Hoşbeş Sayfası

Kerem Bursin de bu akıma kapılmış.Bir kova buzlu su dökeceğinize üç beş kuruş yardım yapın.Doğru dürüst para bile toplanmamış o kadar ünlüye.Hepsi hava basıyor.

oy oy oyyyyyy uzun bir aradan sonra buldum yolu .site beni unuttu valla telefondan denedim hep olmadı en sonunda fırsatını bulup laptopı açtım da hallettim işimi.
kimseler uğramamış ama
Aslı Muko abla emel nerdesiniiiiiiiiizzzzzzz?

tatile gittim geldim ama doyamadım tatile bu yaz hep çalıştım yaz okulumuz vardı he rgün okuldaydım.şimdi de cumartesi mesailerimiz başladı.8 inde de okulumuz başlıyor.benim aklım tatilde.
y ine kuşadasıydı ama başka oteldi
Emmeeel değiştirdim bak bu sene oteli :) radikal bir karar aldım:) ama iyi oldu.

Aslı bitti mi güneşi beklerken.hala özlüyorum diziyi
kerem yeni dizi yapıyor bu sezon artık ona bakarız şeref meselesi adı da.
kiraz mevsimine takılıyorum bu yaz çok aptal bi konusu var ama yine de izliyorum.

Filiz hoşgeldin.Niye her sene aynı otele gidiyorsun.Ben olsam değişik yerleri tercih ederim her yıl.Gezerek tatil yapmak daha mantıklı geliyor bana.Deniz,kum,güneş hiç bana göre değil.Afakanlar basıyor beni güneş tepende.Burnumun dibinde deniz var ya belki ondan.Olmasaydı kıymete binerdi belki.

Güneşi Beklerken'de kırkıncı bölümdeyim.Ilk bölümlerdeki tad yok ama.Onun için ağır ağır izliyorum.Senaristler değişmiş galiba bozmuşlar diziyi.Niye final yaptıkları belli.TV-2 de tekrarı başlamış izle özlediysen:)Şeref Meselesi'ni merakla bekliyorum.Yine arza bir tip galiba.

Tabletime kavuştum sonunda.Format atıp bozduğum tableti şeytan yeğenim yapmış ve bana hiç söylemeden alıp tatile gitmiş.Ben de okul açılsın da ablam tableti yaptırsın diye bekliyorum.Bir buçuk ay akşamları netsiz bıraktı beni.Şimdiki nesilde hiç iş yok.

Asli benim icinde deniz gunes kum cok onemli.her yil gittigim otelin tahta iskelesi vardi denizi cok guzeldi onun icin riske atmadim her sene ayni yere gittim ama bu seneki de cok guzeldi hem kum plaj hem cimenlik hem havuzbasi vardi.kymu cok sevmiyorum her yerime yapisiyor ama denizden de vazgecemem.kuma katlaniyorum iste.
Gezdim her yeri vaktiyle daha ne gezicem yeter bu kadar harabe,selale,dogal guzellik gezisi :)))

Seref meselesini cok merak ediyorum bakalim.
O saatte ben okuldayim nerde izliyeyim

Mukaddes abla Armutlu`ya gitti.Eylül`ün başında dönerim demişti.Gelir birkaç güne.Emel`in her zamanki hali.

Diziler de erken başladı.Girdik hemen dizi moduna.Kiraz Mevsimi`ndeki kıza gıcık oluyorum.Ses tonu berbat.Yeni diziler başlayınca şansları biraz az.Hepsi lay lom diziler.Konu yok birşey yok.Ben Reaksiyon`u da merak ediyorum.Behzat Ç.den hayranım Erdal Beşikçioğlu`na.Ne diziydi yahu.Bitmesine baya üzülmüştüm.

Kızlar, forumu okuyamadan mesaj yazıyorum. Dayım hastalandı hem hastanede, hem evinde refakatçi kaldım. O biraz daha iyi diye sevinirken, yengemde cilt kanseri çıktı. Şimdi onunla uğraşıyoruz. Bu arada da annemin böbrek değerleri yüksek, tansiyonu yüksek. Nefrit olabilir dedi doktor. inşallah değildir. Onun için koşturacaz bakalım. Araştırma hastanesinin geriatri bölümüne götürürsek, her iş daha kolay oluyor dediler. Öyle yapıcaz. Dua edin ne olur. Daha fazla üzülmeyelim. Öpüyorum hepinizi.

Mukaddesim, eniştemi omuzundan öpüyorum. Delüğanlıya sarkamadık, bari enişteye sarkalım. Çok geçmiş olsun. Yırtık hemen ameliyat edilmezse düzelmiyor diye biliyorum. Yanlış biliyor da olabilirim. İhmal etmesin.

Aslıtoşum, girdi kazık buzdolabından. Pazarlıkla 2750'den 2400'e zor indi. 9 taksit. Bir de kış geliyor. Gazı, tuzu derken, Allah bana da herkese de yardım etsin.

Filiztoşum, ohh, sefan olsun. Benim için de iki kulaç ataydın. Deniz diye ölüyorum. Ama evin, ahalinin halleri imkan vermiyor. Yılda iki kez tatil yaparken, denize hasret kalır olduk. Neyse millet bir iyileşsin de, resimleriyle avunuruz.

Emel çok geçmiş olsun.Hastalıklar peşinizi bırakmıyor.Gelince de hepsi üst üste gelmiş.Dua ederiz merak etme.Habersiz bırakma bizi.

Aslıtoşum, girdi kazık buzdolabından. Pazarlıkla 2750'den 2400'e zor indi. 9 taksit. Bir de kış geliyor. Gazı, tuzu derken, Allah bana da herkese de yardım etsin.

Herşeye inanılmaz zam gelmiş.Su faturamız bu ay uçmuş.Ülkemize aldığımız insanların masraflarını bizden çıkarıyorlar.Buradakilerin durumları gayet iyi.Karşımdaki apartmanda son model evde oturuyorlar.Balkonlarda yemekler,kahvaltılar.Çatır çatır alışveriş yapıyorlar.Ama zamları biz çekiyoruz.

Emelim tumhastalariniza Allah sifalar versin.Ayten teyzemize de cok gecmis olsun insallah nefrit degildir.
Denize gitmek de yetmiyor be haci bir hafta.hop diye gecti zaten anlamadan.millet butun yaz giriyor esas
ben onlara gicik oluyorum.burgazda yazlik var ama pis diye ayagimi bile
sokmuyorum.her haftasonu sahil boyu yuzenlere baka baka yuruyoruz iste.kulaklarim uzuyor valla ozenmekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…