Yarım gram altın taksam olur mu?

Ya şöyle cumartesi günü evde kadınlar arası eğlence olacak, pasta börek çörek sarma çay, 2 dansçı kız gelecek, yani kina diyelim
Pazar günü de nikah olacak.
500 tl mi
20 dolar Mİ (685 tl).
1000 tl mi
50 dolar / 50 Euro mu
Yarım gram altın mı
20 dolar daha şık bence. Ayrıca;
Zarfa koyup takabilirsiniz hiçbir şey delinmez. Zarfa da adınızı yazın

Benim nezdimde böyle şeyler şık ve tatlı. Evlenecekmiş biraz katkınız olsa fena mı?
e tanımaz etmez. evlenecek de konu sahibine ne yarari var 😅
hem belki belali kaynanasi vardir konj sahibinin kendini zorlayarak taktigi sey kaynanaya implant dis olarak döner 🤣🤣 benim teyzemin ilk evliliginde öyle olmustu mesela. BDVde kendi altininin hayrini goremeyen gelinlerle dolu

e tanımaz etmez. evlenecek de konu sahibine ne yarari var 😅
hem belki belali kaynanasi vardir konj sahibinin kendini zorlayarak taktigi sey kaynanaya implant dis olarak döner 🤣🤣 benim teyzemin ilk evliliginde öyle olmustu mesela. BDVde kendi altininin hayrini goremeyen gelinlerle dolu
İhtimaller beni yerle bir etti😂

Yemekli bir düğün davet ise ben de tanımadığım bir insan ise şayet yemeği karşılayacak cinsten bir şey takarım da yine de gram altın bunun için çok para aklamıyoruz ki dağıtalım enerciiiiii
Cumartesi günü kadınlar arası evde sarma börek pasta çay, 2 dansçı gelecek müzik dans eğlence olacak, pazar nikah

Cumartesi günü kadınlar arası evde sarma börek pasta çay, 2 dansçı gelecek müzik dans eğlence olacak, pazar nikah
Evde sarma pasta börek tarzıysa siz de dışarıdan pasta ve benzeri bir şey alıp gidebilirsiniz nikahta da para yeter arkadaşınızın kardeşi falan olsa neyse de halası yani ama şöyle de bir durum var evlenen kişi maddi anlamda pek iyi durumda değilse takmanızı tavsiye ederim tabii ki

Evde sarma pasta börek tarzıysa siz de dışarıdan pasta ve benzeri bir şey alıp gidebilirsiniz nikahta da para yeter arkadaşınızın kardeşi falan olsa neyse de halası yani ama şöyle de bir durum var evlenen kişi maddi anlamda pek iyi durumda değilse takmanızı tavsiye ederim tabii ki
Durumlarını bilmiyorum pek, teşekkür ederim fikriniz için😊

bekarlığa veda evde olacakmış böyle sarma börek çörek, 2 tane dansçı kiz gelecekmiş müzik eğlence falan, ertesi gün de nikah olacakmış. İkisine de gideceğim, yarım gram iyi o halde dimi? Bütçem 1500 civarı hani 50 dolar/50 Euro/ yarım gram düşündüm. Ya da tl olarak 1000 tl mi taksam acaba. Çünkü şey duymuştum tl delinse de sorun olmuyo da yırtık delik Euro dolar banka sıkıntı edebiliyor
1000 tl at geç çok önemseme ben olsam 500 atardim

X