Hoşbeş Sayfası

Aslı'cım Cansel'in multimedia' sında Resim var tarihi Sinop cezaevi diye .Vaktin olursa bir bak.
O istediği kadar çektirmesin. Çekenler var görmek isteyen gözlerde var herhalde. Menajeri de gıcıklık etmesin
tarihte örnekleri var topa tutarız vallahi.

Tamam bakarım şimdi.Dimi ya twittıra üye olup onu taciz ederim valla.

Güle güle abla.

Merhabalar efenim

Birazdan büyük kızımın yoğun israrıyla Unutursam Fısılda Filmine gideceğiz.

Aslı'cım filimde Kerem Bursin de oynuyormuş.Umarım güzeldir . Baktım sıkılıyorum
çıkar dışarıda beklerim.

Evet abla oynuyor.Ama o saçlarla ve o kılıkla onu görmek istemiyorum. Filmden çıkacağını sanmıyorum.Çok beğenirsin büyük ihtimalle.

Evet abla oynuyor.Ama o saçlarla ve o kılıkla onu görmek istemiyorum. Filmden çıkacağını sanmıyorum.Çok beğenirsin büyük ihtimalle.

Görmek istememekte çok haklısın Aslı'cım neydi öyle saçlar kılık kıyafetler,tam bir tipsizlik örneği,
öldüm gülmekten.Yok çıkacak kadar değil ama çok beğendiğim de söylenemez doğrusu.
Söz konusu Çağan Irmak olunca insan farklı bir şeyler görmek istiyo.Filimde bir genç kızın sevdiği gençle hayallerinin peşinden İstanbul'a gelişi , şöhret uğruna verdiğ mücadele , yıllar sonra kasabaya dönüşü geçmişiyle , özellikle ablasıyla yüzleşmesini anlatıyor.Işiıl Yücesoy ve Hümeyra 'nın oyunculuğunu çok beğendim , dediğim gibi Kerem Bursin tam bir komedi, Mehmet Günsur hiç tat vermedi. Farah Zeynep te fena sayılmazdı şımarık kız çoçuğunu oynamak yakışıyor o'na.
Aman aman bir hal yok yani ortada. Bildik , sıradan vasat diyebileceğim bir filim işte.

Bir-iki deneme.. Eski ustalık günlerim nerdeeee ..
Paslanmış mıyım nee.

Evet hepsi çok tipsiz.Eğreti olmuş kılık,kıyafet,saç.Demek çok beğenmedin.O adamın filmlerini hep beğenirler ama performansı düşmüş anlaşılan.Bir de filmlerinde demirbaş oyuncuları vardır onları oynatır hep ne gerek varsa.Işıl Yücesoy ve Hümeyra gibi.Farah'tan başka oyuncu da yok galiba Türkiye'de. Her filmde dizide onu oynatıyorlar.

ben de gittim filme.cagan irmak filmleri icinde bence de en iyilerden degil ama adam bu isin matematigini biliyor.nerede ne kadar aglatacagi vurucu sozler anlar insani ters yuz ediyor.mesela ben daha hastalik odakli bekliyordum hic oralara girmeden tadinda en son bolumde bitiriyor filmi.
sarkilar cok guzeldi.kerem de her haliyle tatli yayalniz. yeni hali wu huuuuuuu demek istiyorum.

Ehliyetten kaldım.Yeşil yanıyordu geçtim tam ortaya geldim kırmızıya döndü ışık.Bastım ama adam benden önce bastı debriyaja.Yanıp sönen yeşil ışıkmış karşıya geçmeyecektim orada duracaktım.Onu hesaplayamadım.Offffffffffffffffffff.

Çok mutsuzum.

Son düzenleme:
Çok da motive olmuştum.Yapacağıma inanıyordum.Kimse geçemedi.Giden arabaları hep hocalar geri getirdi.Benimle gelen kız hiç kalkamadan indi.Çıkaramadı arabayı.Bir tanesinin önüne de çöp kamyonu çıkmış stop ettirmiş arabayı.Bu kadar az eğitimle bu kadar oluyor işte.

Son düzenleme:
İyi yönden bakayım bari herkese verdiğim sözden kurtuldum.

Son düzenleme:

Şu an hepsinin canı cehenneme Filiz.

Oy kullansanıza yahu yemek yarışmasında. Kimse oy kullanmıyor sonra insanın şevki kırılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…