Hoşbeş Sayfası

Mukaddes ablacığım hoşgeldin.Çok özlettin kendini.:KK60:Biz iyiyiz seni sormalı.Nasıl geçti günler?Denize girdin mi?Bitmedi mi tatil yine gideceksin.:KK43:

Ben de nefret ettim sitenin bu halinden.Giresim bile gelmiyor.Diğer sitenin de rengini değiştirmişlerdi de nasıl kızmıştım.Eskisi daha anlaşılır ve güzeldi.Çağ dışı olmuş yeni hali.:KK62:

Filiz neredesin yahu.Gel Kerem'den konuşalım da gözümüz gönlümüz açılsın.:KK70:Sayfalar dolusu konuşabilirim onun hakkında.:KK70:

Mukaddes abla ben Kerem'e aşık oldum.:KK37:Aslı'sı da burada işte gelsin dimi.:KK70:Kerem ile Aslı.:KK8:Kulağa çok hoş geliyor.:KK70:

Bakın ne buldum.:rolleyes:

IL41Vr0.gif

Son düzenleme:
Mukaddes ablacığım hoşgeldin.Çok özlettin kendini.:KK60:Biz iyiyiz seni sormalı.Nasıl geçti günler?Denize girdin mi?Bitmedi mi tatil yine gideceksin.:KK43:

Ben de nefret ettim sitenin bu halinden.Giresim bile gelmiyor.Diğer sitenin de rengini değiştirmişlerdi de nasıl kızmıştım.Eskisi daha anlaşılır ve güzeldi.Çağ dışı olmuş yeni hali.:KK62:

Hoşbuldum Aslı'cım. Ha haa özlettim di mi. Zaten özleyin beni demiştim giderken:))

Ben de iyiyim canım . Bildiğiniz gibi hep koşturmaca. Günlerse çok hızlı valla nasıl geçti hiç anlayamadım.
İnanılır gibi değil ama denize girmedim. Kızlar da malum durumlarından dolayı bir kaç kez girdiler .Zaten ramazandı biliyorsun.Ben de durumlar böyle işte.
Evet sitenin hali kötü .Alışıcaz,.. Mecbur.Yanlız benim yazılar normale dönmüş. Buna sevindim işte.

Mukaddes abla ben Kerem'e aşık oldum.:KK37:Aslı'sı da burada işte gelsin dimi.:KK70:Kerem ile Aslı.:KK8:Kulağa çok hoş geliyor.:KK70:

IL41Vr0.gif

İmzandan çok belli :)))) Hayırlı uğurlu olsun.Diziyle ilgili en ufak bilgim yok . Ama sen Aslı'da burda diyorsan gelsin tabi vuslat olsun biran önce:)))

[QUOTE="

IL41Vr0.gif
[/QUOTE]

Aslı'cım buradaki kız dizideki partneri mi ? 'Buldum ' derken neyi kastettin anlayamadım.

Yok abla dizideki kız değil.Kerem Aslı yazıyor ya onu kastetmiştim:)

İmzam güzel ama değilmi?:KK8:

Mukaddes abla Memati eniştenin omzu nasıl oldu?İyi baktın mı ona:)

Mukaddes abla Memati eniştenin omzu nasıl oldu?İyi baktın mı ona:KK66:
İyi değil Aslı'cım . Her geçen daha da kötüye gidiyor. Bakalım kışa ameliyat olucam diyor ama hiç sanmıyorum .Onda o dötü göremiyorum ben:)))

Aslı'cım ikonlar nerde acep. Sana zahmet bi diyiversen.

Sayfada kim var onuda göremiyorum .Çok kötü oldu . Burayı da mı değiştirsek acep:KK66:)

Bir de bizim Cancik yeni diziye başlıyormuş . Konuyla ilgili bilgin var mı ?

