olsa bir dene derim. deneyim olur sana. sonra beğenmezsen bırakırsın. ama bir dene. belki de memnun kalacaksın. insan bir yerde çalışırken iş bulması daha kolay oluyor. evde otururken insanın işlerden haberi bile olmuyor. şahsen etrafımdaki gözlemlerim öyle.

evet haklısınız gidip konuşucam hem evime çok yakın ben de bugün gittim kapalıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…