Hoşbeş Sayfası

merhaba kızlar
dünden beri ders çalışıyorum
yeni yıla bile ders çalışarak girdim
pek uğrayamadım foruma

merhaba kızlar
pek uğrayamadım foruma

merhaba temmuzz . iyi hadi bak çalışkansın. yeni yıla ders çalışarak girdi isen demek ki bütün yıl ders çalışcan. :)

Selam herkese.

Derdi tasası olan,muhabbet etmek isteyen herkes buyursun gelsin.Güzel dostlukların başlaması dileğiyle hoşgeldiniz.

Lili lili lili, ben geldim. Aslıtoşum, Filiztoşum veee esas kız Mukaddestoşum. Nasılsınız bakayım.

Lili lili lili, ben geldim. Aslıtoşum, Filiztoşum veee esas kız Mukaddestoşum. Nasılsınız bakayım.

Hoş geldin Emel'im . Esas kız biraz üşütmüş gribal durumlarda galiba:)))
Sen de durumlar nasıl ? iyisin hoşsun inş.:)

Vayy Filiz'cikim de burda demek .Çok sevindim.

Avatar koymacası nereden bilemedim. Aslı yardımmm!

Yivrum müsadenle ben yardımcı olayım:)
ŞöyLEKİ;sağ üst köşede 'kullanıcı kontrol paneli var' ordan sol taraftaki 'ayarlar'dan ayarlıyorsun kendini:))

Hoo Hoo Hooo noel anneniz geldi.

Günaydın kızlar.Yeni gelebildim.Aman bir gün dükkana gelmeyince batırıyor bu erkek milleti dükkabı.Toz al,sil ancak.Şimdi de simit yiyorum kuru kuru.

Emel'ciğim ve Mukaddes ablacığım hoşgeldiniz.Emel avatar nasıldı unuttum ama Mukaddes abla söylemiş bak.

Temmuz,ikizlerburcu,arhea ve sevgidemir sizler nasılsınız?Nasıl geçti yılbaşınız anlatın bakim.

Yılbaşı günü Noel baba bana hediye verdi.Işıklarda bekliyorum karşıdan karşıya geçeceğim baktım biri birşey uzatıyor.Noel Baba.Minik şişede parfüm verdi bana.

merhaba kızlar
pek uğrayamadım foruma

Merhaba Temmuz.Ne dersi çalışıyorsun?Kpss falan mı?

İyiyiz Sevgidemir sen nasılsın?

Emel nerelerdesin uyuyormusun yoksa gündüzleri?

sosyoloji 3. sınıf aöf canım
kredili sistem iki döneme ayırmışlar
ve bayağıda dersler ağır....
Kolay gelsin canım.Eminim zordur ama senin işine yarayacaksa ilerde zorluklara katlanılır bir şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…