Hiç adet görmemiş olanlar

sevgili aleyna72 mesaj gönderemiyorum,50 ye tamamlamak lazım falan diyor cevabımı burdan veriyorum:)))
adetim 4 gün sürdü, sonra iki gün temiz, ama sonra akıntının içinde karışık kan geldi yine:)) o da çok az geldi, bitti sanırım bugün yok:), bakalım yeni kutu bitince ne olacak, ama doktora gitmedim henüz,en kısa zamanda gidicem:)))

Ne desem, nasıl başlasam bilemiyorum,kısaca tek bişey söylemek istiyorum aslında, SAKIN İMKANSIZA İNANMAYIN, benim ümidim yoktu, rahimim yoktu benim, yok sanıyordum , hayatım boyunca adet olamayacağımı sanıyordum,çocuğumun olması imkansız sanıyordum,ama değilmiş, ben bugün adet oldum, bu cümleyi yazdığıma inanamıyorum, rüya mı görüyorum acaba?,çok garip bir duygu, yazacak bişey bulamıyorum, bildiğim bişey var, bana dua edenlerin vesilesiyle,Allah ın dualarınızı kabul etmesiyle oldu, buna inanıyorum, Allah hepinizden razı olsun, hepiniz dualarımdasınız bunu bilin, inşallah Allah hepinizin dualarını kabul eder,mutlu bir hayat ve ahiret nasip eder inşallah,
Bilmeyen varsa, bu konuyu en başından okusun,beni bilen , bilmeyen, burayla bağlantısı olan herkesin duacısıyım

Tüm hikayenizi baştan sona okudum.Son gelişmelerinize çok sevindim,gözlerim doldu.
İnşallah herşey daha iyiye gider.Allahın mucizeleri bitmiyor..:1hug:

canım benim çok sevindim senin adına konun dikkatimi çekti ilk mesajından itibaren okudum çok üzülmüştüm durumuda bi an umutsuzluga kapılmıstım senin hakkında ama bak bu kadar kısa sürede bu kadar umutsuz ve mutsuzken neler degişti hayatında bak gün dogmadan neler doguyormus demi umarım bi gün buraya hamileyim diye yazarsın mucizen tamamlanmış olur....

Bu arada yazmayı unuttum.Benim kayınvaldeme de rahmin gelişmemiş demişler,adet görmüyormuş..Bir takım tedaviler görmüş.Ama şu an iki tane aslan gibi oğlu var.Biri benim eşim oluyor :asigim:

arkadaşlar hepimizin çevresinde böyle sorunlar yaşayanlar var kimse umudunu yitirmesin. yok tan var eden Allah dualarınızı duyuyor. ebnim ablamında bebişi olmuyor. eşinde varikosel var ama onlar maddiyat yüzünden tedavi bile olamıyorlar ablam 33 yaşında ama 3 cm rahmi olan kişi bile tedavi olup bebişi olabilir yani ona kıyasla ablam daha imkansız görüyor bebişi.küçükken hatırlıyorum ablam gidip komşuların bebeklerini eve getirip karınlarını doyururdu yani bebek delisi bir kişi benim kızımı kendi kızı gibi seviyor gel gelelim bebişi olmuyor.hep dua ediyorum allaha işleri inşallah rast giderde onlarda bebek sahibi olur diye...

biricikbusecik inşallah allah gönlüne göre verir.... allah tüm dileyene isteyene gönlüne göre verir inşallah...

benim için dua edenler bilsinki ben de onların duacısıyım,
çok güzel örnekler vermişsiniz teşekkür ederim, hem bana , hem de konuyu okuyanlara faydası oluyor:)
msn adresim isim aynı windowslive, mesaj yazamıyorum ben yaa, en iyisi msn den yazarım cevapları
BsRNzM bundan sonrası senin için:

yine de bir teşhis olmalı, pek çok kişi hastalığının adını bilmiyor, ben de henüz bilmiyorum, belki de benimki de büyümeyecek, ama en kısa zamanda doktora gidip öğrenicem hastalığımın adını, ben de ilaç kullanıyorum, ben adet oldum, acaba bu büyüdüğü anlamına mı geliyor?, acaba eltinin rahim boyutları ne kadar, benimki 8mm, yani 1 cm bile değil,ama kan geldi , hem de 4 gün. söylersin ona bakalım onunki ne kadarmış?

benimde yakın canımdan çok sevdigim yakınımın yok çok üzülüyorum ama yapıcak pek bir şey yokmuş yakınımda çok üzülüyor insanlar pek bilmiyorlar nette baktıgımda böyle sorunu olan çok var organ nakli gibi belki bir gün rahim naklide olur allah büyüktür

kan gelmişse yumurtlama olmuş yani rahmin artık görevini yapmaya başlamış canım.Allah bebişinide kucağına almayı nasip etsin bi tanem...

bak çok ciddi bir cevap vereyim sana arkadaşım halamın kızına kürtajdan sonra rahmin alındı dediler 3 yıl kadar çocuğu olmadı ama şu an bir oğlu var yaklaşık 5 aylık biz hiç beklemiyorduk hatta karnı belli olunca kurban kestik sakın umutsuz olma daha evli bile değilsin canım

bak çok ciddi bir cevap vereyim sana arkadaşım halamın kızına kürtajdan sonra rahmin alındı dediler 3 yıl kadar çocuğu olmadı ama şu an bir oğlu var yaklaşık 5 aylık biz hiç beklemiyorduk hatta karnı belli olunca kurban kestik sakın umutsuz olma daha evli bile değilsin canım

Rahmi alındı ama hamile kaldı öyle mi ???:1shok:

kusura bakmayın ama rahımı alınmış kişi nasıl hamile kalabilir.:

anlatılan bu istenmeden olan bir çocuktu kürtaja başvurmuşlar ve rahmi alınmış söylenen oydu evlenince 3 yıl kadar hiç hamile kalmadı şimdi çocuğu var. hamile kalıp düşürmedi 3 yıl boyunca hiç olmadı şimdi var belki doktorun hatası belki yanlış aktarım ama hiç hamile kalmaması bizide öyle düşündürdü

anlatılan bu istenmeden olan bir çocuktu kürtaja başvurmuşlar ve rahmi alınmış söylenen oydu evlenince 3 yıl kadar hiç hamile kalmadı şimdi çocuğu var. hamile kalıp düşürmedi 3 yıl boyunca hiç olmadı şimdi var belki doktorun hatası belki yanlış aktarım ama hiç hamile kalmaması bizide öyle düşündürdü

Canım embriyo ancak rahim içinde gelişir.Rahmi alınmış biri hamile kalamaz..Yanlış aktarımdır büyük ihtimalle..

X