Hoşbeş Sayfası

Ayni memleketli olmak baska tabii Muko abla :))
Aslicim korkacak ne var canim sende
Tam tekneye gidecegimiz gun nasil yagmur yagdi sabahtan sanki gok yarildi.hep iptal olur diye dusunduk ama israrla iptal etmediler.dedik aksam haberlerine cikacagiz batmis tekneyle.okulda ogretmen de kalmayacakti batsaydik :)) ama biz mudanyaya gidene kadar hava acti neyseki.

Hu huuuu nerdesiniz? Nasil gecti ilk gun?
Emel bi ses ver nerdesin ne yapiyorsun.artik endiselenmeye basladim.

selam hanımlar. ilk gün zorlansam da doydum çok şükür Allah hepinizin orucunu kabul etsin inş :)

İyi geçti benim.Sahur çok erken oluyor.Yatmaya bile degmiyor.Yaz dolayisiyla geç olması lazim degil mi?Anlamadim bu isten birşey.

selam hanımlar. ilk gün zorlansam da doydum çok şükür Allah hepinizin orucunu kabul etsin inş :)

Amin.Biz de doyduk çok şükür.

Amin Aslı'cım . Takıntısız inşallah. Mematiyle hafta sonu buluştuk maşşallah . Bu hafta sonu da hep birlikte Armutlu'ya gidiyoruz .Sınavların sonuçlarına göre arada gelir miyim bilmiyorum ama uzun bir tatil görünüyor bana.

Yavrucuğum niye korkuyorsun bi denesen hep binmek istersin güven bana pişman olmazsın.

Filiz'im ilk gün hep zor derler ama Enişten hiç zorlanmadı çünkü televizyonun karşısında devamlı uyudu kendisi.
Havalar da ilk iki gün serindi bakalım bundan sonra nasıl olacak Allah bütün tutanların yardımcı olsun hele dışarda çalışmak zorunda olanların işi gerçekten zor.

Emel'i bende merak ettim .Ne vakittir telefonla da görüşemedik.
Bi ara arayayım bakiyim neler yapmaktaymış.

Muko abla ben daha tutamadim ama haftasonu tutarim belki.benim tansiyonum duser diye korkuyorum.zaten hep dusuk 4,5 -5 kucuk tansiyonum buyuk de 7 .
Emeli gercekten merak ediyorum ben de hic ses yok.

Seni özleyeceğiz yani.Sınavları verir bence Ayşe eminim.Hiç takma onu kafana.

Babamın kayığı vardı küçükken bizi gezdirmişti.Bir o zaman bindim.Burada da var geziyorlar görüyorum.Kısmet olursa bineyim bari.

Birinci oldum.Yani iki kişi birinciliği paylaştık.Çok sağol ablacığım.

Muko abla ben daha tutamadim ama haftasonu tutarim belki.benim tansiyonum duser diye korkuyorum.zaten hep dusuk 4,5 -5 kucuk tansiyonum buyuk de 7 .
Emeli gercekten merak ediyorum ben de hic ses yok.

Emel`e mesaj attim cevap gelmedi.:26:Ya numarası değişti ya da kötü birşey var Allah korusun.

Son düzenleme:

Ha haaa özle, özleyin beni anacımmm. İnşallah Aslı'cım şimdiye dek bir kaç iyi sonuç aldık. Ama daha açıklanmayan ve olacak sınavları var.
Onları da verir hayırlısıyla inş.

Bak , hiç binmemiş değilsin ki, ne güzel rahmetli babacığın gezdirmiş işte .Sefalıca bin canım stresini atarsın.

Bu sefer 1. olacağını biliyordum. Tebrikler canım benimmm. Nice birinciliklere inş.

Ben de evvelsi gece hem evi hem cebi aradım cevap yok.
Dün de Selen'le faceden konuştuk geçen hafta konuştum iyi dedi kendisi .

Umarım dediğin gibi numarası değişmiştir . Kötü şeyler aklımıza getimeyelim Aslı'cım.

Ne şarkı ama....Tam Ramazana uygun, töbe töbe.

[video]http://www.izlesene.com/video/aydin-kurtoglu-kole/7507409[/video]

Abla yakaladım seni.

Emel aradı sabah.Bilgisayarı bozukmuş.Onun için girememiş.Evde dikişle uğraşıyormuş.Selamı var size.

Hayırsız Selen napıyormuş.

Eklediğin şarkıyı ilk defa gördüm.Ben de buna taktım bu ara:)

[video=youtube;3l8VgQgN6s4]https://www.youtube.com/watch?v=3l8VgQgN6s4[/video]

Kızlaaaaar, merhabalar. Bugün en güzel doğum günümdü. Her sene doğum günümde hep cansıkıcı birşeyler olur. Bakalım bu sefer cansıkıcı ne olacak derken, yeğenim, halasına sürpriz yapıp, cillop gibi bir bilgisayar almış.:126: Çok kaliteli bir şey. Ben photoshopla uğraşıyorum diye 24" ekran almış. Canım benim. Açılışı sizle yapıyorum. Masraf etmiş diye üzüldüm ama, valla çok da sevindim. Alacak durumum yoktu. Kurtuldum külüstürden. Dünya varmış. İtekle itekle gitmiyordu.

Derken komşum aradı. Evdeysen 5 dk. uğrayacaz diye. Sürpriz yapmışlar bana. Ellerinde mumları yanan bir yaşpastayla geldiler. Ardından kapı çaldı. dayım, yengem, oğlu, gelini, ellerinde yaşpasta, elmalı tart, hediyelerle geldiler. Hiç beklemediğim tanıdıklardan da, birçok arkadaşımdan da kutlama telefonları aldım. Pek mutlu oldum. Şeytanın bacağını kırdım. Bin şükür kazasız belasız atlattık bu doğum günümü maşallah. Dilimi ısırayım.

Daha sonra inşallah dönüp sayfaları okuyacam. Muck.

Son düzenleme:
Bu arada herkesin ramazanı mübarek olsun. Çok güzel geçiyor maşallah. Ne acıktık, ne susadık bin şükür. Allah anacığıma uzun ömür versin. Yoldaşlı yoldaşlı kalkıyoruz sahura. Bugünlerimizi aratmasın Allah. Amen.

Aslıtoşum, birinciliğini tebrik ediyorum yığrum. Nice birinciliklere inşallah.

Filiztoşum, tansiyonunun niye bu kadar düştüğünü araşitırdın mı hiç. Seni korkutmuş gibi olmayım da bence bir kardiyolojiye git. Kan basıncın niye bu kadar düşük. Kanın mı düşük, demirin mi düşük? Benim de hep 10'a 6 idi. Demir düşüklüğüne bağlı kansızlıktan tansiyonum düşüyormuş meğer. Biraz ayakta sabit kalsam bayılacak gibi oluyordum. Demir hapı kullanalı iyi maşallah. Şimdi 11/7, 12/8 arası. İhmal etme. Aşırı düşük.

Son düzenleme:
Oyy mıhtarı merak etmiş canlarım. Allah eksikliğinizi göstermesin. Mıhtarlığa alınan yeni bilşgisayar sayesinde daha düzenli girebiliciiim inşallah.

Filiztoşum, İzzet Kaptan mı didin. Eskiden Yalova güzergahında da Durmuş Kaptan vardı. Mukaddesim bilir. Ne güzel gezilere katılırdık.

Mukaddesim, sınav sonucu nasıl?

Bişey deycedim, unuttum. Neyse.

Ayy, yayla gibi ekran. Yağ gibi klavye. tütü maşallah. Ne çekmişim meğer ben be. Sevindirik oldum anacım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…