Hoşbeş Sayfası

selaaaammmm. yeni girebildim fakat kimsecikler kalmamışşş. herkes gitmiş yaa :-(

Günaydınlar.

Sevgi abla burada.Muki adı.Yeni üye yaptım Mukaddes ablayı.Gelir bugün heralde.

Merhaba Sevgi abla.Ben iyiyim.Sen nasılsın?

Mukaddes abla nerdesin?

Trt'de Ömür Dediğin diye bir program var.Orada yaşlı bir teyzeyi seyretmiştim ve çok etkilenmiştim.Ölmüş kadıncağız.İki büklüm yürüyordu.Zor çocuğum zor yalnızlık çok zor diyişi halen kulaklarımda.

İzlemek isterseniz.

TRT ÖMÜR DEDİĞİN PROGRAM SERİSİ EMİNE TEYZe - YouTube

Son düzenleme:
Merhaba Sevgi abla.Ben iyiyim.Sen nasılsın?

Mukaddes abla nerdesin?

Merhabalar iyi akşamlar herkese:))

Burdayım Aslı'cım işten güçten ancak girebildim .
Vah yazık demek o yaşlı ninem ölmüş aslında kurtulmuş demek daha dogru olur sanırım zira seyrederken ne kadar üzülüp ağlamıştım haline .
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inş.

yaaa nerde burdamı tanışsaydık ama ben daha büyükdür

Merhaba Sevgi'cim, tanışalım tabi.))Ben mukaddes kendi halinde ev kadını . Biri mimarlık diğeri dişcilik okuyan iki kızım var .
Bir şairimiz yaş 35 yolun yarısı eder demişsede ben elli yaşla çoktan yolun yarısını geçtiğimi düşünüyorum.
Allah sağlık versin de nice yaşlara erişelim inşallah hep birlikte.

ben gene geç girebildim işten güçten . yarın sabah anca girer sanırım sayfanın şeker bayanları. :)
şimdiden merhabalaaaaarrrr :)

Abla sorma ya ölmüş.Zaten ölümü bekliyorum sabah kalkıyorum ölmemişim diyordu.

Aslı'cım simgeler nerden kullanılıyor onu bilemedim gerçi altta mesaj simgeleri var ama geniş kapsamlı simgeleri göremedim.

Abla cevap verde daha fazlası diye bir yer var.Ordan ulaşabilirsin.

ben gene geç girebildim işten güçten . yarın sabah anca girer sanırım sayfanın şeker bayanları. :)
şimdiden merhabalaaaaarrrr :)
Merhaba canım.İş hiç bitmiyor dimi.Yarın bekleriz seni.

İstanbul'un sisli puslu sabahından herkese günaydınlar!

Abla cevap verde daha fazlası diye bir yer var.Ordan ulaşabilirsin.

Aslı'cım cevap verde daha fazlası diye bi yer göremiyorum ''Mesajınız için listeden bir simge seçebilirsiniz''
den mi bahsediyorsun yoksa ? orasıda tıklanmıyor ki hay allah beceremedim bir türlü

Aslı'cım cevap verde daha fazlası diye bi yer göremiyorum ''Mesajınız için listeden bir simge seçebilirsiniz''
den mi bahsediyorsun yoksa ? orasıda tıklanmıyor ki hay allah beceremedim bir türlü

Ablacığım konuya cevap verde ikonların altında daha fazlası yazıyor bende.Sende niye yokki.:44:

Bu arada naber abla nasılsın?

Günaydınlar.

Sukur kavusturana.sonunda yolu buldum emeltosum,adracim,muko ablacim ve yeni arkadaslar...

Ooo kadro tamamlanmış. Filiztoşum, Mukadesim, Aslım. (şapka çıkaran adam) Burada simgeler yok galiba.

Mukaddesim, sonuçlar çıktı mı?

Kızlar, kombinizin filtresini temizletmeyi ihmal etmeyin. Gerçi temizlenirken dikkat edip öğrenin, kendiniz temizleyin. Biz bu yaz bakım yaptırtmıştık, ama filtre küçük çakıl gibi kumla dolmuş. onlar da kombinin pompasına kaçmış. Yeni pompa 450 TL. Acayip acayip sesler çıkıyor kombiden. Her an kombi durabilir. Gittiği yere kadar idare edicez. 1 hafta da giebilir, 1 ayda dedi kombici. Çok canım sıkkın.

Temmuz,ikizlerburcu,arhea ve sevgidemir ,sizlere de merhaba. Kusura bakmayın, sizleri unutmuşum. İkizlerburcu, nikin pek uzun. Temmuz, derslerinde başarılar.

Mukaddesim, noel babayı da kafalamışsın ya, sana ne denir.

Mukaddesim, sağol yığrum. Avatarı hallettim. Site çok ağır çalışıyor. Ah ah eski sayfamız iyiydi ama, sağlık olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…