Her ay en az bir altın

Merhaba sizlere bir sorum olacak hanımlar. Benim bir miktar Ata borcum var. Ama bugünün altin fiyatı üzerinden konuşuyorum her ay bir Ata alıp kenara atamıyorum. Mesela yarım Ata alsam, 2 yarım ata olduğunda kuyumcuya gidip tam Ata yaptirabiliyor muyum. Ya da 4 Ata ceyrek yaptım diyelim bunu gidip tam Ata yaptırabiliyor muyum? Herhangi bir ücret alıyorlar mı böyle birsey yaptığımda?

Aslında aynı bozuk tümletiyor gibi oluyor, yapılıyor yani

Yılbaşında tatildeydim, olan eurolarimi da harcadım:)
Bugün de pegasusun büyük indiriminden yeni biletler aldım.
Bence bu da bir çeşit yatırım
Sonra açılmayayim daha fazla diye gittim bugün 150 Euro aldım, neredeyse 33 liradan
Hedefim bu ayı 200 Euro 200 dolar , bir gram altın ile kapatmak.
Daha maaşa 19 gün var. Ayın sonunu getirememekten korktuğum için parça parça alacağım

Şu hale bak ya 150 Euro’nun geldiği noktaya bak…
Acil dolar Euro maaş manifesti yapıyorum

Şu hale bak ya 150 Euro’nun geldiği noktaya bak…
Acil dolar Euro maaş manifesti yapıyorum
Ben de şu siteden kendime hayali yatırımlık ev bakıyorum Almanya'dan ucuzdan pahalıya siralayinca cidden uygun fiyatli evler var.
Hobim normalde sahibinden gezmekti, o kapanınca sınırlarımi genislettim:)
Bu da manifest sayılır mı?

Selamlar herkese bolluk bereketli gunler aylar yillar. Bugun 3415 tlden 3 tane ceyrek aldim, kizimin birikim hesabina da 2000 tl gonderdim. Nisan ayina kadar maasa zam geldi, harcamalarimiz sabit. Ne koyarsam kardir diye dusunup maas zamminin onemli kismini birikime aktardim. Nisanda kira filan da asiri zamlanacak 5 senemiz doldugu icin. Bakalim o zamana Allah kerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…