Hoşbeş Sayfası

of offf bu ne güzellik yarebbii :KK53:kaşarın kat kat dökülüşüne mi bayılırsın :KK70:yoksam sucuğun,
pastırmayla buluşup yutuluşuna mı..:kk77: Eminim ki muhteşem bir lezzet. :KK45:
Mümkünse sıcak sıcak servis edilmesini reca ediyorum.:KK34:

Emeğine sağlık Aslı'cım .:KK36: Şimdiden 'götür beni gittiğin yere ' diyorum.:KK60:

Aynen abla sıcak sıcak süper olur.:kk77: Çok teşekkür ederim güzel yorumuna.:KK36:

kizlaar ben gedim.benim minnaklar beni cok yoruyor.bir de bu aralar nete hep okulla ilgili biseyler arastirmaya giriyorum.
pinterest diye bi site var.muzaam bi yer.yok yok uye de oluyorsun ne ararsan cikiyor.sac modelleri orgu kuraibyeler

Filiz sizin gösteri oldu dimi.Unutuk onu seyretmeyi.:KK23:Nasıl geçti?Sitenin adını tam versene.Ben çok severim öyle siteleri.Kesin İngilizcedir dimi?:KK12:

Baktım üyelik istiyor galiba.:KK59:

Aynen abla sıcak sıcak süper olur.:kk77: Çok teşekkür ederim güzel yorumuna.:KK36:

Filiz sizin gösteri oldu dimi.Unutuk onu seyretmeyi.:KK23:Nasıl geçti?Sitenin adını tam versene.Ben çok severim öyle siteleri.Kesin İngilizcedir dimi?:KK12:

Baktım üyelik istiyor galiba.:KK59:

Aslı'cım ben yemeği böreği , yemekle ilgili her şeyi sıcak yemeyi severim .Senin makarnapizzan da sıcak yenilesi ,muhteşem .
Öyle karnım acıktı ki...
Şimdi bir dilim olsa da yesem..:kk77:

Tühh unuttuk ya . Ama Filiz'e demiştim gösteri günü bizi dürt diye..:KK48:
Ben değil de benim büyük kız pek meraklı öyle sitelere söyleyeyim de baksın bari.

Aslı'cım siteye giriş yapmadan senin ''yenilesi'' imzan gözüküyordu :KK48:
Şimdi bu yakışıklı pek şukela delüğanlı niye gözükmüyor .
Müdahale ette gözüksün lütfen.Çok tatlı ya bayıldım resmen.:confused:

Aslı'cım ben yemeği böreği , yemekle ilgili her şeyi sıcak yemeyi severim .Senin makarnapizzan da sıcak yenilesi ,muhteşem .
Öyle karnım acıktı ki...
Şimdi bir dilim olsa da yesem..:kk77:

Tühh unuttuk ya . Ama Filiz'e demiştim gösteri günü bizi dürt diye..:KK48:
Ben değil de benim büyük kız pek meraklı öyle sitelere söyleyeyim de baksın bari.

Aslı'cım siteye giriş yapmadan senin ''yenilesi'' imzan gözüküyordu :KK48:
Şimdi bu yakışıklı pek şukela delüğanlı niye gözükmüyor .
Müdahale ette gözüksün lütfen.Çok tatlı ya bayıldım resmen.:confused:
Bu da sıcak yenir abla.:kk77: Ben de şimdi nesfit yiyorum.:cry:Adaletin bu mu dünya.:mad:

Evet Filiz bizi dürtmedi.:KK48: Ben de yemek sitelerini (ki çok normal görüldüğü üzere:KK48:) vb.siteleri takip ediyorum.Güzel değişik fikirler öğrenmek hoşuma gidiyor.Hele bir bayanın sitesi var.Yemekle ilgili değil.Sırf evini görmek için takipteyim.:KK53:Allah'ın dağında sırf ahşap bir ev ve bahçeli.Mükemmel.:KK36:Kadın biraz fazla şey biriktiriyor evinde ama olsun.:KK53:

Gözükmüyor mu yeni imzam.Çok şeker dimi.:KK8:

bizim gosteri digiturkte yayinlandi.ntv filan demislerdi ama degisti sonra.cok guzeldi butun salon cok sasirdi. cildirdilar resmen.
pinterest yaz cikiyor uyelik de bedava iste ol gitsin.

