Hoşbeş Sayfası

Sukur kavusturana.sonunda yolu buldum emeltosum,adracim,muko ablacim ve yeni arkadaslar...

Filizciğim hoşgeldin.Naber nasılsın?

Emel kombinin garantisi bitiyordu geçen yıl.Aradılar şu kadar para daha verin garantiyi uzatalım diye.Tamam dedim yaptık garantiyi.İki sene kombi bozulmadı tam garanti süresi doldu kombi bozuldu.Neyse adam insaflı çıktı da sadece servis parası aldı.Çok pahalı parçalar ya.Valla her ay bir elektrikli alet bozuluyor.Geçen ay halı yıkama makinesinin parçalarına 175 tl ödedik.

Mukaddesim, sağol yığrum. Avatarı hallettim. Site çok ağır çalışıyor. Ah ah eski sayfamız iyiydi ama, sağlık olsun.

Emel site bende ağır değil.Burayı incele çok daha seveceksin emin ol.Yemek bölümünü özellikle Elossa'nın mutfağını takip et.Bir de günlüğü.Günlüğü çok seviyorum.Herkesi tanıyorum uzaktan da olsa.

Günaydın bu arada.

Mukaddes ablacığım sana da günaydın.Naber?

Sabah kahvaltıda zeytinyağlı lahana dolması yedim.

Ben yandaki parfümericiye geçip portakal rengi ruj alayım.Hırkamla uyumlu olması lazım.

Merhaba Yivrum:) evet kadro tamam Allahın izniyle geçen Selen'de dedim bakalım gelecek mi pek sanmıyorum ama...
Yok anacım sonuçlara netten ulaşamadık. Pazartesi doktora gidiciğim zaten anyayı konyayı anlıyacağız o vakit.
Simgelere henüz ben de ulaşamadım ama iz peşindeyim.Bulucam , olacak inş:))

Amam diyim yeme içme pompa mı neyse al taktır Emel'im görmüyormusun insanlar beşer üçer gidiyorlar.
Canını da üzmeye deymez Allah başka dert , hastaık vermesin inş .

Günaydın bu arada.

Mukaddes ablacığım sana da günaydın.Naber?

Sabah kahvaltıda zeytinyağlı lahana dolması yedim.

oyy günaydınnn Aslı'cım burda mıydın mesaj yazıyordum, vallahi görmemişim seni:)
ha haaa kahvaltıda mı .. şimcik sarma yenirde lahana pek sarmadı beni.
efenim sülemesi ayıp bende mercimekli bürek yedim muhteşem bir tad hepinize tavsiye olunur.

Burdayım abla.Evet kahvaltıda yedim.Aslında onu öğlen için getirmiştim ama karnım çok acıkmış dayanamadım.Öğlen de nesfite devam.Sana da afiyet olsun.Bir kere yemiştim ben de mercimekli börek.Kıyma tadı oluyor dimi.

Selen gelecek üye olmaya çalıştı ama birşeyler yanlış oldu dedi.Sonra deniyecekti.

Bayan olmak ne zor ya.Bu ay battım resmen.Hırkasıydı yok uyumlu pantolonuydu,rujuydu,ayakkabısıydı battım valla.Yeni yıla borçlu girdim inşallah öyle devam etmez.

Aynen kıyma tadında içiinde haşhaş süürtmesi de olunca tel tel ağzındadağılıyor insanın
Selen teşebbüste bulunmuş demek hadi bakalım darısı muko , belgin ahh ah birde Salihayı bulsak var ya muhteşem olur burası.

bu arada '' günlük'den bahsetmişsin nerden ulaşabilirim oraya.

Akşam bu keki denedik.Pandispanya olur ya aynısı.Bunu ortadan kesip yaşpasta bile yapabilirsiniz.Ama yumuşacıktı beğendik.

Resim linkini bulamadım yahu.Nasıl ekleniyor acaba unuttum.Diğer siteden faydalandım.

Bu arada sayfada bulunun diğer arkadaşlarada selam olsun :))

Hepinize güzel haftasonları diliyorum efenim :)

Sevgiyle kalınız.. Görüşmek üzere:)

Aslıcım reklamda görünce pek imrenmiştim demek güzel oluyor dediğin gibi pasta içinde kullanabilirsin.
Alıpta denemek lazım .

Ah abla Muko ve Belgin gelir mi bilmem ama Saliha'dan hiç umudum yok.Muko birşeyler anlamıştı onun için hatırlarsan.

Günlük ana sayfanın yukarısında Duyduk Duymadık diye bir başlık var.Oraya tıkla Kadınlar Hamamı'nın içinde.

Aslıcım reklamda görünce pek imrenmiştim demek güzel oluyor dediğin gibi pasta içinde kullanabilirsin.
Alıpta denemek lazım .

Ben de reklamına kandım zaten.

Gidiyormusun abla görüşürüz.

Pöfff sekize kadar işyerindeyim bugün.Sıkıldımmmm.

Size güzel bir şarkı göndereyim.Üniversiteli hayranıma da ayrıca.On yıl önce nerdeydin dedim.

[video=youtube;aBG_Ja85ZKA]http://www.youtube.com/watch?v=aBG_Ja85ZKA[/video]

Ah al al da neyle al. Kredi kartı limitimi taksitlerle doldurmuşum. Çok dikkat ediyordum, bu düğün bahanesine ölçü kaçtı, ekstralarda çıktı. dediğin gibi Allah sağlık versin. Para da tabii.

Yivrum sana yeminle noel babayla hiç bir münasebetim olmadı:)) ne kafası ne babası hiç bir şey anlamadım, konu aç-açık eyle biraz:))
Noel baba sana hediye vermiş ya. Onu diyorum.

Aslım, bağa yemek deme. 3 kilo daha almışım. Kepekli ekmekten beyaz ekmeğe geçtik. Kepek demir emilimini önlüyormuş. Bırakalı tırnaklarım düzeldi biraz. Ama kilo yaptı yav.

Aslı, o dediğin köylüler gelmezler artık. Selen belki.
Dr Oetker'in o paketi kaç para. Aldığına değmez. Bir ara ben de kakaolu ıslak kekine (adını unuttum) dadanmıştım, ama pahalı yahu.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…