Hoşbeş Sayfası

Aman yüz verme Aslı. Onların ne olduğu belirsiz. Hainleri doldurup duruyor bu adam. Bizim salak millet uyurken, iş bitmiş olacak Allah korusun. O Işit Mışit da hikaye. Arkasında Amerika, İsrail var. Kürdistan'ı kurmak için oyun bunlar. Bizim milletimiz böyle koyun oldukça, vatan elden gider, öyle anlarlar kıymetini anlayamadıkları, kara çalıp durdukları Atatürk'ün kıymetini. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Düşmana fırsat vermesin. Bu mübarek günlerde bol bol dua edin hacılar ülke için.

Aslında gelen üç genç çok kibardı.Yardım ettim diye giderken elimi sıktılar.Tercümanlık yapan adamı rahat bırakmıyorlarmış.Ev tutmuşlar sahilde gördükçe yanına gidiyorlarmış.Araba alacaklarmış da yardım et diye.Bunlar zengin olanlar.Bugün de iki tane kişi geldi böyle.Biri dövizci soruyor biri avea bayi.Dolu burası.Bir de onlarla uğraşıyorum.Dil öğrenin madem geldiniz dimi.El kol hareketleriyle yardımcı oluyorum:)Ablam da der.İlluminati diye bir örgüt var Işıd onlara çalışıyor diye.Müslümanlık adı altında katliam yapıyorlar.Amaç müslümanlığı dünyaya kötü göstermek diyor.

20 gundur sol kolum dirsekten asagisi ve orta iki parmagim agriyor ve uyusuyordu.gece saat 4 te bir basliyor sabaha kadar agriyordu.hic bir sey de iyi gelmedi ne sicak su ne soguk kompres ne ovma...
Gecen hafta ortopediste gittim.norolijiye yonlendirdi.emg cekildi.sinirlerimde bir sey cikmadi.ilaclar verdi.bir hafta gecti .siddeti azaldi ama bu sefer kramp sekline donustu.sinir hapi verdi artik stresten olabilir diye.bir sey de stresten olmasin :)) nasil bi sinir sistemim varmis anlamadim.
Herkes gibi rahat vurdumduymaz olamiyorum.her sey gerginlik benim icin.bir ara kisisel gelisim kitaplari okudum ama millet nirvanaya ulasir ben bir adim yol katedemedim :)))

Geçmiş olsun Filiz.Doktorlar birşey bulamayınca stres diyorlar.Gece üstüne yatıyorsan ondan da olabilir.Birşeye kızınca içine atma.Bağır çağır dök içini sinirin çıksın:)

hu huuu Selamün hollo :21:

Sayfaları okumaya geçmeden Filiz'cikime bir selam edeyim.:KK16:

Mukaddes abla hu hu.:KK3:

Son düzenleme:
Mukaddes abla hu hu.:KK3:

Huu Aslı'cım:KK16: Ayağımın tozuyla girip iki laf edeyim dedim,benim mimarın laptopu bozulunca girmemle çıkmam bir oldu.Daha iki ay olmadı alınanı.
Hadi koşturduk aldığımız yere gittik.Teknik servise yollarız ama verileriniz gider , ayrıca bir ayı bulur size dönmesi deyince bırakmadık bu günde başka bir yere gittik kurtarmaya çalışırız ama garanti veremeyiz haber bekleyin dediler .Perşembe günü de dönmemiz lazım.Bakalım ne olacak .

20 gundur sol kolum dirsekten asagisi ve orta iki parmagim agriyor ve uyusuyordu.gece saat 4 te bir basliyor sabaha kadar agriyordu.hic bir sey de iyi gelmedi ne sicak su ne soguk kompres ne ovma...
Gecen hafta ortopediste gittim.norolijiye yonlendirdi.emg cekildi.sinirlerimde bir sey cikmadi.ilaclar verdi.bir hafta gecti .siddeti azaldi ama bu sefer kramp sekline donustu.sinir hapi verdi artik stresten olabilir diye.bir sey de stresten olmasin :)) nasil bi sinir sistemim varmis anlamadim.
Herkes gibi rahat vurdumduymaz olamiyorum.her sey gerginlik benim icin.bir ara kisisel gelisim kitaplari okudum ama millet nirvanaya ulasir ben bir adim yol katedemedim :)))

