Her Gün Yeni Bir Kaynana

zaten gecen gün bulaşıkları toparlamamıstım daha dogrusu içim sıkılıo gel yanımda otur demıstı bende oturdum sonra mısafır geldı mısafırlere 'ayy kusura bakmayın bulaşıklar duruyo ev berbat halim yokki kalkayım yapayım 'falan dedi deli oldum

ee bak canım kendi kendini kaynanana kurban etmişsin o an.
Neden her dediğini yapıyorsun..Ya eşimin annesi kıyamam ben ona yaşlı o,yalnız o yazık..diye düşünürsen işte böyle ortada bırakır bir anda!anlayamazsın bile..
Madem eşinin annesi oğluna en yakın kadın,peki neden o anda seni ele verdi?
Kendi kızı olsa aa bulaşıklar var benim x kızımda şimdi mutfağa giriyordu,zorla tutuyorum yanımda sağolsun beni bırakmıyor,Allah razı olsun derdi..

Kolları sıva kkdan arda kalan zamanlarda:)
Bir güzel tatlı tuzlu tarifi seç ve akşam eşin için ona özel birşey yap..
Karşılıklı yiyin..Ben olsam öyle yapardım.Mecbur muyum canım benim kaynananın her yaptığını tüketmeye..

kesinlikle katılıyorum
kayınvalıdenıze biz artık evliyiz kısmını iiice idrak ettirmeniz lazım.
mutfaga git yemek yap poğaça tatlı yapabilirsin.

inşallah sağda solda benım gelin hiçbişe bılmıyo demıyodur..:44:

sana şunu söyliyim eline koz verme.ban öğret falan deme kendin öğren..
evet şimdi bilgi çagındayız ne yapayım kaynanamın kabak yemeğını demı ama. çok saolun yaa
ayy aynı benimki. aynı tip laf sokmalar..

sende susma sakın.karşılık vermesen bile hemen orda bişey söyle. 'ben yapıcaktım zaten' falan de..

hah işte bnim sorunum o cevap veremıyorum.kırılmayacak bıse bıle olsa soleyemıorum

az önce bnm kayganamda dediki akşama kadar ne bakıyon orda ne öğrendin söyle bende bileym bende gayet sakiin anne herşeyi bilmenmi gerekiyo:KK1: demek bakmam gereken bişey var bakıyorum sonra vaaz yapmaya başladı:63:

ee bak canım kendi kendini kaynanana kurban etmişsin o an.
Neden her dediğini yapıyorsun..Ya eşimin annesi kıyamam ben ona yaşlı o,yalnız o yazık..diye düşünürsen işte böyle ortada bırakır bir anda!anlayamazsın bile..
Madem eşinin annesi oğluna en yakın kadın,peki neden o anda seni ele verdi?
Kendi kızı olsa aa bulaşıklar var benim x kızımda şimdi mutfağa giriyordu,zorla tutuyorum yanımda sağolsun beni bırakmıyor,Allah razı olsun derdi..

Kolları sıva kkdan arda kalan zamanlarda:)
Bir güzel tatlı tuzlu tarifi seç ve akşam eşin için ona özel birşey yap..
Karşılıklı yiyin..Ben olsam öyle yapardım.Mecbur muyum canım benim kaynananın her yaptığını tüketmeye..

beni bu evden bırı olarak gormedı kı hiç üni okudum die okulda neler yapmısımdır dıe ogluna layık gormedıgını baskasına solerken duydum

şimdi cvp vermessen önüne geçemezsin.cvp verme verme nereye kadar ilerde patlarsın.
öyle bi patlarsınki hem eşine patlamaya başlarsın hem huzurun olmaz hemde yanlış zamanda patlarsın suçlu sen olursun..

biriktirme sakın. sonradan patlayınca kaynana noluyozz der. birden değiştin der falan..göze batarsın.. inceden incden cvp vereceksin.

neyse yaşayıp göreceksin.biz gördük çünkü.. duygularımız köreldi.bişey hissetmiyoruz artık :KK58:

az önce bnm kayganamda dediki akşama kadar ne bakıyon orda ne öğrendin söyle bende bileym bende gayet sakiin anne herşeyi bilmenmi gerekiyo:KK1: demek bakmam gereken bişey var bakıyorum sonra vaaz yapmaya başladı:63:

kaynana forumuna yazı yazıyorum deseydın...:KK1::KK1:

beni bu evden bırı olarak gormedı kı hiç üni okudum die okulda neler yapmısımdır dıe ogluna layık gormedıgını baskasına solerken duydum

Canım daha küçüksün.Bende senin yaşında evlendim..
Bende o dönem cevap veremiyordum.
İnanır mısın şimdi olsa gene kaynanama cevap vermeye çekinerek cevap veririm..ama
kendimi zorlarım artık altta kalmamak için.

