Her ay en az bir altın

Arkadaşlar ben iki tam altın almıştım kuyumcudan ama iş arkadaşlarım altın hesabı açmamı onerdiler ve memnunlar uzun süre icin hepsi başka bir bankadan açmış güncel olarak makas aralığı düşük ve güvenilir hangisi mesela yapikrd den açılsa iyi midir bir öneriniz var mi

Hazır elinizde ise bence fiziksel saklayın bankada vergisi cartı curtu olmasın

Arkadaşlar ben iki tam altın almıştım kuyumcudan ama iş arkadaşlarım altın hesabı açmamı onerdiler ve memnunlar uzun süre icin hepsi başka bir bankadan açmış güncel olarak makas aralığı düşük ve güvenilir hangisi mesela yapikrd den açılsa iyi midir bir öneriniz
Hazır elinizde ise bence fiziksel saklayın bankada vergisi cartı curtu olması

Hazır elinizde ise bence fiziksel saklayın bankada vergisi cartı curtu olmasın
Evet ama artık kuyumcular da pahalidan veriyorlar yani aslında altının orijinal fiyatından çok daha fazlaya aldım hepsi de anlaşmış gibi aynı fiyatı söylediler mecbur oldum kuyumculara uğraşmak istemiyorum makas aralığı düşük güvenilir banka hangisidir mesela halkbn nasıldır şu an

Ben nedense fiziki altın olarak tutmak istiyorum altını canlı canlı görmek hoşuma gidiyor daha da motive ediyor bankada döviz hesabım var birazda dolar biriktiriyorum

Merhaba arkadaşlar borsadaki altın sertifikası sayım 415 oldu 5000 lota 4585 lot kaldı
Okuldaki arkadaşlarımla çeyrek altın gününe girdik haziranda sıra ceyrekleri tumletip 25 gram bilezik almak istiyorum belki o zamana kadar biriktirdigim sertifikaları da satar üzerine biraz daha ekler bir bilezik daha alırım hedefim şimdilik bu

Ben enparayı kullanıyorum senelerdir

Hadi bakalım hayırlı olsun, ben de kendime bileklik almak istiyorum bu ara heveslendim. Bakalım düğünlerden bana fırsat kalırsa biriktirdiklerimden alacağım inşallah

Günaydın kızlar.
Aralık için bir çeyrek alicam daha sonra belki gram alalirim daha bütçeme bakamadım
En geç pazartesi almış olurum güncel fiyatlara da bakamadım daha.
Hadi bakalım alırsın inşallah
Ben de bu ay için 50 dolar 1 gram ve çeyrek altın hedefimde dortgozle ekdersimin yatmasını bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…