Her ay en az bir altın

Merhaba canım hiç üzülme önce insan şok oluyor üzülüyor vs ama her şerde bir hayır vardır öyle düşün
En azından farketmeni Allah nasip etmiş arkadan çevrilen işlere iradeni koyarak son vermişsin bu da emin ol büyük nimet
Bundan sonrası için bol bereketli birikimlerin olsun

Amin canım çok sağolasın
Zaten tek tesellim farketmek ve tepkimi ortaya koymak oldu ama inanin giden rakamlar az uz değil
Daha düne kadar biz gelin değil kız almışiz diyen insanlar bir anda selam sabahı kesti
Benim alnım ak artik önce çocuklarim sonra ben

Zamanında benim de birkaç dönüm noktam oldu farkındalık açısından
Benim farkedebildiğim o zaman 1 daire parasıydı Allah bildiği gibi yapsın
Nihayet geldiğim nokta geçen nisan ayında boşadım geçtim

Hayırlı olsun ne diyeyim benim de bir daire parası var çok rahat
Zararın neresinden dönersek kardır 2024 inşallah hepimiz için çok güzel bir dönüm noktası olacak inaniyorum

B Buffalosos kuzum bir çeyrek yazar mısın bana
Bu arada borsada halka arzlarlara giriyorum altın sertifikası da biriktiriyorum 570 lotum oldu altın sertifikası olarak 10 bin küsur yapıyor
onlari Eylül ayı çocukların okul masrafları için ayırıyorum o yüzden birikimden saymiyorum

Merhabalar benide gruba alırmısınız? Bu ay 11 gram bilezik aldım.Bu sene toplamda iki bilezik aldım 10 gram biri 11 gram biri üç tanede çeyrek var başka bişi yok

Masallahh çok iyi giriş yaptın valla bol bol altın dolar olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…