Her ay en az bir altın

Babamın dedesinden kalan malların bir kısmı mahkeme kararıyla satıldı .Bana düşen kısmıyla

19 gr altın aldım, Allah bereket versin

Henüz ocak ayı maaşım yatmadığı ve de altın günlerimden gelecekler ayın 15 inde geleceği için henüz ocak ayına ait birikim bildirimi yapmıyorum nasipse en geç ayın 20 sine kadar yazarım B Buffalosos

Eklentiler

• 20240105_142354.jpg
    178,3 KB · Görüntüleme: 47
Grupta en çok senin paylaşımlarını merak ediyorum
Kocaman maşallah diyorum Rabbim nazarlardan saklasın.senden çok ilham alıyorum.hayirli olsun bereketli olsun

Gram altını kaça aldın ozrengin ben geçen ay 1960 a almıştım 24 ayar olanı o yüzden merak ettim
3 gramı dün 2075 tl den aldım
16 gramı bugün 2085 tl den

Bu şekilde olmasının nedeni ; avukat satış dosyasından gelecek para için bir katılım bankasından hesap açmamızı istedi hesabı açtım ve de başka hesaba eft yaptım. Bu sefer de Halkbank şubesindeki memur bugün gelen parayı bugün veremiyoruz en az 1 gün kalması gerekiyor dedi
Ben de atm den günlük limit tutarını çektim geri kalanı da bugün çektim. Böylelikle altını 2 sefer de almış oldum

Grupta en çok senin paylaşımlarını merak ediyorum
Kocaman maşallah diyorum Rabbim nazarlardan saklasın.senden çok ilham alıyorum.hayirli olsun bereketli olsun
Allah razı olsun canım
Allah hepimize sağlık, huzur, bol bereketli helal
kazançlar versin .Amin

Allah bereket versin canım..Güle güle yemeyi nasip etsin

Ay masallahhh nasip olsun hepimize şöyle dedelerden kalma seyler harika masallah
Ocak ayı bildirimi bekliyorum canım bol bereketli olsun

Bende dört gözle maaşı bekliyorum altın alabilmek için..Rabbim sağlık versinde inş alabilelim.Altında ne çok çıktı bu ara yaHergün katlanarak uçuyor sanki
Biraz önce 2025 yılına girerken gram altın fiyatının 3500 tl olabileceği yönünde açıklamalar okudum

geçen gün eski eşyalara bakarken evlenir evlenmez bozdurduğum bileziklerin notunu gördüm 123 gr yanılmıyorsam 25 bine falan denk gelmiş öyle üzgün ve pişmanım ki
bir yandan yatırım yapmaya çalışıyoruz ama borçlar kredi kartı fatura kira hiçbir şeye yetişemiyoruz. sanki boşuna kanat çırpıyormuşuz gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…