Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

merak ettiğim bişiy var. içtiğiniz meyve suyu marketten aldıklarınız mı acaba?? onların içinde şeker var cunku.

ya ben mesajları biraz geç görüyorum sayfayı da yeniliyorum sürekli ama:sm_confused: dene istersen nasl olsa doğal bi zararı olmaz heralde..zaten benimde bi o kaldı denemediğim heralde:roflol: bende kaytardım yaa tansiyon yerlerde çok kötü oluyorum o yüzden yine bisküvi yedim..neyse bundan sonrası daha kolay..lahana yağını da kesinlikle dene derim faydası oluyor..özellikle bölgesel incelme istiyorsana.s

Ben yarın detoksa başlamayı düşünüyordum bunun ilk 2 günü sıvı detoks gibiymiş
Denemekte fayda var.Acaba ilk gün aralarda bitki çayı falan serbestmi?

Ben yarın detoksa başlamayı düşünüyordum bunun ilk 2 günü sıvı detoks gibiymiş
Denemekte fayda var.Acaba ilk gün aralarda bitki çayı falan serbestmi?

evet canım serbest olması lazım =) dayanabilirsen güzel bir diyet bence..yerimseniben

ya ben mesajları biraz geç görüyorum sayfayı da yeniliyorum sürekli ama:sm_confused: dene istersen nasl olsa doğal bi zararı olmaz heralde..zaten benimde bi o kaldı denemediğim heralde:roflol: bende kaytardım yaa tansiyon yerlerde çok kötü oluyorum o yüzden yine bisküvi yedim..neyse bundan sonrası daha kolay..lahana yağını da kesinlikle dene derim faydası oluyor..özellikle bölgesel incelme istiyorsana.s

evet evet bundan sonra yemeye başlıcaz oleeeyyy =)))

kızlar mrb.bişey sormak istiorum bn =) ben de başlamayı düşünüorum bu diyete ama azcık değişiklik yapayım diorum.mesela öğlenleri yoğurtla salata yesem olur mu? akşamları dert etmiyorum bi şekilde geçiştiririm ama öğlenleri okuldayım zor oluyo.

canım o sana kalmış bence..çünkü bende 3 gün hastanedeyim v sabah erken kalkıorum kahvaltı sorun olucak gibi.bir günde okuldayım o zamanda öğlenleri sorun olacak gibi gözüküyor..ama kendimizce çözüm üreticez artık..

Bende bugün başladım.Kilo vermem lazım mezuniyetime az kaldı.
Bugün kısmen zor geçti,geç uyandığımdan çok hissetmedim ama saatler ilerledikçe acıkma değil de böyle kan şekerim yada tansiyonum düştü elim ayağım titredi
Evde sıkıyorum ben meyve suyunu,karıştırdım kivi,portakal,elma,çilek güzel oldu mideyi tok tutuyor
Şimdi de annemin vişnesuyu konservesinden açıp sulandırdım bir sürahi vişne suyum var :)

=) başla cnm gayet güzel bir diyet bence.bn de düşünüorum napsam başlasam mı diye ama bu hafta bşka bşy denicem eğer olmazsa buna başlıcam ben de =)

bugün ilk günü çok zordu ya
bişey yemek az da olsa yemek gerekiyor bence.
içiyosun miden doluyor ama kafan yerinde olmuyor
bilmiyorum ama ben bugün salak gibiydim
acaba 3.güne geçsem yarın bozulurmu ki düzeni diyetin
????

herkese merhabaaa

dün tüm sayfaları üşenmeden tek tek okudum ve sabah başladım hollywood diyetine bende:dance:
20 gündür çok sıkı diyetteyim ama sadece 3 kilo verebildim umarım hızlandırır bu diyet kilo vermemikaydirigubbakcemile2
ben irademe çok sahibim harfiyen uygulayacagım bakalım sonuçlar ne olacak:sm_cool:

çalışıyorum akşam eve gidincede lahana yagımı sürüyorumkaydirigubbakcemile2

herkese bol bol kilo vermelera.s.:enbuyukkk:

off yazdım yazdım silinmiş yaaa:eek:klava:

dün sayfaların hepsini okudum ve sabah başladım bende.ilk güne göre iyi sayılırım 4-5 bardak su adaçayı,yeşil çay içtim yalnızca:lepi:henüz açlık hissetmiyorum.iradem saglamdır zaten harfiyen uyarım.
20 gündür çok sıkı diyetteyim sporu az yaptıgım için 3 kilo verebildim henuz.
ben çalışıyorum akşamlarıda lahana yagımı kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim herkesekaydirigubbakcemile2

herkese saglıklı ve bol bol kilo vermeler:dance::enbuyukkk:

bugün 2.günüm kısmen daha kolay 1.güne göre
açlığımı hissetmiyorum sadece tansiyonum ve şekerim arada düşüyor hemen meyvelerimi sıkıp içiyorum kendime geliyorum:))

X