Bu da sıcak yenir abla.:kk77: Ben de şimdi nesfit yiyorum.:cry:Adaletin bu mu dünya.:mad:

Evet Filiz bizi dürtmedi.:KK48: Ben de yemek sitelerini (ki çok normal görüldüğü üzere:KK48:) vb.siteleri takip ediyorum.Güzel değişik fikirler öğrenmek hoşuma gidiyor.Hele bir bayanın sitesi var.Yemekle ilgili değil.Sırf evini görmek için takipteyim.:KK53:Allah'ın dağında sırf ahşap bir ev ve bahçeli.Mükemmel.:KK36:Kadın biraz fazla şey biriktiriyor evinde ama olsun.:KK53:

Gözükmüyor mu yeni imzam.Çok şeker dimi.:KK8:

Günaydın Aslı'cım , Filiz'cikim.:KK68:
Niyeküne Aslı'cım rejim mi yapıyorsun? Bende de bir iştah ..Hele son zamanlarda kendime hakim olamayıp yediğim aşureler:KK76: bana kilo olarak geri döndü.Günler kısa geceler uzun ye babam ye :KK48:Metabolizma yavaşlarmış ya kış aylarında gelsin kilolar, yazın da vericem diye uğraş dur .. İş mi bu.:KK20:Nasıl yani biri bizi gözetliyor babında birşey mi bire bir tüm yaşayışını izleyebiliyor musun.

Şu halde gözükmüyor Aslı'cım ama siteye giriş yapmadan gözüküyordu.
Niye acaba her halukarda gözükmesi lazım değil mi?
Yoksa bir tek ben mi görmüyorum.Sen girdiğinde görebiliyor musun?

bizim gosteri digiturkte yayinlandi.ntv filan demislerdi ama degisti sonra.cok guzeldi butun salon cok sasirdi. cildirdilar resmen.
pinterest yaz cikiyor uyelik de bedava iste ol gitsin.

Filiz'im son bi uyarı yapmadın dolayısıyle kaçırdık yavrucum.Olsun daha ne gösteriler olur nasip onlara inşallah.

üye olmadan siteye bakılamıyor mu ? hoş uzun uzadıya bakacak vaktim de yok aslında.
Günler kısa gün yetmiyor bana.

Günaydın Aslı'cım , Filiz'cikim.:KK68:
Niyeküne Aslı'cım rejim mi yapıyorsun? Bende de bir iştah ..Hele son zamanlarda kendime hakim olamayıp yediğim aşureler:KK76: bana kilo olarak geri döndü.Günler kısa geceler uzun ye babam ye :KK48:Metabolizma yavaşlarmış ya kış aylarında gelsin kilolar, yazın da vericem diye uğraş dur .. İş mi bu.:KK20:Nasıl yani biri bizi gözetliyor babında birşey mi bire bir tüm yaşayışını izleyebiliyor musun.

Şu halde gözükmüyor Aslı'cım ama siteye giriş yapmadan gözüküyordu.
Niye acaba her halukarda gözükmesi lazım değil mi?
Yoksa bir tek ben mi görmüyorum.Sen girdiğinde görebiliyor musun?
Evet abla rejim yapıyorum her zamanki gibi.:KK53:Yani dikkat ediyorum diyelim.:KK22:Evet geceler uzun.Otur otur gece bitmiyor.Ama olsun kışın da ayrı bir güzelliği var.Gerçi kış değil yaz gibi hava.

Yok abla öyle değil.Kadın kendine blok açmış.Yaptığı ürünleri sergiliyor.Arada evini de gösteriyor o bakımdan yani.:KK48:

İmzam giriş yapmadan da görülüyor abla.

Evet abla rejim yapıyorum her zamanki gibi.:KK53:Yani dikkat ediyorum diyelim.:KK22:Evet geceler uzun.Otur otur gece bitmiyor.Ama olsun kışın da ayrı bir güzelliği var.Gerçi kış değil yaz gibi hava.

Yok abla öyle değil.Kadın kendine blok açmış.Yaptığı ürünleri sergiliyor.Arada evini de gösteriyor o bakımdan yani.:KK48:

İmzam giriş yapmadan da görülüyor abla.

İyi yapıyorsun Aslı'cım yemenin sonu yok , kendine hakim olabiliyorsan ne mutlu sana.:KK66:
Kışı bende severim ama geceler uzun olunca ne yiyeceğini ne yapacağını şaşırıyor insan.

Bu iyiymiş :cool:sende kendine blok açabilirsin Aslı'cım var mıdır el marifetlerin?

Bir teselli ver kırılan gururuma..ne şarkıdır ama 'Aylardan Kasım' bu güzel hatırlatma için
çok sağ ol Aslı'cım.:KK36: Dinlemekteyim. Birde Tual'in Tiryakinim''i vardır.Onu da severek dinlerim.

Bu arada hayırlı Cumalar .
Güzel bir gün diliyorum canım. :KK60:

İyi yapıyorsun Aslı'cım yemenin sonu yok , kendine hakim olabiliyorsan ne mutlu sana.:KK66:
Kışı bende severim ama geceler uzun olunca ne yiyeceğini ne yapacağını şaşırıyor insan.