İyi değil Aslı'cım . Her geçen daha da kötüye gidiyor. Bakalım kışa ameliyat olucam diyor ama hiç sanmıyorum .Onda o dötü göremiyorum ben:)))

Niye iyileşemedi ki?Ameliyat da zor iş.Canı kıymetli galiba öyle dediğine göre:)))

Aslı'cım ikonlar nerde acep. Sana zahmet bi diyiversen.

Sayfada kim var onuda göremiyorum .Çok kötü oldu . Burayı da mı değiştirsek acep:KK66:)

Bir de bizim Cancik yeni diziye başlıyormuş . Konuyla ilgili bilgin var mı ?
Abla mesaj yazıyorsun ya yukarıda gülücük resmi var oraya tıkla çıkıyor altta.Burayı değiştirmeyelim.Son zamanlarda gıcık olsa da kalalım burada.:KK37:

Cansel'in dizisi yok ama bir oyuna başlıyormuş diye okudum.Tiyatro yapacak galiba.

Filiz de son yenilikten sonra siteye giremiyormuş.

Abla mesaj yazıyorsun ya yukarıda gülücük resmi var oraya tıkla çıkıyor altta.Burayı değiştirmeyelim.Son zamanlarda gıcık olsa da kalalım burada.:KK37:

Cansel'in dizisi yok ama bir oyuna başlıyormuş diye okudum.Tiyatro yapacak galiba.

Filiz de son yenilikten sonra siteye giremiyormuş.

Tamam canım anladım. Hemencik yapcam .:KK24:
Sen nasıl dersen Aslı'cım değiştirmeyelim. İyi kötü alıştık buraya.
Bende df de dizisi varmış diye duymuştum yanlış bilgi olabilir dediğin gibi tiyatrodur belkide.

Demek Filiz giremiyormuş niye acaba ?
Benimde alıntı yaparak cevap yazmada sıkıntı yok da direkt kendim cevapladan yazamıyorum .
Bir kaç sorunla karşılaşıldı yazıyor.
Neyse böyle idare edicez artık.

Niye iyileşemedi ki?Ameliyat da zor iş.Canı kıymetli galiba öyle dediğine göre:)))

Aslı'cım ilaçla tedavisi yok ki yırtığın olsaydı şimdiye iyileşirdi illaki ameliyat olması gerekiyor.
Zor olduğunu bildiğinden erteliyor ya ama bakalım nereye kadar.
Canı da kıymetli ameliyat sonrası üç hafta kolunu kullanamayacak olması da düşündürüyo .
Ağrıları da arttı ne dyim Aslı'cım koca adam çoçuk değil ki.:KK20:

Aslı'cım ilaçla tedavisi yok ki yırtığın olsaydı şimdiye iyileşirdi illaki ameliyat olması gerekiyor.
Zor olduğunu bildiğinden erteliyor ya ama bakalım nereye kadar.
Canı da kıymetli ameliyat sonrası üç hafta kolunu kullanamayacak olması da düşündürüyo .
Ağrıları da arttı ne dyim Aslı'cım koca adam çoçuk değil ki.:KK20:
Ağrıları arttıysa sonu ameliyat görünüyor.Kolunu kullanamayacak olması sana da eziyet olur.:KK17:Ama başka çare yok gibi.

Flo mağazasında indirim vardı kaçırdınız dimi.Bir alana bir bedavaydı.Ben faydalandım ama her zamanki gibi yine ayakkabıları değiştirdim.:KK48:Bu sefer de numaralar kalmamış.Birini değiştirdim birinin yerine de çanta aldım.Ama ayakkabı alsaydım iyiydi.:KK51:

Yeni akım başlamış başından aşağı buz kovası döküyor ünlüler.Valla komedi hepsi.Oyuncak birşey bulunca bayılıyorlar.Desteğin başka şekilleri de var.Selfi gibi ne bulurlarsa atlıyorlar.Demet Akalın'ın başından aşağı suyu döküyorlar.Su çok soğuk tabi.Ağzından küfrün baş kısmı çıkmış oluyor .:KK70:

Son düzenleme:
X