Geçmişler olsun Filiz'cim.:KK16:Her şeye takılıp sıkma canını rahat ol annem :KK16: daha dur bakalım yolun çok başındasın.Birde ellerle uğraşma evlilik cephesi var ki işte renkli film o zaman başlıyo:KK1: Şimdiden yıpratma kendini çok reca edeceğim..:KK16:

Cok dogru soyluyorsun Muko abla.daha ele karismadan yamuldu her yerim :)) calisma hayati bitirdi evlenince calismam herhalde bir sure.cocuk bakarim.
Laptopun bozulmasi kotu olmus ama bak sen geldin iyi oldu :)))

Huu Aslı'cım:KK16: Ayağımın tozuyla girip iki laf edeyim dedim,benim mimarın laptopu bozulunca girmemle çıkmam bir oldu.Daha iki ay olmadı alınanı.
Hadi koşturduk aldığımız yere gittik.Teknik servise yollarız ama verileriniz gider , ayrıca bir ayı bulur size dönmesi deyince bırakmadık bu günde başka bir yere gittik kurtarmaya çalışırız ama garanti veremeyiz haber bekleyin dediler .Perşembe günü de dönmemiz lazım.Bakalım ne olacak .

İki ayda bozulması kötü.Ama servisine verin bence.Öbürleri garanti de veremiyormuş.Ben de ablamın bana verdiği tableti bozdum.Doğru dürüst hiçbir siteye girmiyordu.Program indirdim girsin diye olmadı.Sonra da format attım eskiye dönsün diye şimdi de şifre istiyor.Şifreyi giriyorum kabul etmiyor.Elimdekinden de oldum anlayacağın.Ahh ahh buraya giriyordu hiç değilse.:KK5:

Dün gece karşı komşumuza hırsız girdi gözümüzün içine baka baka.İftardan sonra balkonda oturuyordum.Komşunun dış kapısından biri girdi.Girerken de bizim eve baktı.Allah Allah bu da kim dedim içimden tanıdık gelmedi.Sonra unuttum içeri girdim.Kardeşim de görmüş adamı.Zile basıp yan tarafa yönelmiş.Evde kimse var mı diye kontrol etti herhalde.Biz dizi izlerken baktık millet toplanmış polis gelmiş.Hırsız camdan girmiş,dış kapıyı içeriden kilitlemiş.Işıkları da açmış.Evi talan edip ne bulduysa götürmüş.Bileziği ve liraları varmış kadının.Temizliğe gidiyor kadın:KK43:Olay yeri inceleme geldi.Kardeşim gitti adamı tarif etti.Ama giden gitti bulunacağını sanmıyorum.Bizim mahallede o saatte hırsızlık akıl alacak gibi değil.Günahlarını almayayım ama adam kapkara bir adammış.Suriyeliler gibi.:KK14:

Son düzenleme:
Geçen gün kızın biri diş macunu satıyordu.Hiç dikkat etmemiştim macunların arka ucunda renkli çizgiler oluyormuş.Alırken aklınızda bulunsun.Onların anlamları şunlarmış;

Yeşil : Doğal ürün.
Mavi : Doğal ve tıbbi ürün karışımı ürün.
Kırmızı : Doğal ve kimyasal madde karışımı ürün.
Siyah : Tamamen kimyasal ürün.

Filiztoşum, dirsekte sinir sıkışıyordur. Başparmak, işaret ve orta parmakla, yüzük parmağın orta parmağa bakan yanı uyuşuyorsa, el bileğinde sinir sıkışıyormuş. Karpal tünel diyorlar. Bende o uyuşmalar oluyor birkaç senedir. Fizik doktorunun bir muayenesi var. Elinle itme çekme hareketleri yaptırıyor. Gayet iyi dedi. Ama uyuşuyor. Özellikle boynumda sıkıntı olduğunda. Bir de elimi dua ederken yukarı açma hareketini uzun süre yaptığımda. Zorlamamak lazımmış.

