Hoşbeş Sayfası

Abla yakaladım seni.

Emel aradı sabah.Bilgisayarı bozukmuş.Onun için girememiş.Evde dikişle uğraşıyormuş.Selamı var size.

öylemi ...Canım benimmm yeminle hiç farkında değilim.Yoksa iki kelam etmeden çıkar mıydım.

Bende dün konuştum derken önemli bişeyi, doğumgününü unutmuşum.
Daha geçen gün sana soracaktım Temmuzun üçü mü dördü müydü diye.
Bak Emel'im çıka gelmiş. Bak sen mahcubiyete.

Oyyyyy oyyy senin adına çok sevindim derken kendi adıma şu an yerlerdeyim Dün o kadar konuştuk , keşke hatırlatsaydın annem , şu an o kadar mahcubum ki anlatamam. Bu arada hoş geldin yiğrumyeni bilgisayarın hayırlı uğurlu olsun .Güle güle iyi günlerde kullan inş.

Bravo vallahiyiğene bak sen kurtardı seni külüstürden ,:Forum adına da teşekkürü borç biliriz efenim..

Patsalar hedeyeler ... Allah hep böyle mutlu daim etsin canım.

Doğum günün kutlu olsun Emelim . Anneciğinle, bütün sevdiklerinle sağlık huzur dolu nice senelere inş.

Eklediğin şarkıyı ilk defa gördüm.Ben de buna taktım bu ara:)

[video=youtube;3l8VgQgN6s4]https://www.youtube.com/watch?v=3l8VgQgN6s4[/video]

Bende radyoda dnledim bir kaç biraz muzurca.

Bu şarkıyı zaten çok severim Gökhan Tepe de harika söylemiş. Yalnız açılan diğer videolarda çok güzel özellikle '' yerine sevemem''le gittim
çook uzaklara.

Sorma Emel'im merak ettik seni düştük yollara .Sensiz olur mu hiç zaten
dört kişi kaldık , şunun şurasında .Özletme kendini gel cillopunla aramızsa
Benim de tam gideceğim tuttu. Gitmesen de olmuyor, ramazan, Memati...Neyse yenilendin ya kışın azıtır gideriz inş.

Dünkünden haber yokta evvelkilerden bir tane taktık Emel'im.Umarım bir taneyle kalırız.Biraz üzüldüm ne yapayım canı sağolsun.
Armutlu'da oturup çalışsın.Ne diyim bilmiyorum artık.

oh ohhhh bende çok sevindim yahu Allah nazarlardan saklasın

Son düzenleme:

Emel çok sevindim senin adına.Ohh be sonunda hastalık değil de güzel bir haber verdin.İnsan sevdikleriyle bir arada olunca çok mutlu oluyor.Hediyen de süper ötesi.Çok çekmiştin o bilgisayardan.Yeğenin seni çok seviyor herhalde hediye büyük çünkü.Boşver üzülme pahalı diye.Almış bir kere tadını çıkar.Güle güle kullan.Artık uzun ara vermezsin inşallah.Doğum günün de kutlu olsun.:119:

İlk gün geçince sonra alışıyorsun Ramazana.Annen için dileklerine tüm kalbimle katılıyorum.Benim annem de tutamıyor kaç gündür.Rahatsızdı.Bunalıyorum diyordu.Evde yemek yapmaya,iki adım atmaya hali yoktu.Kalp doktoruna götürdük.Birşeyin yok dedi.Bir hafta sonra gel holter mi ne onu takacağız demiş.Hiç yönlendirme yok şu doktora git diye.Bir sabah yine çok öksürmüş bunalmış bu sefer göğüsçüye götürdük.Doktor film çekmiş akciğerlerin hep dolu sen bu zamana kadar niye gelmedin demiş.Halbuki annem hep gider film çektirir.Gittiği doktorun hatası.Ciğer röntgeni oluyormuş filmde çıkmıyormuş.İlaç vermiş bir sürü.Bugün kontrolü vardı iyileşmişsin demiş.Bir ilaçla yollamış.Allah onları başımızdan eksik etmesin.

