Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

mutlu yillar doğum günün kutlu olsun .bende öğlen ekmek tatlisi yedim vala çok güzel görünüyordu bir kare dilim üstüne krema ohh mis akşama açlık oyunları yarın tarti günüüüü

Mutlu yillar canim bu sicakta nasil ciktin, dikkat et bayilma

Uzun bir aradan sonra ben de menu yazayim sabah sutlu filtre kahve, ezine peyniri, domates, omlet. Ogle 1 tane tadim antep fistikli bar, sutlu filtre kahve. Simdi de kocaman bir salata yedim ton balikli ve misirli. Bir saate kadar eve gecicem, kahve icerim ve biraz meyve yerim yatana kadar, bir de su icmem lazim, sadece yarim litre ictim bugun

Bugün sabah kahvaltısı yapmadım yıyemedım
2salatalık ufak boy ve yeşil çay ıcdım
Az oncede 1 orta boy kase cacık yedım
Akşamda yatmadan once
3 kasık yogurt yarım lımon karıştırarak pul bıberle yıcem bugün toplam aldığım kalori 154 olucak 3 gundur böyle gidiyor :/
Suda 8 bardak içtim 4 bardak daha içicem yatana kadar ve spor yapıcam tabıkı 8 gıbı

çok teşekkür edrim cnm afiyet olsun:)
mutlu yillar doğum günün kutlu olsun .bende öğlen ekmek tatlisi yedim vala çok güzel görünüyordu bir kare dilim üstüne krema ohh mis akşama açlık oyunları yarın tarti günüüüü

Reactions: Cac

Süpermis :) Spor yapiyorsan olmaz diye umuyorm insallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…