Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

bi yandanda hayal kırıklıgına ugramaktan korkuyorum kendimide çok fazla kaptırmadan bekleyim diyorum bakalım hayırlısı inşallah bu ay süpriz yapmak istiyorum eşime aileme inşallah Rabbim nasip eder

ben geçen ay 6 gün önceden falan yapmıştım
çıkmadı
hep hayal kırıklığı oldu.
ama bu ay adetim geçmeden yapmıcam

bende gecen ay adet günümde yapmıştım negatif oldugunu görünce cok üzüldüm agladım eşimde üzülme bidahaki ay yine deneriz dedi ama sonra itiraf etti oda içten içe üzülmüş benim daha cok üzülmemem için belli etmemiş

bizde geçen ay çok umutlanmıştık ama nasip değilmiş.
bu ay çok takmıyorum
bakalım kısmet allahın vergisi diyorum sadece

hayatım biz ne yapalım...daha cok yenisiniz..asla sana daha cok erken demiyorum en iyisini yapmışsın bebek düşünmekle ama bu kadar fazla kafana takma hamile kalmakta en büyük etken stres hem senin için hem eşin için....ben 5 yıllık evliyim düşün...3 kez hamile kaldım ve olmadı..tekrar deniyoruz bakalım 1 yıldır korunmuyoruz ama olmuyor..bu ay kimyasal gebelik yaşadım tutunmadan düştü..kısmet değilmiş sağlı olsun..
inşallah herşey gönlünce olur canım..:Saruboceq:

canımm benimm üzülme allah inşallah sanada bebeğini kucağına almayı da nasip edicekk biraz daha sabırr en azından hamile kalabiliyorsun ben hiç hamile kalamıyorumm bakalımm bu ay full time çalışıyoruz inşallah olurrr allah isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

adetime 4 gün kaldı kızlar ama yerleşme kanaması olmadı olması şart mı bazı arkadaşlar yazmış da..kafam karıştı..

bende 10 aydır deniyorum olmuyor bakalım temmuzun 20 sinde belli olcak nasipse arkadaşlar hiç bir belirti yok ama ilk haftalarda belirti oluyormu bilen varmı hiç umut yok ama hayırlısı baklm :1rolleyes:

çok kafaya takmamak gerekiyo ama işte insanın elinde diğil ki. ya hiç olmazsa diye bile düşünüyo insan.Allah korusun.

merhaba kızlar.henüz adet olmadım.3 gün geçti.henüz bir belirtide yok gibi.hafiften sanki baş dönmesi var.çok sabırsızlanıyorum hamilemiyim acaba yaaa?? bir kaç gün daha geçsin test yapıcam.sabırsızlıkla bekliyoruuuuuummmm..

Herseke selam,

Araniza yeni katildim...tek basima bu isin icinden cikamadim nette tarama yaparken ulastim bu foruma hemen uye oldum ve aranizdayim...yaklasik 6 aydir deniyoruz esimle bir turlu olmadi bu sebeple gecen hafta asilama yaptirdim..3 yumurtam vardi asilama yapildi ve bende sizler gibi adetimin gecikmesini bekliyorum...ancak tabi kafam surekli orda acaba oldumu olmadimi diye?yaklasik 3 gundur zaman zaman yumrutaliklarimda sanci oluyor ve belimde hafif bir agri..sizce eger hamileysem bu kadar erken belirti olurmu yoksa psikolojik mi bilemedim?eger icinizde tecrube eden varsa paylasirsaniz cok sevinirim..tum isteyenlerin en kisa zamanda muradlarina ermelerini diliyorum...:ecrin_bebek:

Nasıl sabrediyorsun ben birgün gecikse dayanamam hemen test yaparım iyi sabır valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…