Hoşbeş Sayfası

Olsun hiç canını sıkma . Yok mu telefisi .Bir dahakine daha dikkatli olursun . Olur biter .
Ne var bu kadar mutsuz olacak . Amma yaptın Aslı'cım . Dünyanın sonu değil ki.
Yaparsın hiç moralini bozma .

Bak görüyor musun arabayı yerinden kıpırdatamayanlar var . Sen yine iyisin, iyi tarafından bak Aslı'cım .
Birazcık dikkatle olacak eminim.. O günleri de hep birlikte göreceğiz inşallah.
Sen yeter ki umudunu kaybetme.

Son düzenleme:
Oy kullansanıza yahu yemek yarışmasında. Kimse oy kullanmıyor sonra insanın şevki kırılıyor.

Şöyle bir yemekler arası dolaşıp oyumu verdim. İnşallah kazanır . Çünküsü zahmetli iş çıkarmış
Mersin'nin Tantuni'si.

Olsun hiç canını sıkma . Yok mu telefisi .Bir dahakine daha dikkatli olursun . Olur biter .
Ne var bu kadar mutsuz olacak . Amma yaptın Aslı'cım . Dünyanın sonu değil ki.
Yaparsın hiç moralini bozma .
Tekrar gireceğim abla.Napalım bu sefer olmadı diğer sefere inşallah.Dünyanın sonu değil tabiki.Düşününce herkesin ne derdi var diyorsun.Ama herkesin derdi de kendine büyük işte.

Bugün hava yaz gibi.Kısa kollu gezen bile var.

Mukaddesim, hatırlıyorum, eniştem de fanıydı dizinin. O sayede rahat gitmişsiniz sete. En güzeli soda şişelerinin yere düşüp patlaması, senin de donmuş gibi delüğanlıyla gözgöze gelmen, Ve o anda kızlarla eniştem eğilmiş, şişe kırıklarını toplarken, senin hala ayakta kitlenmiş şekilde delüğanlıya bakışın, delüğüanlının da bu durumu farkedip, sana gülümsemesi, o arada kızlar babaları farketmesin diye seni "kendine gel" babında dürtmüş. gözümün önünde canlanıyi hala. Çok gülmüştüm bu sahneyi anlattığında. Hala gülüyorum hatırladıkça.

Zilli cansele bak. Demek fotoğraf vermiyor. Sönüp gidiyor haberi yok.
Aslıtoşum oğlanın adını bilsek bakardık arkadaş listenden. Üşenmezsen face'den at adını.

Yıvrım, ne paslanması, maşallah. Geçişli resimler falan. Ellerine sağlık.

Aslıotoşum senin yemek hangisi? ben yine tarif sayfasını aramaktayım. Ne yemek yaptın, onu söyle.
Aslıtoşum, olsun, birdaha girersin direksiyona. Şimdi çok sıkı tutuyorlar. Eskiden öyle değildi. Geç olsun, hayırlısı olsun Tekrarı ne zaman?

Aşureyi Cuma'ya bıraktım. Terslik olmazsa komşular gelecek. Onlara yaparım inşallah.

Aslıtoşum, oylama sayfasının linkini koymuşsun. Yarışmaya katıldığın yemek tarifinin sayfasını da ver. Ya birini veriyon, ya öbürünü. Ehtiyar mıhtar bulamiyi.

Bu ara bu türküye takıldım.

Atamızı saygı ve rahmetle anıyoruz.

Emel çocuğun profil sayfası herkese açık değil.Ben resimleri yollarım özelden.

Ben yarışmada yokum.İyi ki de yokmuşum.Arkadaş arkadaşa veriyor diye adım çıkardı.Geç kaldın zaten.Oylama bitti.Bir dahakine oy kullanın.Hepsi çok güzel yemeklerdi.Kimse oy kullanmıyor yazık emek verenlere.

Evet Emel bir daha gireceğim bir ay sonra.Çocuğun biri ışıkta durmuş.Tam yeşil yanacak adam silecekleri çalıştır demiş.Hava da günlük güneşlik.Çocuk panik yapmış tabi arabayı stop ettirmiş.Gıcıklığına konuşturuyorlarmış dikkati dağılsın diye.

Türkü güzelmiş.Ama tarzım değil.

Mukaddes ablacığım bugün senin doğum günün dimi.Doğum günün kutlu olsun.Memati eniştemle ve kızlarınla ileride torunlarınla güzel yıllar diliyorum sana.Seni tanıdığımız için çok şanslıyız.Seni çok seviyorum.

Bu da pastan.Bize de bir dilim düşer herhalde.

Evet Aslı'cım bu gün elli üçüncü yılımın ilk gününü yaşıyorum . Hatırlamış olman ve bu güzel dileklerin beni nasıl duygulandırdı anlatamam.Aynen canım bende sizleri tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Sizleri tanımama vesile olan Cansel'i de müsadenle öpmek istiyorum Aslı'cım.
Her şey için çok teşekkür ederim canım benimmm Bende yürekten seviyorum hepinizi.
Allah hiç birinizin eksikliğini göstermesin bana.Aminn.

Oyyy pastam da harika görünüyor.Ellerine sağlık
Ne demek Aslı'cımm, hepsi helal olsun sana .

Atamızı saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz. Mekanı cennet olsun inşallah.

Nice güzel yıllara abla.Öp tabi Cansel`i.Hak etti bi öpücüğü. Bütün dileklerine ben de amin diyorum.

Yıvrummmm, bacıların bacısı, Mukaddesim, iyi ki doğdun, bize dost oldun. Allah eksikliğini göstermesin. Armutlu'daki yeni yazlığın keyfini 90'lı yaşlarına kadar süresin. Allah evlatlarınla, eniştemle, sevdiklerinle geçireceğin, upuzun sağlıklı, çok mutlu, dolu dolu bir hayat versin. Torunlarının çocuklarını göresin. Amen. Pastadan bi dilim aliiiim, memem şişmesin.

Yemek Yarışmasına Katılmak ister misiniz?
Yeni Kategorimiz Makarnalar
Kazen Makarna yapmak için kollarını sıvadı
Kazen'den daha iyi makarna yaparım diyen cesur hanımları bekliyoruz.

Bacın sana kurban olsun hacımmmmm.Öyle olduk Emel'im iyi günde kötü günde çok iyi dost.
Rabbim uzun yıllar hep birlilte olmayı nasip etsin inşallah..
Bak sen bağa ömürde biçermiş , ne biliyon yivrummm belkim ben yüz yaşıma kadar yaşıycam
Amin canım .. yürekten bütün dualarına sizleri de katıp amin diyorum.Allah hepimize uzun sağlıklı ömür yaşatsın.
Hepimiz
Güzel günler görelim inşallah.
oyyy yanıyorum memelerine heleeeepardon yiğrum türküyle şişmesine kıyamadığım memeler
birbirine karıştı. Emeğine sağlık hacım sabah sabah türkü de iyi geldi

Son düzenleme:

Soda şişesi... unutmak mı....ne mümkünnn.Her soda şişesi gördüğümde sen gelirsin aklıma diyorum.

Yiğrum bu geçişler felan bi halt bildiğimden değil.
İmikimi diye bi site var oraya resmi nakşedince şipşak yapıp eline veriveriyo.:)
Olay bu .Ortada özel yetenek isteyen bi durum yok yani .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…