Bu iyiymiş :cool:sende kendine blok açabilirsin Aslı'cım var mıdır el marifetlerin?
Hakim olmaya çalışıyorum diyelim.Ruh halime göre değişiyor bu durum.:KK48:

Hiç öyle el becerilerim yoktur abla.Ortaokuldayken etamin işlerdik bir onu biliyorum.:KK53:Aslında her insan beceriklidir bana göre ama herkesin ilgi alanları farklı.Yoksa insanoğlunun yapamayacağı birşey yok.

Ay sonu işten ayrılıyorum.Adam evlendikten sonra bir tuhaflaştı.Çok geç gelmeye başladı akşamları.Ben de ayrılmaya karar verdim.Uzun bir süre çalışmam herhalde.

Bir teselli ver kırılan gururuma..ne şarkıdır ama 'Aylardan Kasım' bu güzel hatırlatma için
çok sağ ol Aslı'cım.:KK36: Dinlemekteyim. Birde Tual'in Tiryakinim''i vardır.Onu da severek dinlerim.

Bu arada hayırlı Cumalar .
Güzel bir gün diliyorum canım. :KK60:

Tiryakinim de güzel şarkı abla.Hatta onu daha çok severim.

Sana da hayırlı cumalar.:KK60:

Hakim olmaya çalışıyorum diyelim.Ruh halime göre değişiyor bu durum.:KK48:

Hiç öyle el becerilerim yoktur abla.Ortaokuldayken etamin işlerdik bir onu biliyorum.:KK53:Aslında her insan beceriklidir bana göre ama herkesin ilgi alanları farklı.Yoksa insanoğlunun yapamayacağı birşey yok.

Demek ruh haline göre değişiyor. Bak buda iyimiş.:KK48: Aslı var mıdır Aslı'cım :KK48:insan morali bozukken daha çok yemek yermiş.Tıbben kanıtlanmış mı bilmiyorum ama tamamen mazeret kılıfına uydurmak bence.:KK48:
Ortaokuldayken bizde benzeri işler yapmıştık daha sonra evlenip çoluk coçuk olunca örgüye merak salmıştım.
Ne hırkalar kazaklar ,pantolon örmüşlüğüm bile vardır.:KK69:Şimdi yok anacım ,zaman mı değişti ben mi .. yapacak halimde yok vaktim de.

Son düzenleme:
Ay sonu işten ayrılıyorum.Adam evlendikten sonra bir tuhaflaştı.Çok geç gelmeye başladı akşamları.Ben de ayrılmaya karar verdim.Uzun bir süre çalışmam herhalde.

Yapma Aslı'cım ya üzüldüm bu habere.:KK43:Akşamları geç gelince sen de eve geçiyorsun di mi ondan istemiyorsun herhalde.
Evde oturunca şimdiki gibi nete girebilecek misin? Ne biliyim, buradan uzaklaşırsın hissine kapıldım birden.:KK64:
Bir konuşsan Aslı'cım hemen kestirip atma istersen.

Son düzenleme:
Demek ruh haline göre değişiyor. Bak buda iyimiş.:KK48: Aslı var mıdır Aslı'cım :KK48:insan morali bozukken daha çok yemek yermiş.Tıbben kanıtlanmış mı bilmiyorum ama tamamen mazeret kılıfına uydurmak bence.:KK48:
Ortaokuldayken bizde benzeri işler yapmıştık daha sonra evlenip çoluk coçuk olunca örgüye merak salmıştım.
Ne hırkalar kazaklar ,pantolon örmüşlüğüm bile vardır.:KK69:Şimdi yok anacım ,zaman mı değişti ben mi .. yapacak halimde yok vaktim de.
Kimisi morali bozukken kimisi de çok neşeliyken yermiş.Benim ruh halim ikisinde de yiyebilir.:KK48:

Örgü yapmak çok zevkli.Örgüye mi başlasam acaba?:KK53:Bir tek düz ve ters örmeyi biliyorum.Ama kesme biçme anlamam.:KK48: İnsanın zevkleri çok değişiyor yıllar geçtikçe.Geçmişte yaptıklarına hayret ederek bakabiliyorsun.:KK51:

Yapma Aslı'cım ya üzüldüm bu habere.:KK43:Akşamları geç gelince sen de eve geçiyorsun di mi ondan istemiyorsun herhalde.
Evde oturunca şimdiki gibi nete girebilecek misin? Ne biliyim, buradan uzaklaşırsın hissine kapıldım birden.:KK64:
Bir konuşsan Aslı'cım hemen kestirip atma istersen.
Evet maalesef böyle oldu.Evet eve geç gitmek istemiyorum.Biraz önce aradı yine geç gelecekmiş.Bir de evlilik problemleri var.İşe kendini veremiyor.Beni de soğuttu.Hayırlısı böyleymiş.:KK51:

Evde de net var abla.Girerim yine.Gerçi çok sinir dokunmatikler ama idare edeceğiz artık.Ya da onbeş günde bir girerim diğer kızlar gibi.:cool:

Son düzenleme:
X