Teşekkür ederim.Şeytanın bacağını kırdım bu sefer:)

Çok güzel. Ama Ebru Gündeş daha güzel söylüyor.

Ebru Gündeş de güzel söylüyor ama Gökhan Tepe burada çok içten söylemiş.

Önemli değil abla anladım zaten görmediğini.

Çok kısa konuştuk Aslı'cım. Ama dün Emel miğde kanaması geçirmiş hastanede yatmış ,
implantlari sökülmüş baya sıkıntılı günler geçirmiş dedi.

Geçmiş olsun.

Sevdiğim şimdi çok uzaklarda diyorsun yani uzaklara gittiğine göre.

Oyyyy oyy oy muhtarim gelmis hem de yeni bilgisayari ile gelmis.gule gule kullan.ne yegenmis be masallah :))
Ayten teyzemize iyi bak Emeltosum selam soyle.
Asli bir kere bin o gezi teknelerine cok eglenceli oluyor.
Muko abla ozletme kendini
Selenimize de neler olmus oyle ya

Dünkünden haber yokta evvelkilerden bir tane taktık Emel'im.Umarım bir taneyle kalırız.Biraz üzüldüm ne yapayım canı sağolsun.
Armutlu'da oturup çalışsın.Ne diyim bilmiyorum artık.
Aman ollsun. Halleder o. Sıkmayın canınızı.

Mukaddesim, aşkolsun. Ben de kaçırıyorum doğum günlerinizi. Eskiden takip ediyordum. Kafa da yok ki aklımda kalsın. Denk gelirsek kutlaşıyoruz işte.

Emel çok sevindim senin adına.Ohh be sonunda hastalık değil de güzel bir haber verdin.
Hiç güliciiim yoktu. He valla.

Annene de çok geçmiş olsun. Enfeksiyondan halsiz düşüyordur kadın. Enfeksiyon çok fena bişey. Hele ciğerlere çok dikkat etmek lazım. Ben de başta uyanmadım. Nefes alamadıkça şişkinlik, hazımsızlık dedim durdum. 1 ay sonra iyice kötü olunca dank etti. 12 kutu antibiyotik kullandım, düşünsene. Bir de yer ediyor. En ufak esintide sırtıma yağmur, kar yağmış gibi. Millet kolsuz tişortlarla. Ben hala hırka, ince kazak giyiyorum. Annene geçmiş dese de dikkat etsin, korusun kendini.

Filiztoşum, yığrum, bu sdene yok mu Kuşadası?

Yaa, yeğenceyzimin bir estiğini, Allah bin artırsın. Kesesine bin bin bereketler olsun. Diğer yeğenim kız. Ondan hayır yok. Annesinin yanında bana yaklaşmıyor. Çok üzüldüm o tavrına. Zaten 3 senedir telefonla bile hatırımızı sormaz. Anası, babası kılıklı. Benim için de artık kıymeti o kadar.

Mukaddesim, senin mesaj yazıları niye o kadar küçük. Zor okuyorum. Site düzeltse ya.

Son düzenleme:
İnanmeyyorum. Mit müsteşarı Hakan Fidan'ı canlandıracakmış. Böğğ

Son düzenleme:
Emel annem de öyle.En ufak bir cereyanda,soğukta hasta oluyor.Kapı,pencere açamıyoruz doğru düzgün.

Kız yeğenin niye sana uzak.Kaç yaşında?Annesiyle aran yoksa onun için uzak duruyordur.Ne kötü üç senedir halinizi hatırınızı sormaması

Bakalim Emelcim kismet Kusadasi.yaz okulu var simdilik.o bitince de seminerler var agustosta.o arada bi ayarlarsam olur insallah.
Biz de cereyanda kalmamaya cok dikkat ederiz.yazin birine oturmaya gitmeyi hic sevmiyorum o yuzden.mlet cam kapi acik evin ici ucuruyor.oturacak yer bulamiyorum esmeyen.

