Hoşbeş Sayfası

Günaydınlar.

Emel sorma ben de bu ay zordayım.Çok açılmışım bu ay.Bir ay çarşıya gitmesem anca toparlarım.

Ben de ramazandan beri beş kilo verdim.Ama aç kalarak değil.Sporla ve akşamları az yemeyle.Evet kepek ekmeği kansızlık yapıyormuş.Tam buğday ekmeğini öneriyorlar.Aman onu da alıyorum küflenip çöpe gidiyor hep.Beyaz ekmek gibisi yok.

Gelmezse gelmesin hayırsızlar.

Keki dört buçuğa aldım A101 den.Nette on liraya yakın gördüm.Bence de değmez de ben merak ettim işte.Yapmazsam çatlardım.

Emel kimmiş o köylü.Merak ettim.

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn. hayırlı haftalar olsun herkeseeee :)

hala yağıyor trafik berbatmış kızım iki saatte zor geldi çok üşümüüş sen nerdesin canım

Yağmurlu havada trafik berbat oluyor niyeyse.Samsun'dayım ben.Burası da çok soğuk bugün ama kar yok.

Resim nasıl yükleniyordu yahu.:44:

Filizzzzz naber?

ama bu soğuk hava dalgası her yeri etkiliyor orada yağabilir
Buraya senede bir kere yağıyor genelde.Şehiriçi de pek tutmuyor zaten.İnşallah yağar da bizim de gözümüz bayram yapar.

bursada lapa lapa kar yağıyor.facede resim ekledim. aslıcım sende de her türlü yenilik mevcut.akşam görmüştüm kekin reklamı:)

emelcim resmi görünce yok artık dedim ) ? kızın gerçekte kim olduğunu bilmiyorum tabiiki:) ne cesaretmiş bizim arkadaştaki de .

salihaya ne oldu hep merak etmişimdir.muko ne biliyorduki onunla ilgili? özelden yazıversenize

öbür tarafta son gelen mesaj mail atılıyordu ya burada da var mı öyle kısayol.tek tek açıp girmek çok zor geliyor bana.site güzel ama şöyle bir baktım etrafa:)))

belgine mukoya haber verdinizmi? ben de sanmıyorum geleceklerini.

yeni dizilere bakan var mı? mesela muko abla desem nejat desem :)) intikam desem...

Gördüm resimlerini çok güzel.Balkon mu orası pencere önü mü?Alacaksın eline çayını seyredeceksin etrafı.

Mail mi atılıyordu.:44:Alıntıyı mı diyorsun.Ben de çok bilmiyorum yazışmadığım için.İncele gerçekten hiç canın sıkılmaz burada.

Ben haber vermedim gelmezler diye.İstersen sen söyleyiver.

Yeni dizilerden hiçbirini tam izlemedim.20 dakikada bazı sahneler saçma geldi.Kadına kaç yıl vermişler,telefonda kocasına talimat veriyor.Ben olsam ağlar zırlardım.Beren'in dizisini de ablamdaydım tam izleyemedim.Nejat var izleyeceğiz mecbur.

Keki görünce çok merak ettim.Şimdiki kekler bir tuhaf oluyor.Eskiden yediğimiz keklerin lezzetinde sandım puf puf diyince.Ama pandispanya keki çıktı.Birkaç dilimi daha duruyor.Dedim sakın atmayın puding yapıp içine koyun.

Son düzenleme:
ben hazır kekleri hiç kullanmam kendim yaparım

Biz de evde kullanmayız da bu reklam çok cezbetti beni.Merakımdan aldım yani.Aklında duracağına midende dursun dedim.

Ablam bugün kuru patlıcan aldıysa yarın da Elossa'nın kuru patlıcan dolmasını deneteceğim anneme.Çok nefis görünüyor.

evet biber de çok güzel oluyor yaptır ekşili olunca dha güzel oluyor

Kuru biber hiç görmedim bak.Tazesini yaparız biz.Burada kuru patlıcan pek yapılmıyor galiba.:44:Lahana çorbası,mısır çorbası,turşu kavurması baş köşede.

Mukaddes ablacığım neredesin?Hastaneden gelmedin galiba?

Ben yarın izinliyim.Burayı boş bırakmayın.

Kuru biber hiç görmedim bak.Tazesini yaparız biz.Burada kuru patlıcan pek yapılmıyor galiba.:44:Lahana çorbası,mısır çorbası,turşu kavurması baş köşede.

çok güzel olur birde kuru biber kavurması yoğurtlı süperdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…