Hoşbeş Sayfası

Yaaa Asli dizi bitti ama (( izle bence de hic bolum atlamadan .cok guzeldi daha da senaryo uzamaya uygundu ama bitirdiler.ben merhametteki gibi vurucu son bekliyordum ama fazla light bi son oldu.

Tuh ya bitmeseydi keşke.Adam çok iyi oyuncu gerçekten.Sonu biraz aceleye gelmiş.Senaryo tıkandı veya daha iyi teklifler aldıkları için uzatamadılar diziyi.Merhamet'in sonu berbat ötesiydi.Mutlu sonları severim ben:)

Baklava ayir bana da dondurma alip geliyorum uzerine :))))

Bol bol var merak etme.Ablam çok yaptın diyip duruyor anneme.Onlar yemez fazla.Korkarım bana kalacak hepsi.

İyi bayramlar kızlar.

Bayram nasil gecti kizlar ?
Asli GB nasil gidiyor kacinci bolumdesin ?
Ben sana cocuk iyi oyuncu derken yayvan agizli diye dalga heciyordun benimle :)) cok tatli ya

Bayram nasil gecti kizlar ?
Asli GB nasil gidiyor kacinci bolumdesin ?
Ben sana cocuk iyi oyuncu derken yayvan agizli diye dalga heciyordun benimle :)) cok tatli ya

Bayram her zamanki gibi çooook sıkıcıydı.İlk gün evdeydik,ikinci gün bir avm'ye kendimizi attık.Serin serin gezdik:)Üçüncü gün işteydim zaten.

Gerçekten çok çok çok iyi oyuncuymuş.:103:Ahhh kafam ahh.Nasıl kaçırmışım bu diziyi.Aslında hiç de seyretmedim değil ama çocuğa gıcık oluyordum.12.bölümdeyim daha.Çok uzun dizi ya.Seyret seyret bitmiyor.İki saati geçiyor.:111:

Bana kisa geliyordu izlerken :) neler oluyordu ki o bolumde ? Asik oldu mu zeynebe ?
Simdi ulan istanbulu izliyorum cok tatlilar ya hepsi.biraz da kiraz mevsimine bakiyorum ama kiza gicigim konusmasi cok sinir.

Bana kisa geliyordu izlerken :) neler oluyordu ki o bolumde ? Asik oldu mu zeynebe ?
Simdi ulan istanbulu izliyorum cok tatlilar ya hepsi.biraz da kiraz mevsimine bakiyorum ama kiza gicigim konusmasi cok sinir.

Bence üçüncü dördüncü bölümde aşık olmuştu zaten.Şimdi Melis'le arkadaş oldular.Birlikte takılıyorlar ama aklı Zeynep'te.Pasta yaptıkları bölümdeyim şu an.

Ulan İstanbul'u ben sevemedim.Hepsi çok gıcık.Karakterler uymamış bence.Saçma geliyor bana yaptıkları.Güllerin Savaşı'nı ve Diğer Yarım'ı seyrediyorum ben.Kiraz Mevsimi'ne de bakmıştım ama çok sıcak tv izlenmiyor ki.Balkondayız hep.

Bence ilk ormanda mahsur kaldiklari gece asik oldu Kerem.pasta yaptiklari bolum cok guzeldi.
Zaten Melisle Zeynebe asik old.icin takilmaya basladi.Zeynep de ne asikti be Barisa.

Merhaba kızlar. Biraz geç oldu ama, geçmiş bayramınız kutlu olsun. Nicelerine sağlıkla, sevdiklerimizle erişmek dileğiyle inşallah.

Bu bayram tatlı, matlı yapmadık. Kimse yemiyor, olan bize oluyor. Biz yemek zorunda kalıyoruz. Sarma, marma işte. İlk gün kardeşim ve ailesi geldi. Bir iki de komşu. 2. gün ben iki komşuya gittim. 3. gün dayıma gittim. Bayram bitti. Herkes tatildeydi.

Bu arada buzdolabımız bozuldu. Allah'tan ramazanda sorun çıkarmadı. Yok zamanda bişey bozulunca iyice sinir oluyor insan. İlk çıkan Arçelik No-Frostlarındandı. Hemen hemen 20 senelik var. Servis geldi. Artık bundan hayır gelmez dedi. Söylemesi ayıp, aylık alışverişimi yapmıştım. Etler falan yarı çözmüş, kışlık bezelyeler, barbunyalar su damlalarıyla dolmuş. Götürüp hepsini komşunun derin dondurucusuna koyduk. Bozulan var mı bilmiyorum. Ayın 10'unu bekliyorum. Hesap kesim tarihim. Alacağım dolap kampanyada 2.750'ye düşmüş. Bayilere telefon ede ede bir yer 2.350'ye zor indi. Ama hemen alırsan. Sonra bu fiyattan vermeyebilirim dedi. Karşılıklı blöfleşip durduk. Şu an eski dolabın no-frost kısmı, alt tarafı gibi çalışıyor. Alt tarafın da sıfır bölmesi biraz soğutuyor. Gerisi çalışmıyor. 10'una kadar idare ediyoruz bakalım. Allah'ın Tayyosu taksit sayısını 9'a düşürdü. Oradan da vurdu bizi. Zilli.

Mukaddesim yine gitmiş. Yeni evi bitti mi acep?

Filiztoşum, Güneş'i beklerken'in sonunu izleyemedim. Fragmanı gördüm. Evlenip çoluk çocuğa mı karıştılar ne? Güneş kimmiş?

Aslıtoşum, bakjlavaları götürmüşsün. Kimbilir daha neler yaptın sen.

