Hoşbeş Sayfası

merhaba kızlar:KK3:
dünden beri ders çalışıyorum
yeni yıla bile ders çalışarak girdim:KK55:
pek uğrayamadım foruma:KK17:

merhaba temmuzz . iyi hadi bak çalışkansın. yeni yıla ders çalışarak girdi isen demek ki bütün yıl ders çalışcan. :)

Selam herkese.
:KK8:
Derdi tasası olan,muhabbet etmek isteyen herkes buyursun gelsin.Güzel dostlukların başlaması dileğiyle hoşgeldiniz.:KK6:

Lili lili lili, ben geldim. Aslıtoşum, Filiztoşum veee esas kız Mukaddestoşum. Nasılsınız bakayım.

Lili lili lili, ben geldim. Aslıtoşum, Filiztoşum veee esas kız Mukaddestoşum. Nasılsınız bakayım.

Hoş geldin Emel'im . Esas kız biraz üşütmüş gribal durumlarda galiba:)))
Sen de durumlar nasıl ? iyisin hoşsun inş.:)

Vayy Filiz'cikim de burda demek .Çok sevindim.

Hoo Hoo Hooo noel anneniz geldi.:KK1:

Günaydın kızlar.Yeni gelebildim.Aman bir gün dükkana gelmeyince batırıyor bu erkek milleti dükkabı.Toz al,sil ancak.Şimdi de simit yiyorum kuru kuru.:KK43:

Emel'ciğim ve Mukaddes ablacığım hoşgeldiniz.:KK52:Emel avatar nasıldı unuttum ama Mukaddes abla söylemiş bak.

Temmuz,ikizlerburcu,arhea ve sevgidemir sizler nasılsınız?Nasıl geçti yılbaşınız anlatın bakim.:KK16:

Yılbaşı günü Noel baba bana hediye verdi.:KK1:Işıklarda bekliyorum karşıdan karşıya geçeceğim baktım biri birşey uzatıyor.Noel Baba.:KK1:Minik şişede parfüm verdi bana.:KK16:

Merhaba Temmuz.Ne dersi çalışıyorsun?Kpss falan mı?

İyiyiz Sevgidemir sen nasılsın?

Emel nerelerdesin uyuyormusun yoksa gündüzleri?:KK19:

sosyoloji 3. sınıf aöf canım
kredili sistem iki döneme ayırmışlar
ve bayağıda dersler ağır....
Kolay gelsin canım.Eminim zordur ama senin işine yarayacaksa ilerde zorluklara katlanılır bir şekilde.

X