Hoşbeş Sayfası

Ne diyim Aslı'cım hakkında hayırlısı olsun.
Dokunmatikleri ben de hiç beceremiyorum.

Evet farkındayım gitgide kopuyoruz birbirimizden.Sende uğramazsan benimde burada hiç işim olmaz .
Noktayı koyar ,dükkanı kapatır gideriz.Gönül böyle olmasını istemiyor ama yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Filiz'cim senin ve bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

Hep bu hayırsız kızlardan.Senle ikimiz başka topik açar bunlara da söylemeyiz abla.

Filiz öğretmenler günün kutlu olsun.

Hep bu hayırsız kızlardan.Senle ikimiz başka topik açar bunlara da söylemeyiz abla.

Evet ya çok hayırsız çıktılar çokk . Emel de yok ortalarda hani yeni bilgisayar almmıştı .
Oh dedim artık her gün uğrar.Maalesef hayal kırıklığı.
Aslım yeni topiğe gerek var mı.. ? Zaten burası bizim , ikimize ait gibi değil mi? He vallahi
açarsakta söylemeyelim görsünler bakalım vefasızlık nasıl olurmuş.
Ay bana da bak minnak çoçuklar gibi.
Ama gerçekten kızyorum Aslı'cım ya üzülüyorum bu duruma.

Emel,Selen hepsi hayırsız.Vaktim yoktu lafını asla kabul etmiyorum.Başbakanın bile vakti var herşeye.Yeni topiğe gerek var.Kimse okumasın bizi.

Aslı'cım bir kaçtır şiir başlıklarına şiirler ekliyorum .
Vaktin olduğunda bakarsın .
Şimdi birazda ev işlerine bakayım .
Güzel bir hafta olsun canım.
çok öpüyorum. Görüşürüz.

Sağ ol Aslıcım ama katılamam kazanırım falanda iş çıkarırım başıma.
Haliyle adres vericen gelicek nerden çıktı bi sürü soru cevap .
Sen katıldıysan inşallah sana çıksın .
Anladım abla. Ben katıldım.Bir keresinde tava ve tencere kazandım yemek yarışmasında.Bakalım şans bunda olur mu.

Aslı'cım bir kaçtır şiir başlıklarına şiirler ekliyorum .
Vaktin olduğunda bakarsın .
Şimdi birazda ev işlerine bakayım .
Güzel bir hafta olsun canım.
çok öpüyorum. Görüşürüz.
Tamam ablacığım bakarım.Kolay gelsin sana.Ben de öpüyorum.

Emel,Selen hepsi hayırsız.Vaktim yoktu lafını asla kabul etmiyorum.Başbakanın bile vakti var herşeye.Yeni topiğe gerek var.Kimse okumasın bizi.

Aynen.. bende asla kabul etmiyorum.Biz bütün gün burada oturalım demiyoruz ki nete giren insanın beş dakikasını almaz şuraya iki satır yazması..
Hımmm öyle mi diyorsun. Peki nasıl açacaz annem ben hiç anlamam ki.

Pişt selam ben hüsne celepoglu celepoglu et lokantasının sahibi bahattin celepoglunun karısı

Abla bunlar bizi sevmiyor.Seven insan her şartta her koşulda yazar.
Öyle diyorum.Yeni yıla yeni başlıkla gireriz.Bir ay için başlığı heba etmeyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…