Son düzenleme:
Ooooo Emeltosum gelmis hos gelmis valla senlendi sayfa Muko abla da donse tam super oluruz :))))
Emel Gunes Keremin yeni dogdugunda hasta diye umidu kestikleri yasarsa da ozurlu olur dedikleri ikiziymis.babasi ozurlu cocuk istemedi diye anneye oldu demis.gerci sonu cok sacmaydi.o yuzu bozuk herkesten saklanan cocuk gitti yakusuklu Keremin tipkisi geldi.birken iki yakusuklu oldular :)))

Elektronik esya beyaz esya bozuldu mu cok problem ya.servis dunya para ister yeni almak hem masrafli hem zahmetli.en sevilmeyen olay.
Elek.supurgemizi degistirmek istedik bi turlu alamadik yenisi .o mu bu mu derken 400 luklere. bakar olduk sonra kafayi mi yedik 400 verilir mi dedik kaldi oyle.
Buzdolabi Beko .arada bir su akitiyor bi yerlerden .ekmek kizartici boshtu bozuldu tamiri yenisindan pahaliydi yeni arzum aldik bir sene olmadan o da bozuldu.arzum tirt cikti yani :)))

Bence ilk ormanda mahsur kaldiklari gece asik oldu Kerem.pasta yaptiklari bolum cok guzeldi.
Zaten Melisle Zeynebe asik old.icin takilmaya basladi.Zeynep de ne asikti be Barisa.

Evet ormandaki gece aşık oldu kıza.Her bölümü güzelmiş yahu.Zeynep çok aşık olmamış aslında Barış'a.Ben daha çok bekliyordum onların arkadaşlıklarını.Hoşlanma olmuş sadece.

Emel nerelerdesin sen?Gıcır gıcır bilgisayarı var daha çok uğrar dedik ama nerde.

Biz geçen yaz yeniledik buzdolabını.2.150 'ye almıştık Lc marka.Memnunuz güzel buzdolabı.Vestel alacaksan alma.Problem çıkarıyor.Biz oniki taksitle almıştık.Bu ay bitiyor şükür.Dokuz ay baya yüklü olur karta.Ama mecbur alacaksın onsuz da olmuyor.

Benim burada yemek yarışmasına katıldığıma bakmayın.Ben öyle mutfağa girip de döktürmem.Kırk yılda bir güzel bir tarif bulursam veya canım isterse yaparım birşeyler.Bayramda çocuk bile gelmedi bize.Herkes memleketine gitmiş,bazı komşular da pikniğe.

Filiz dizide o kadar saçmalık var ki anlatamam.Haftadan haftaya unutuluyor neyin ne olduğu ama böyle peşpeşe izleyince çok göze batıyor.İlk bölümlerde Kerem'in babası odalara kapanıp ölen oğlunun videosunu izliyor akşama kadar.Kerem'in ikizi falan da değil.Kerem'den baya büyük bir çocuk.İkiz nereden çıktı?Bugün seyrettiğim bölümde de Cihan gecekondu gibi bir eve geldi.Kapıyı biri açtı.Cihan da merhaba Güneş dedi.Cihan Güneş ne alaka.İlerleyen bölümlerde bu açığa çıktı mı?Hiç sanmıyorum.Jale'nin Güneş'le ilgisi vardı.Hiç gösterilmedi kapandı o konular.Senaristler gizem vermeye çalışmışlar ama ilerleyen bölümlerde ne yazdıklarını onlar bile unutmuş.Ben sana Kerem'in abisi ölmemiştir çıkarırlar ortaya demiştim de sen yuh Aslı yok artık demiştin.

Süpürge için pahalı biraz o fiyat.Biz abartısız beş süpürge falan eskittik herhalde.Şimdi gözleri yine almakta ama ben fazla konuşmayın elinizdekiyle idare edin diyorum.Ekmek kızartma makinesi fuzuli biraz.At teflon tavaya mis gibi kızarsın.Ya da mini fırıının ızgarasında süper oluyor.Ama siz uğraşamam diyorsanız birşey diyemem.

Mukaddes abla özledik seni.:119::103:

Ya evet Cihan da bir gece Gunesin kaldigi kulubeye gitmisti.nereden taniyordu onu.ne alaka di mi.Jale Akselin babasindan dolayi taniyordu Gunesi.adam takmisti Sayerleri batirmaya.
Dedigin gibi arka arkaya izleyince mantik hatalari ortaya cikiyor.
Senaristleri degisti dizinin ondan bazi kopukluklar oldu demekki asil senaryo sapti.
Aslinda hic bitecek gibi degildi dizi ilk basladiginda bayagi bi isim yapmisti fanlari filan coktu sonra neden raitingler dustu anlamadim.gizemli gizemli gidiyordu iste :))

Sabahlari ekmek kizartma mak. pratik oluyor diye kullaniyoruz.firin izgarasi filan zor.
Elekt. Supyrgesi de tavana yapusan vardi ya reklamda o cok iyiydi iste.bir mskinadan uc makina oluyordu ama pahali geldi.

Merhabalar efenim :)
Ben hoş geldim ama yine sayfanın düzeni değişmiş on dakikadır alışmaya çalışıyorum ayrıca 'cevapla'dan yazamadım . Hata oluştu diyor .Yapmayın bunu yahu alıştığım düzeni bozmayın benim:))

Aslı'm Filizi'cim, Emel'cikim görüşmeyeli nasılsınız inş.
Bende bildiğiniz gibi... Haşır neşir.. Yeni evimize taşınamadık hala . Kurban bayramına kaldı gibi.
Hiç önemli değil . Hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…