Her ay en az bir altın

Eee bı fotoğraf isteriz hayırlı olsun
07243D65-F30C-43B2-8732-4B137D0AEC4B.jpeg

Teşekkür ederim..Daha iyileri sizlerin olsun inşallah..Ekimde aldığımızla beraber ..Amacım inşallah 3 lemek:)Rabbim kısmet ederse tabiki🤲🥰

Herkese bolluklu bereketli bir selam:) Bu ay adaya geri döndüm şükür. Az once bir ceyrek altın aldım 3215 tlden. Bir de bu ay kızımin birikim hesabına 1250 tl attım, tl birikimi sayiyor muyuz bilmediğimden kendime not olsun en azından. 14 ocaga kadar param artarsa evdeki yarım gramımi tam grama tamamlamaya çalışacağım. Bu ay ekstra bir gram alma planim vardi ama dogalgaz faturasinda kis tarifesi baslayinca bir de arabamizin bakim zamani geldiginden bu hayalimi ertelemek zorunda kaldım. Bolluk bereket hep bizlerle olsun, yeni yıla refahla girelim inşallah:)

Merhaba arkadaşlar ben gamlibaykush 2023 yılı benim icin biraz zor geçti maddi manevi kayiplarim oldu dahası olmuş eş ailesi tarafından somuruldugumu çok sonradan farkettim eşimle boşanma aşamasına bile geldik ara tatil döneminde
Onlar hala beni kusurlu görüyor ikiyüzlü olduğumu düşünüyor ama geçti artık
Ben ailesine oglunuza söyleyin kartımı aldım karışmasın bana dedim
Ara ara onlara para gönderiyormus ve benim haberim farkındalığım yıllar sonra oldu malesef
Artik kendime yeni yol cizecegom kendimi ve çocuklarımı düşüneceğim
O yüzden nickimi de değiştirmeye karar verdim
Herşey yeniden başlasın
Her şey çok daha iyi ve güzel olur inşallah 🙏🌸

Eylül ayından bu yana her ayın 15 inde maaş günü kişi başına 5 gram altın aldığımız 10 kişilik altın günümüz var.
Ocak ayında maaşlarımıza zam geleceği için 15 Ocak'tan geçerli olmak üzere yarım altın günü başlattık
Bu günümüz için kişi başına 1 yarım altın toplanacak , toplam 12 kişiyiz

Ocak ayında 2 altın gününün sırası da bende 😊

B Buffalosos ben grubu bayadır takip edemiyorum, yönetici bile değişmiş 😅

Ekim ayında aldıklarımı yazmıştım ama listeye eklenmemiş. Bir çeyrek bir de 0,5 gram altın almıştım.

Kasım da doğum yaptım, kendim bir şey alamadım ama beş çeyrek, bir de 1 gram hediye olarak geldi, koydum kenara.

Bu ay da 1 yarım altın, 1 tane de kızıma küpe aldım.

Eklersen sevinirim 🌸

B Buffalosos ben grubu bayadır takip edemiyorum, yönetici bile değişmiş 😅

Ekim ayında aldıklarımı yazmıştım ama listeye eklenmemiş. Bir çeyrek bir de 0,5 gram altın almıştım.

Kasım da doğum yaptım, kendim bir şey alamadım ama beş çeyrek, bir de 1 gram hediye olarak geldi, koydum kenara.

Bu ay da 1 yarım altın, 1 tane de kızıma küpe aldım.

Eklersen sevinirim 🌸
Ekledimm bakalım benim doğum da şubatta bebeğe ne gelecek merakla bekliyorum :oops: :-)
küpeyi eklemedim takı oldugu için yatırımlıksa ekleyeyim onu da

Yok yok küpeyi ekleme. Sağlıkla al inşallah kucağına. Valla ailelerden böyle geldi, bir de dayısı bileklik yaptırdı ama malum ekonomi de artık insanlar yapamıyorlar 🫢🫢
Ekledimm bakalım benim doğum da şubatta bebeğe ne gelecek merakla bekliyorum :oops: :-)
küpeyi eklemedim takı oldugu için yatırımlıksa ekleyeyim onu da

X