Aslı, ben de ablan gibi düşünüyorum. İslamı milletin gözünde küçültmek için bütün bu islamın adı kullanılarak yapılan katliamlar. Nitekim el-kaide ve hizbullah'ın oluşturan da Amerika idi.

Mukaddesim, aldığınız yer yapsa keşke laptop'u. Sonra sorun olur. Ellendiği için garantisi de geçersiz olur, aldığınız yer garanti kapsamında bakmaz.

Son düzenleme:
Aslcim tesekkurler dis macunu seysi icin hemen gidip bakicam ama kesin siyahtir bizimkiler :)
Suriyelilerimiz eksikti bi.hirsiz da sizi gordugu halde hic korkmamis anlasilan anlamis sizden bisey cikmayacagini.
Kac sene once bizim eski evimizde ucuncu katta yasl bi teyze yasiyordu.aksam uzeri saat dort bes gibi ben bakkala gidicem merdivenlerden iniyorum bi baktim teyzenin daire kapisi acik icerisi karanlik.yerde de tahta parcalari o zaman celik kapi filan yok kspinin kenarini kirmus hirsiz.teyze bazen anahtari kapi disinda unuturdu biz calip kapiyi verirdik.ben yine oyle bisey diye dusundum herhalde kafami uzattim iceri ama nedense girmedim eve Allahtan.seslendim sonra nedense yurudum indim.kendimce de cocuk akli iste cilingirdir filan diye yorum yaltim :))) sonra da eve gelince bizimkilere soylemeyi unuttum gitti.aksam polisler filan meger tam benim o sirada hirsiz icerdeymis o_O

Emel aynen dedigin teshis karpal tunel sendromu.en son verdigi sakinlestirici iyi geldi.

Mukaddesim, aldığınız yer yapsa keşke laptop'u. Sonra sorun olur. Ellendiği için garantisi de geçersiz olur, aldığınız yer garanti kapsamında bakmaz.

Başka yere yaptırdık Emel'im . Garanti kapsamından da çıkmadı dediler.Artık sütüne vicdanlarına kalmış bir şey .Oldu ya çok şükür ,
kaç gündür helak olduk yahu.:KK19:

Efenim ben yolcudur abbas...:KK3:

Şimdiden bayramınızı kutlar, sağlık, huzur neşe dolu nice bayramlarda sevdiklerinizle ,
mutlu mesut olmanızı dilerim.
:KK70::119:

Kendinize iyi bakın.:KK16: Allah'a emanet olun.:KK54:

Görüşmek üzere.:KK3::KK16::KK16:

Edit: Ayten Teyze'min de tontiş ellerinden öper Allah başımızdan eksik etmesin diyorum

Hadiyin kalın sağlıcakla.

Ben gittim..Gidiyorum.Özlayin beni anacım,Çünkü ben çok özleyeceğim sizleri:))

Son düzenleme:
Muko abla seni ozlememek mumkun mu :KK43: hayirli nice bayramlarda birlikte olalim insallah Amin.

Mukaddes abla çabuk dön.:KK5:Senin de Bayramın kutlu olsun.:KK19:Biz de seni çok özleyeceğiz.:KK19:

Bayram temizlikleri ,tatlilar bitti mi bakalim acaba hanginize gelsem bayramda :)

Filiz şu an içeriden buram buram baklava kokusu geliyor.Birazdan çıkar fırından.Buyur gel:)))

Filiz ben Güneşi Beklerken'e sardım biliyormusun.:KK9:Kel ölür sırma saçlı olur,kör ölür badem gözlü olur misali kaybedince anladım değerini.Sana liseli dizisi,çocuk ağzını yaya yaya konuşuyor derken hayranı olup çıktım.:KK60:Youtube'da birkaç sahnelerini seyrettim sonra devamı geldi.Çok tatlı didişmişler bayıldım.Şimdi baştan seyrediyorum.:KK9:6. bölümdeyim.

Yaaa Asli dizi bitti ama :KK43:(( izle bence de hic bolum atlamadan .cok guzeldi daha da senaryo uzamaya uygundu ama bitirdiler.ben merhametteki gibi vurucu son bekliyordum ama fazla light bi son oldu.

X