Hoşbeş Sayfası

Video açılmıyor.Artık engelliyorlar galiba.

Son düzenleme:

Ay ayyyy gözlerime inanamıyorum bana kırmızı çok yakışmış ayol.:124:

Aslı'cım bu güzel jestin için çok ama teşekkür ederim, sağ ol , var ol canım benimmm . Hak etmişcesine nasıl mutlu oldum anlatamam .:118::124: Sitenin böyle bir kampanya düzenlemesi de çok anlamlı . Umarım istenilen katılım gerçekleşmiş site amacına ulaşmıştır.
Tekrar çok teşekkür ederim benim için çok büyük süpriz oldu Aslı'cım.

Bu güzellik karşısında kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum :119:doyasıya öpüyorum yanaklarından.

Son düzenleme:
.

Mukaddesim, yine koşuşturmalardaymışsın. Kolay gelsin yığrum. Bu arada KK Pro olmuşsun. Vay anasını maşallah. Yalnız, senin yazılar küçülmüş hacım.

Sorma hacım arada git gel helak oluyorum bu sefer on yedi gün kaldım.İlk defa bu kadar ayrı kaldım kızlardan.
Gerçi artık büyüdüler idare ediyolar kendilerini ama Temmuzun ilk haftasına kadar ufaklığın okulu var Ramazan da biliyorsun bakalım nasıl ayarlıycaz.
Senin mız mız enişten ya yardan geçecek ya serden.

He ya Aslı'cım benim pro yapmış aman da aman oh yandan :124: nasıl sevindim anlatamam.

aaa gerçekten benim yazılar niye küçülmüş pro olmamla bir ilgisi var mı acep?

Video açılmıyor.Artık engelliyorlar galiba.

Sorun yok açıldı Aslı'cım. Şu an dinliyorum , güzel şarkı....Yalnız bu aralar beni gönülden mest edebilen bi şarkı yok , yoksa var da ben mi bilmiyorum.

Bu arada yarışmada 2. olmuşsun Tebrikler canım şunun şurasında birinciliğe ne kalmış

İnanıyorum , sende bu azim varken o'da çok yakın.

Son düzenleme:

Filiz'cim işin hiç kolay değil , Allah sabır güç versin canım.
Aileler önünde sözlü de ne demek Bu uygulama yeni mi ?
Daha önce böyle bir şey hiç duymamıştım.

Bu arada geçmiş kandiliniz kutlu, bütün dualarınız kabül olsun Rabbim hepimizi nicelerine ulaştırsın inş.

Hayırlı akşamlar ...Buralardayım..Görüşücez inş.

Hu huuu nerde bu insanlar nerede bu millet.

Güzel bir hafta olsun efendim.

Görüşmek üzere.

Hoşgeldin abla.

Sana kırmızı çok yakışıyor.Hande Yener'in öyle bir şarkısı vardı dimi:)Rica ederim abla hiç önemli değil.Güle güle kullan.

Hu huuu nerde bu insanlar nerede bu millet.

Güzel bir hafta olsun efendim.

Görüşmek üzere.

Hepsi hayırsız.Başta da Selen.Şimdi sorsan hepsinin işi başından aşkın.

Son düzenleme:
Seminerlet basladi yaz okulunda da az cocuk var.neyse biraz rahatladik ama alismisiz yogun tempoya kosturmaya simfi de rahat batiyor resmen :)))

Muko abla bu pprtfolyo uygulamadini tum ozel okullar yapiyor galiba.maksat ailelere gostermek iste.cuvalla para veriyorlar ya gorsunler neler ogrendiklerini diye.

Hepsi hayırsız.Başta da Selen.Şimdi sorsan hepsinin işi başından aşkın.

Evet Aslı'cım Selen'nin bu kadar vefasız olacağı ölsem aklıma gelmezdi.
İşe bakarsan iş hiç bitmez ki Allah ta bitirmesin ama insan nete girer de hiç mi aklına gelmez .Hani dosttuk seviyorduk ya birbirimizi.??Ne kadar yoğun olursa olsun .
En azından bir merrhaba denebilir .Neyse gelen de sağ olsun gelmeyen de.Diyecek başka bir söz yok.

Muko abla bu pprtfolyo uygulamadini tum ozel okullar yapiyor galiba.maksat ailelere gostermek iste.cuvalla para veriyorlar ya gorsunler neler ogrendiklerini diye.

Yavrum benimkilerde liseye kadar özel okullarda okudular ama böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum.

Demek bizden sonra başladı bu uygulama.

Sorma dünya kadar paralar dökülüyor . Bizimde verdiğimiz parayla apartuman dikilirdi yani. İşte bir tek yabancı dil onun dışında dershane okul arasında helak oldu çoçuklar.Biz de tabi ne hafta sonumuz ne tatilimiz belliydi. Bunca çabanın emeğin karşılığını da aldık çok şükür.Bundan sonraki hayatlarında da başarıları daim olsun , Rabbim herkesin yoluna açık etsin inş.

Günaydın Mukaddes abla.Nasılsın?

Günaydın Aslı'cım. Çok şükür iyiyim canım . Sen nasılsın ? Halin keyfin yerindedir umarım.
Benim dişcinin iki haftalık sınav maratonu başladı . Dua et Aslı'cım hayırlısıyla verip geçsin . Takılırsa temmuz yirmisini bulucaz .
Enişten de Armutlu'dan ayrılamıyor. Ramazan da malum.Bakalım ..Allah bir şey kararlamıştır elbet.Her şeyin ötesinde can sağlığı olsun .
Allah herkese sağlık iyilik versin inş.

Kizlar Ramazana az kaldi bakalim...
Muko abla okulla tekne gezisi yaptik sen bilursin meshur İzzet kaptan.senin armutluya dogru gittik kiyi boyunca el salladim caktirmadan senin eve :)))

Seleni gectim muhtar da kayip ilani vericem artik.

Muko abla okulla tekne gezisi yaptik sen bilursin meshur İzzet kaptan.senin armutluya dogru gittik kiyi boyunca el salladim caktirmadan senin eve :)))

Günaydın FİLİZ'CİKİM
Evet canımcım ramazana az kaldı.Sıcaklarda bastırdı Allah tutanların yardımcısı olsun . Hepimize hayırlı ,
sağlıklı ramazanlar olsun inş.
Ah ahh İzzet Kaptan'cığımı bilmez miyim. Her geçişinde balkondan havlu neyim sallarım kendisine
Sağ ol yavrucuğum bende sana bol bol sevgilerimi selamlarımı yolluyorum ne güzel şey di mi uzaktan da olsa aynı memleketli olmak

Son düzenleme:

İyiyim abla çok şükür.Kızın inşallah sınavları geçer de siz de Memati enişteyle kavuşursunuz.Adam ramazanda tek başına oralarda ne yapsın.Kızlar kendilerini idare eder.Sen ara ara gidersin belki.Öyle böyle derken bir bakmışız ramazan da bitivermiş.Zaman su gibi geçiyor.

Ohh teknelerde geziyorsun Filiz:)Ben korkarım binemem tekneye.

Emel hasta falan mı acaba?Epeydir girmedi siteye.:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…