Hoşbeş Sayfası

Arkadaşlar bu kadar sıkıntı yapmayın.Olur elbet niye olmasınki.Onun da zamanı var demekki.Bir şeyi çok istersin olmaz ya,sonra bırakırsın istemeyi oluverir.Siz de kısmet diyip zamana bırakın.Size büyük süpriz yapıp gelir bebekleriniz merak etmeyin.

zaten çoğu kişi hiç ummadığı anda hamile kalıyor
stres zaten en büyük engel
birde şu strese sebep olan millet yok mu?:KK47:

rica ederim açıktan sosyoloji okuyorum çalışmıyorum zamanım evde geçiyor kitap okuyorum el işi yapıyorum temizlik ders internet geçiyor zamanım siz neler yapıyorsunuz

Canım ben de film kiralama,kontür,telefon aksesuarları üzerine bir yerde çalışıyorum.El iş derken dantel falan mı?

zaten çoğu kişi hiç ummadığı anda hamile kalıyor
stres zaten en büyük engel
birde şu strese sebep olan millet yok mu?:KK47:
Evet stres en büyük engel galiba.Benim bir tanıdığım tüp bebekle çocuk yaptı.Sonra kendiliğinden hamile kaldı tekrar.Millet konuşacak yer arar.Takma gül geç canım.

Canım ben de film kiralama,kontür,telefon aksesuarları üzerine bir yerde çalışıyorum.El iş derken dantel falan mı?

evet dantel örgü gibi şeyler ne güzel çalışıyorsunuz ben de iş bulsam gideceğim gerçi iş yerinde sıkılıyorum bu sefer gidesim gelmiyor huyum çok kötü

evet dantel örgü gibi şeyler ne güzel çalışıyorsunuz ben de iş bulsam gideceğim gerçi iş yerinde sıkılıyorum bu sefer gidesim gelmiyor huyum çok kötü

Canım insanın kendi parasını kazanması kadar güzel birşey yok.Bazen benim de canım gitmek istemiyor ama sigorta için katlanılıyor herşeye.İş Bulma Kurumuna müracaat etsene.Çok güzel işler buluyorlar bence.:KK34:

Danteli hiç beceremem.:KK37:Hatta hiçbir el işini.Bir tek zincir çekerim çok güzel.:KK1:

Canım insanın kendi parasını kazanması kadar güzel birşey yok.Bazen benim de canım gitmek istemiyor ama sigorta için katlanılıyor herşeye.İş Bulma Kurumuna müracaat etsene.Çok güzel işler buluyorlar bence.:KK34:

Danteli hiç beceremem.:KK37:Hatta hiçbir el işini.Bir tek zincir çekerim çok güzel.:KK1:

doğru insanın kendi parasını kazanması gibi güzel bir şey yok oradan pek bir şey çıkmıyor evet sigortamız için önemli çalışmamız iş bulursam çalışacağım kolay aslında el işi

Son düzenleme:
Bu arada kızlar yeni yılınızı kutlarım.Yarın gelemem çünkü evde bilgisayar yok bu ara.Yeni yıl hepinize güzellikler,mutluluklar ve isteyene bebek getirsin.:119:

Emel'ciğim senin de yeni yılını kutlarım canım.:KK16:

doğru insanın kendi parasını kazanması gibi güzel bir şey yok oradan pek bir şey çıkmıyor evet sigortamız için önemli çalışmamız iş bulursam çalışacağım kolay aslında el işi

Aslında işlerine gelene iş buluyorlar.Torpillilere iş bulup gönderiyorlar.Gidip kaydını yaptırıp beklersen olmaz.O işe bakan birileri mutlaka ayrı masada oluyor.Yani burda öyle.

sağol canım ne yapıyorsunuz hoşbeşde güzelmiş
Napalım canım muhabbet ediyoruz işte.Hoşbeşi Emel isimli arkadaşım buldu.Ben daha uzun bir ad düşünmüştüm böyle olsun dedi açtık başlığı.

Sen nasılsın?

Aslında işlerine gelene iş buluyorlar.Torpillilere iş bulup gönderiyorlar.Gidip kaydını yaptırıp beklersen olmaz.O işe bakan birileri mutlaka ayrı masada oluyor.Yani burda öyle.

anladım gitmediğim için bilmiyorum hiç bir kaç kişiden olmadık işler bulduklarını duydum gitmedim hiç

torpil herye rde güzelim düzn böyle kurulmuş

Napalım canım muhabbet ediyoruz işte.Hoşbeşi Emel isimli arkadaşım buldu.Ben daha uzun bir ad düşünmüştüm böyle olsun dedi açtık başlığı.

Sen nasılsın?

sağol canım bende iyiyim gezinirken buldum sizleri daldım aranıza

ben yeni girebildim ama herkes gitmiş yaa. mutku yıllar herkese. yeni yıl ve nice yıllar boyunca herkes mutlu olsun inşallaaaaahhhh.

X