Allahım, uzun uzun yazdım, körolası site uçurdu. Keşke kopyalasaydım. Yeğenimle görüşmeyişimizin sebebini anlattımdı. Tüüüü, uçtu gitti. Kısaca yazayım bari 23 yaşında kız. Annesi yüzünden onun yanında bana sarılamıyor. Geri duruyor. Babası da annemin hastane işi düşier de yolunun üstü hastaneye bırakırım diye saçmasapan bişeyden bahane yarattı. Gelmiyor. O da evlat yetiştiriyor. Allah'a havale.

Filiztoşum, yaz okulundan, seminerlerden iyi para alıyormuşunuz. Olsun varsın.

Emel o da evladından çekecek boşver.Kız evlat gibisi var mı?Erkekler evlenince yabancı oluyor.Keşke kopyalasaydın yazdıkları.Bir daha aklında olsun.

Biraz önce üç tane Irak'lı genç vardı burada.Konuşuyorlar anlamıyorum onlar da beni anlamıyor.Tesadüf Arapça bilen bir tanıdık geldi de anlaşabildik.Irak'taki savaştan kaçmışlar.Kafa kesiyorlar orada diyor.Askerlermiş.Saddam'ın askerleri.Saddam da yok ya ortada.Cep telefonundan resimlerini gösterdiler.Hani televizyonda görüyoruz ya elleri kalaşnikoflu,yüzleri maskeli aynı öyle.İnsanlar yerlerde ölmüş perişan.Afganlılar yaptı diyor.Biraz tırsmadım değil:)))Burada her yer Suriye'li doldu.Buraya kadar uzandılar.Dileniyorlar.Devlet maaş bağlamış bunlara.Biz devletten boşa para alamadık onlar gayet güzel alıyor.Başımıza iş açacaklar birşey değil.Çoğu pkk'lıymış zaten.

Son düzenleme:
Aman yüz verme Aslı. Onların ne olduğu belirsiz. Hainleri doldurup duruyor bu adam. Bizim salak millet uyurken, iş bitmiş olacak Allah korusun. O Işit Mışit da hikaye. Arkasında Amerika, İsrail var. Kürdistan'ı kurmak için oyun bunlar. Bizim milletimiz böyle koyun oldukça, vatan elden gider, öyle anlarlar kıymetini anlayamadıkları, kara çalıp durdukları Atatürk'ün kıymetini. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Düşmana fırsat vermesin. Bu mübarek günlerde bol bol dua edin hacılar ülke için.

Son düzenleme:
Her donem birilerine kucak aca aca bu hale geldi guzel ulkemiz.tamam yardim edelim de birlesmis milletler kriterlerinde yardim edelim.kalkipta maas baglamayalim.vatandas yapip oy kullandirmayalim.
Bursada da fabrikalara aliyorlar suriyelileri.ucuza kapatiyorlar patronlar tabii.

20 gundur sol kolum dirsekten asagisi ve orta iki parmagim agriyor ve uyusuyordu.gece saat 4 te bir basliyor sabaha kadar agriyordu.hic bir sey de iyi gelmedi ne sicak su ne soguk kompres ne ovma...
Gecen hafta ortopediste gittim.norolijiye yonlendirdi.emg cekildi.sinirlerimde bir sey cikmadi.ilaclar verdi.bir hafta gecti .siddeti azaldi ama bu sefer kramp sekline donustu.sinir hapi verdi artik stresten olabilir diye.bir sey de stresten olmasin :)) nasil bi sinir sistemim varmis anlamadim.
Herkes gibi rahat vurdumduymaz olamiyorum.her sey gerginlik benim icin.bir ara kisisel gelisim kitaplari okudum ama millet nirvanaya ulasir ben bir adim yol katedemedim :)))

hu huuu Selamün hollo

Sayfaları okumaya geçmeden Filiz'cikime bir selam edeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…