Hiç adet görmemiş olanlar

tabiki bun evlenceğin kişiyle paylaşmalısın yoksa dahada kötü olabilir
hakknda hayırlısı olur canım inş.
üzülme sakın.

Ne desem, nasıl başlasam bilemiyorum,kısaca tek bişey söylemek istiyorum aslında, SAKIN ıMKANSIZA ıNANMAYIN, benim ümidim yoktu, rahimim yoktu benim, yok sanıyordum , hayatım boyunca adet olamayacağımı sanıyordum,çocuğumun olması imkansız sanıyordum,ama değilmiş, ben bugün adet oldum, bu cümleyi yazdığıma inanamıyorum, rüya mı görüyorum acaba?,çok garip bir duygu, yazacak bişey bulamıyorum, bildiğim bişey var, bana dua edenlerin vesilesiyle,Allah ın dualarınızı kabul etmesiyle oldu, buna inanıyorum, Allah hepinizden razı olsun, hepiniz dualarımdasınız bunu bilin, inşallah Allah hepinizin dualarını kabul eder,mutlu bir hayat ve ahiret nasip eder inşallah,
Bilmeyen varsa, bu konuyu en başından okusun,beni bilen , bilmeyen, burayla bağlantısı olan herkesin duacısıyım

arkadaşım biricikbusecik senin adına çok sevindim
konuya eltim için baktım oda aynı dertten muzdarip
gördüğün bir tedavi uyguladıgın birşey vrmı
eğer varsa yazarmısın oda 10 yıllık evli ve çocugunun olmasını çok istiyor
onada rahmin yok dedi dr ve hiç adet görmedi

Gerçekten çok sevindim senin adına, gözün aydınkaydirigubbakcemile2

ya ş,mdi okudum baştan sona adet olmana çok sevindim inan rabbim tüm güzel mucizelerini göstersin inşallah

ben de buraya hiç yazmamıştım ama yazdıklarını okumuştum biricikbusecik , inan çok sevindim gözlerim doldu canım ... gözün aydın ne diyim...

çok ama çok mutluyum:))) hepinizin duaları kabul olur inşallah....

ayyy canım aşırı sevindim çok mutlu oldum ya bu ne güzel bir haber benim ve ablamın yaşadıklarını yazmıştım hatırlıyormusun ablamda ramazan ayının son iki günü adet gördü bide baharda görmüştü her ay olmasada 3 5 ayda bir görüyor işte inan oda senin gibi şaşırıyor demekki artık görebilirsin allah her ay olmanı nasip etsin canım çok sevindim gerçekten.:hooray:

BİRİCİKBUSECİK canım hangi ilacı kullanıyorsun.neler yaptın.tedavinde doktor hangi yolu izliyor canım.inş. herşey yoluna girer. bende adet olamıyorum erken ymurta yetmezliği var bendede fsh çok yüksek.çok üzülüyorum bnde

hatırlamaz olurmuyum hiç:) , en az benim kadar sevindiğinizi biliyorum hepinize çok teşekkür ederim, dualarım sizinle...
benim ilk işim bir doktora gitmek ve bundan sonra ona göre davranmak

pek çoğunuz yaşımı bilmiyor, 28 yaşındayım, kayıt olurken kendimi gizlemiştim, bilgilerimi uydurmuştum,hakkınızı helal edin.
bu yaşta ilk adetini gören başka varmıdır acaba:))))

Tüylerim diken diken oldu Allahımın hikmeti işteee dicek kelime yok hayırlı uğurlu olsun :dance:

Allah her şeyi gönlünüze göre versin inşallah, çocuk sahibi olmak isteyenlere hayırlı evlatlar versin.. Çok sevindim senin için biricikbusecik...

Az once okudum. bastan basladıgım ıcın saskın saskın devam edıyordum uzuldum... sana karsı yazılanlardan sonra verdıgın tepkılerle sevındım ama sonunda boyle bır mucıze beklemıyordum... basta da sana yazmıslardı bırıcıkbusecık Rabbımnelere kadır Hz ısa yı da ornek gostermısler arkadaslar sagolsun... gordun mu bak... Allah dualarını kabul ettı. ınsan ıstedımı Ilah ılgısız kalır mı hı?!
sımdı sen heyecanlısındır da... kac gun olacagım... kac gun temız olacagım dıye... ah ahhhh ne guzel...bır nevı tap taze genc kızsın sen yawww cıtır cıtırrrr

ayy ilk defa görüorm bende bu başlığı baştan sona okudum çook şaşırdm allahtan ümit kesilmez derler ya senin durumuna cuk oturuo inş her ay düzenli olarak olursun artık allah ne kadar büyük yaa hala çok şaşkınım:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…