Hoşbeş Sayfası

Canım kendini mutlu hissedeceksen kestir gitsin.Yoksa içinde kalır.Çocuk için çalışmalara devam.Bak onu da etkiliyormuş madem kırp gitsin.Umutsuzluk yok.

arkadaşlar fikirleriniz için çok teşekkürler. cesaretlendirdiniz beni. yarın gidip kestireyim . yılbaşına farklı gireyim. :)
ayrıca şimden yeni yılınızı kutluyorum. hazır aklımda iken.

arkadaşlar fikirleriniz için çok teşekkürler. cesaretlendirdiniz beni. yarın gidip kestireyim . yılbaşına farklı gireyim. :)

sağol canım,bende senin yeni yılını kutlarım...
veeeeeeeeeeeee dilerim ki hepimiz için en büyük dilek 2013'e bebişli haberlerle girmek olur

sağol canım,bende senin yeni yılını kutlarım...
veeeeeeeeeeeee dilerim ki hepimiz için en büyük dilek 2013'e bebişli haberlerle girmek olur

amiiinnnnnn inşallaaaaah aminnn. aaah ah ne iyi olur . artık böyle bir habere çok ihtiyacım var. benden 1 sene sonra bile evlenenlerin hamile kaldığını duydukça iyice moralim bozuluyor. bir de eee sende yok mu diye sormazlar mı gelde moralin bozulmasın. artık soran herkese evet var hamileyim hamileyimmmm demek istiyorum 2013 de :)

İnşallah bu iyi bir cesaretlendirmedir.Kökü sende ya boşver.

Senin de yeni yılını kutlarım canım.Kızlar sizin de.Yeni yıl hepinize sağlık,mutluluk,huzur ve bebek getirsin.:119:

Ben çıkIyorum yarın görüşürüz inşallah.

çok sağol. görüşürüz arda. iyi akşamlar canımmm

o konudan bende çok dertliyim
"selam temmuz nasılsın"
"iyim"
"eee bişey yok mu?"
"yok"
".........."
bazen çok canım acıyor,üzülüyorum
önceden hep kızım olsun isterdim
şimdi tek sağlıklı sıhhatli hayırlı olsunda
cinsiyet önemli değil
Memleketlere gitmek için can atardım
şimdi ise hiç istemiyorum
yüzüme bön bön bakıp senin bişeyin yok mu demelerine uyuz oluyorum...
Rabbim hayırlısını versin
o duyguyu bizede tattırsın...amiinnnnn

aminnnnn inş canım ya. bende sırf bu sorular yüzünden akrabalarla ve tanıdıklarla pek görüşmek istemiyorum.ilk zamanlar istememize rağmen çalışıyorum istemiyorum düşünmüyoruz diyorduk , millet bir akıl verirdi ki sorma gitsin. ama şimdi olmazsa zor olur sonra olmayıverir filan derlerdi.sonraları düşünüyoruz ya nasip demeye başladım o zman da nasip demeyle olmaz bu işler bunun için korunmamak gerek , uğraşmak gerek demeye başladılar. bi dünya akıl verdiler sanki biz bilmiyoruz gibi. bir tek kendileri biliyor çocuk nasıl yapıldığını . :) artık şimdilerde sorduklarında olunca söylerim diyorum asabi asabi . uzun süre sormuyorlar öyle olunca. ya en kötüsü yıllarca tedavi görmüş tüp bebekle çocuk sahibi olmuş akrabamız bile öyle demez mi yok mu daha çocuk diye. kendi yaşadığı o günleri çok çabuk unutmuş anlaşılan.

bazen eşime diyorum
gel yurtdışına kaçalım
orda kimse sormaz böyle şeyleri diye
kızıyor bana kaç kaç nereye kadar
herşey nasip diye
haklı....
ahh bir de ben onun gibi rahat vurdumduymaz olsam

bazen eşime diyorum
gel yurtdışına kaçalım
orda kimse sormaz böyle şeyleri diye
kızıyor bana kaç kaç nereye kadar
herşey nasip diye
haklı....
ahh bir de ben onun gibi rahat vurdumduymaz olsam

evet ya erkekler daha rahat olabiliyor bu konuda. bayanlar daha takıntılı. bende takıyorum kafaya. her ay acaba bu ay hamile miyim diyorum. bir ay da takmayayım diyorum olmuyor. bu sefer de takınca stresten hepten olmuyor. takmamak için ne yapsam kendimi hangi konuya versem bilmedim ki. kurslara bi yerlere gitsem acaba takmaktan stres yapmaktan kurtulur muyum ki ? kimi duysam o ay vazgeçmiştik hamile kaldım diyor. hiç aklımda yoktu o ay oldu diyor.

nasıl çıksın aklımızdan
kafamı çevirsem hamile var
doğuda 15 çocuk doğuran kadınlar var havasından mı suyundan mı çözemedim
hadi dışarı çıkma
evde tv izle çocuk gör benimde olacak mı de dur
imkansız akıldan çıkması
becerenlere de ayrı bir hayranlığım var zaten

Selam herkese.

Derdi tasası olan,muhabbet etmek isteyen herkes buyursun gelsin.Güzel dostlukların başlaması dileğiyle hoşgeldiniz.

Yettim geldim. Ellerine sağlık yıvrum. Mukaddes'in Filiztoşun haberleri var mı? Ohooo ne çabuk ilerlemiş sayfalar yahu. Şimdi sayfaları bir okuyayım.

Yettim geldim. Ellerine sağlık yıvrum. Mukaddes'in Filiztoşun haberleri var mı? Ohooo ne çabuk ilerlemiş sayfalar yahu. Şimdi sayfaları bir okuyayım.
Hoşgeldin Emel.Filiz'e burayı söyledim de cevap vermedi.Mukaddes ablaya sayfayı açtığımı bugün derim.Sağolsun arkadaşlar beni yalnız bırakmadı ilerledi sayfalar.

Günaydın bu arada kızlar.Dükkanı toparlayıp geliyorum.

Arkadaşlar bu kadar sıkıntı yapmayın.Olur elbet niye olmasınki.Onun da zamanı var demekki.Bir şeyi çok istersin olmaz ya,sonra bırakırsın istemeyi oluverir.Siz de kısmet diyip zamana bırakın.Size büyük süpriz yapıp gelir bebekleriniz merak etmeyin.

Ben de iyiyim canım sağol.Napıyorsun nelerle uğraşıyorsun?Anlatmak istermisin?

rica ederim açıktan sosyoloji okuyorum çalışmıyorum zamanım evde geçiyor kitap okuyorum el işi yapıyorum temizlik ders internet geçiyor zamanım siz neler yapıyorsunuz

rica ederim açıktan sosyoloji okuyorum çalışmıyorum zamanım evde geçiyor kitap okuyorum el işi yapıyorum temizlik ders internet geçiyor zamanım siz neler yapıyorsunuz

ne tesadüff bende sosyoloji okuyorum..
kaçıncı sınıfsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…