Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

süpersin bu azimle çabucak ulaşırsın kendine güven öncelikle cnm ama sporu asla ihmal etme sarkmaman için
İnşallah tesekkur ederım :)
Kesinlikle sporu bırakmıyorum haftada 6 gün spor 1 gun dınlenıorum
Kondisyon bısıkleti 1 saat + egzersız + mekik seklınde aksatmadan devam :)

iyi işte :)

Yazın tadını çıkar canım iyi etmişssin valla

Aynen spor olmadan ve yürüyüş olmadan kilo vermek çok zor hem hemn vermk istiyorsan spor şart
Evet kesinlikle sporu aksatmıyorum yan regl dönemim ona rağmen yapıorum haftada 1 gun dınlenıorun 6 günü spor egzersız mekik ve kondısyon bısıkletı

Dun tartildim 63.2 ciktim ilk sayfaya baktim sen super vermissin tatiller beni mahvetti ya, allahtan surekli denize giriyorum ve yuzuyorum yoksa cok kilo alirdim.

Alisverise ciktin mi hic? 36 bedene dusmussundur kesin
Hım yine iyisin:) evet ama hedefim 52. Bitane pantolon aldım yine 38. Ama süper dar kesim.

Günaydın kızlar biraz ara verdim aile sorunları cıktı azcik şimdi herşey yolunda ve tam gaz devam bu sabah uyanınca
1 bardak limonlu su içtim
kahvaltı 1 haslanmis yumurta
Yarim kırmızı biber
1 kasik lor
Yarim domates salata
1brdk şekersiz çay
3 dal taze nane
1 küçük dilim çavdar ekmegi

Azcik isim var onları hallettikten sonra 30 dik eliptik bisiklet binerim öğlene yazarım yine kızlar glstn99

merhaba kızlar evi dip köşe temizleim hışım çıktı kahvaltım 2 haş yum az peynir 2 zeytin 2 dil salatalık 2 dil karpuz çay
öğleyi şimdi yedim 1 tabak yeşil fasulye büyük bardak ayran şimdi çamaşır katlicam. siz napıyorsunuz?

kızlar bugün benim doğumgünüm 40.yaş maşallah :))
iş yerinde arkadaşlar pasta almışlar çok küçük bi dilim yedim mecburen ama başka bişey yemedim bi saat bu sıcakta yürüyüşe çıktım onu eriteyim diye şimdi madensuyu içiyorum

Doğum günün kutlu olsun nice senelere maşallah Allah saglıklı sıhatlı ömür versın inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…