Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

bende 8 temmuzu bekliyodum ama henüz bir gün gecikti test yapmak istiyorum ama beklemem gerektigini söylüyorlar strestende gecikme olabiliyo mu yardımcı olursanız sevinirim.....

Canım stresten de gecikme yaşanması doğal tabi. Bence biraz daha bekle derim. Ama beklemeyip kan testi yaptırırsan kesin sonucu öğrenirsin.

hamile olman ihtimali çok yüksek bence. Bunun yanıtı kan testinde bence. Sonucu bize de bildir..pozitifse tebrikler şimdiden...

kızlar bişi sorcam. 5 gündür ovulasyon testi yapıorum..bugün saat 12.00 gibi koyu çıktı. dün de saat 13.00 gibi bugünkü kadar olmasa da koyu sayılırdı.sizce kaçırdım mı ovulasyonu...

canımm tebrik ederimm çok sevindimm darısı başıma inşallah:dance:

cok sağol..estağfurullah ne bunaltması daha bilgilerinden faydalanmak beni mutlu ediyor..
canım bende daha önce yaptırdım bu testleri..bende kan pıhtılaşması şüphesi var..
bende hamiş kalmadan önce bebe aspirinine başlıcaktım ama dr. bunun bu kadar önemli olmadığını söyledi..hamiş kaldığımı öğrendiğim gün kan sulandırıcı clexsan 04 kullanmaya başladım..ama kısmet değilmiş ne yapalım herşey allahtan..
inş. en kısa zamanda bizde bebeklerimizi kucağımıza alırız..
cok teşekkürler canım..

Arkadaşlar maşallah hamiş sayılarımız artıyor.Allahım ne olur hepimizin adının bu listede hamiş olarak geçmesini nasip et....Arkadaşlar bu arada benim adet tarihim 3 temmuzdu.Ama hala bende gelen giden yok.5 temmuz gibi test yapmıştım tek çizgi çıkmıştı.Şuan tekrar cesaret edemiyorum.Ve kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum..Hiçbir belirti yok.Sadece ara ara çok hafif karnım ağrıyıp geçiyor...Ne olacak benim halim yaaaaaaaaaa:gitme:

mutlaka yap...bende 4 temmuzda bekliyordum 6 temmuzda test yaptım ve tek çizgi...o gübnden beri bende cesaret edemiyordum ama bugün arkadaşların ısrarıyla yaptım...sende yap

canım hayırlı uğurlu olsun...rabbim kucaklamayıda nasip etsin inş..
en kısa zamanda kanda baktır..hadi tebrikler...opuyorumnanaktan
inşallah canım..önemli olanda o zaten...hamile kalmakla iş bitmiyor...geçen ayda ben yaşadım..döllenme oldu ama tutunamadı...belki yine öyle olacak..o yüzden kendimi çok fazla kaptırmak istemiyorum tatlım

mutlaka yap...bende 4 temmuzda bekliyordum 6 temmuzda test yaptım ve tek çizgi...o gübnden beri bende cesaret edemiyordum ama bugün arkadaşların ısrarıyla yaptım...sende yap

Korkuyorummmm.Kaç gündür ağlamaktan içim dışıma çıktı.4 senedir her ay acabamı diyeceğim ben diyee...bİLEMİYORUMM korkuyorum beklediğim sonucu görmekten...Sen test yaptığını söyledin canım sonuç ne peki

kızlarrr sanırım ben hamileyim...silik çizgiyi gördüm bugün

Canım şimdi gördüm geçmiş mesajda...İnşallahi....Hadi hayırlısı...Ayyyyy eminim ikinci çizgiyi görmek bile insana nasıl heyecan verir.Allahım ne olur bizlerede yaşat o heyecanı....

kızlarrr sanırım ben hamileyim...silik çizgiyi gördüm bugün

canımmmm cokk sevındımmm kandıl gunu o kadar cok dua ettımkı hepımızıe rabbım kabul edendırrr.....hayırlı saglıklı sıhhatlı olsunn ınsallhhhhh

bu arada ben adet oldumm şokdayımmm cok umıtlenmıstımm bu ayyyyy

Canım şimdi gördüm geçmiş mesajda...İnşallahi....Hadi hayırlısı...Ayyyyy eminim ikinci çizgiyi görmek bile insana nasıl heyecan verir.Allahım ne olur bizlerede yaşat o heyecanı....
evet tatlım o çizgiyi görmek ayrı bir heyecan ama rabbim hayırlısını versin her zaman için...inşallah sizde yaşayacaksınız bi tanemmmm...dualarımde hep varsınız....
canım benim üzülme bende bu ay inanılmaz derecede adet olmayı istemiştim...hatta bir gece niye adet olamadım bir sorunmu var acaba bile demiştim...çünkü hem adet yok hemde test negatif...sinirlerim bozulmuştu gerçekten...inşallah sende bir gün kucaklayacaksın o minişi

evet tatlım o çizgiyi görmek ayrı bir heyecan ama rabbim hayırlısını versin her zaman için...inşallah sizde yaşayacaksınız bi tanemmmm...dualarımde hep varsınız....

İnşaallah canım ama sanırım benim bu ay suya düştü hayallerim.Tıpkı her ay olduğu gib:gitme::gitme:i.Galiba adet oluyorum kasıklarım çok ağrıyor ve afedersinizi peçeteyle kurulanırken minik kahvrengi sümüksü bişey geldi.Az öncede kırmızı sümüksü bişey geldi.Şuan çok karnım ağrıyor...Anlayacağınız kesin kırmızı kart gördüm gibi bişey oldu.....Gelişmelerden haberdar ederim...

hiç üzzülme şekerim...çok yakında bende görebilirim o kartı...çünkü kan değerim düşük çıktı...15.07 çıkktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…