Hoşbeş Sayfası

Mukaddes abla, dün akşam faceden kutladım doğum gününü, burası sürekli atıp durdu beni siteden şifreyi değiştirdim olmadı etmedi, beceremedim gece. Ancak şimdi girebildim. Forum da kızıyor herhalde bana, bu kadar aralıkla girilir mi diye
Mukaddes ablam, doğum günün kutlu olsun. nice güzel senelere inşallah. Seni seviyoruzzzzz

:
Nice güzel yıllara abla.Öp tabi Cansel`i.Hak etti bi öpücüğü. Bütün dileklerine ben de amin diyorum.

Sağ ol var ol canım benim..Dur bi öpücük yetmez , kendisine , kalben sevdiğim hepinize gelsin.
Çok önemli not:.Nacizane resmin üzerine şiiri ben nakşettim efenim.

Son düzenleme:

Sağ ol Selen'cim . Çok teşekkür ederim. Hep birlikte daha güzel senelere inşallah.

Bilirsin... Ben de seni-sizleri çok seviyorum.

Mukaddes abla şiiri sen yazdım sandım.Ellerine sağlık.

Setten resimlere ulaştım sonunda.O feys senin bu feys benim dolaşıp durdum.

Diğer resimleri de özelden yolladım.

Günaydın Aslı'cım.Emeğine sağlık canım.
Kameralı ve eli kelepçeli resmi daha önce feys de görmüştüm.
Hastalıklı berbat bir hali var.Hapishaneden zor çıkar ki çıkamıyor herhalde.
Çekimler bitmiş mi acaba?Gösterime girdiğinde gitmek isterim.

Diğer resimleri de özelden yolladım.

Aslı'cım özelden cevap yazdım ama gidip gitmediğini anlayamadım.
Şu anda vaktim olmadığından pek inceleyemedim. O nedenle bir haber edersen sevinirim canım.
İyi bir gün olsun Resimler için tekrar teşekkürler. Ellerine sağlık canım.

Rica ederim abla.Gelmiş mesajın.Çekimler için Rize'ye geçtiler.Sonra da İstanbul'a döneceklermiş.Orada da var çekimler.

Günaydın kızçelerim..Güzel bir hafta olsun hepimiz için.

Tamam Aslı'cım . Çekimler devam ettiğine göre gösterime girmesi Nisan Mayısı bulur herhalde.
Bu arada diziden de hiç haber yok.Bana hiç olmayacakmış gibi geliyor ya .. Hayırlısı.

Selam abla.

Çekimler bitti.Ocak ayında gösterilecekmiş galiba.Bu kanallara dizi yapılmaz.O kadar emek veriliyor tutan diziyi bile kaldırıyor kanallar.
Ben yine yarışmaya katıldım.Pizza makarna ile.

Selam abla.

Çekimler bitti.Ocak ayında gösterilecekmiş galiba.Bu kanallara dizi yapılmaz.O kadar emek veriliyor tutan diziyi bile kaldırıyor kanallar.
Ben yine yarışmaya katıldım.Pizza makarna ile.

Kanal D bu sene rekor düzeyde.Urfalıyam Ezelden'i de stara postalamış. Bakalım orada tutacak mı .

YuppiiiiYine, yeniden bir yarışmayla karşımızdasın demek.

Hadi bakalım şimdiden başarı ,şans , destek..Her bişey ..Güzel gönlünden yana olsun.

O dizi tutuyordu zaten abla.Komik olan da bu.Mesela Arka Sokaklar'ı da kaldırmış.İsabet olmuş o ayrı konu ama o da tutuyor.

Evet dayanamadım yine.Bu sefer ödül tatil.Çok dişli rakipler var ama. Sağol ablacığım.

Aslı'cım deminden beri araştırdım senin pizza-makrnayı bulamadım.
Reca etsem linkini verir misin.
Merak ediyorum marifetlerini.

kizlaar ben gedim.benim minnaklar beni cok yoruyor.bir de bu aralar nete hep okulla ilgili biseyler arastirmaya giriyorum.
pinterest diye bi site var.muzaam bi yer.yok yok uye de oluyorsun ne ararsan cikiyor.sac modelleri orgu kuraibyeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…