Bu cümlene çok şaşırdım ayrıca..
İş tamamen eşinde bitiyor.
Umarım ayrılırsınız o evden bir gün ..
Çok yazık..

2 sene iyi durmuşsun. 2 seneden fazlası zarar bak ben sana söyliyim.. çocouk yokken işe gir ev alamasan bile kiraya çık.

bu arada kayınpeder görümce varmı?

şimdi cvp vermessen önüne geçemezsin.cvp verme verme nereye kadar ilerde patlarsın.
öyle bi patlarsınki hem eşine patlamaya başlarsın hem huzurun olmaz hemde yanlış zamanda patlarsın suçlu sen olursun..

biriktirme sakın. sonradan patlayınca kaynana noluyozz der. birden değiştin der falan..göze batarsın.. inceden incden cvp vereceksin.

neyse yaşayıp göreceksin.biz gördük çünkü.. duygularımız köreldi.bişey hissetmiyoruz artık :KK58:

haklısınız yemın ederım kormusum ben dılsız sagır mısım

evlenmeden önce kaynana sorununun böyle büyük birşey oldugunu bılmezdım hıc kafam rahattı Allahtan aynı evde oturmuyoruz kaynanam dul ama oğluna sürekli baskı yapıyor benı aramıyorsunuz ölsem haberiniz olmayacak bilmem ne bilmem ne uffff için daraldı..

aynen bende evlenmeden böyle buyuk bır sorun olduğunu bılmıyodum.taaki bu siteye üye oldum dedim neler varmış..
ben 6 ayda çözdüm kaynanayı, nasıl davranmayı. merve sen 2 senede nasıl çözemedin ki?

Canım daha küçüksün.Bende senin yaşında evlendim..
Bende o dönem cevap veremiyordum.
İnanır mısın şimdi olsa gene kaynanama cevap vermeye çekinerek cevap veririm..ama
kendimi zorlarım artık altta kalmamak için.

Bu cümlene çok şaşırdım ayrıca..
İş tamamen eşinde bitiyor.
Umarım ayrılırsınız o evden bir gün ..
Çok yazık..
evet malesef öle ama dedim ya en fazla ust kata cıkarız bu gıdısle
2 sene iyi durmuşsun. 2 seneden fazlası zarar bak ben sana söyliyim.. çocouk yokken işe gir ev alamasan bile kiraya çık.

bu arada kayınpeder görümce varmı?

kayınpeder görümce yokta 3 tane kaynım var biri yanımızda dıger ıkısı okuldalar ama onlarda yazın yanımızdalar onlar zaten ayrı bı mevzu onlar için ayrı bi kk lazım

aynen bende evlenmeden böyle buyuk bır sorun olduğunu bılmıyodum.taaki bu siteye üye oldum dedim neler varmış..
ben 6 ayda çözdüm kaynanayı, nasıl davranmayı. merve sen 2 senede nasıl çözemedin ki?

ben kaynannyı çözdüm ama çözümünü bulamadım

evlenmeden önce kaynana sorununun böyle büyük birşey oldugunu bılmezdım hıc kafam rahattı Allahtan aynı evde oturmuyoruz kaynanam dul ama oğluna sürekli baskı yapıyor benı aramıyorsunuz ölsem haberiniz olmayacak bilmem ne bilmem ne uffff için daraldı..

cenazesine gidin ama :KK53:

canım nasıl çözdün 6 ayda 6 aylık evlisin sanırım birde aynı evde yasıyorsun tebrık ederım senı aklını kaybetmediğin için.. :81:

kızımın mevlütüne bir komşu gibi gelip davranan kayınvalideciğime:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK33::KK33::KK33:

ammaannn koçişlerin hatırına çekiliyorlar işte,iyiside var cadusuda:KK37:

kaynım 14 yasında gecen gun kaynanam bana kızım kaynın ergenlık cagında onun yanında fazla sıkıfıkı olmayın etkılenıo mus dedi.

X