Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

kızlar bugün benim doğumgünüm 40.yaş maşallah :))
iş yerinde arkadaşlar pasta almışlar çok küçük bi dilim yedim mecburen ama başka bişey yemedim bi saat bu sıcakta yürüyüşe çıktım onu eriteyim diye şimdi madensuyu içiyorum
mutlu yillar doğum günün kutlu olsun:halay::KK73: .bende öğlen ekmek tatlisi yedim vala çok güzel görünüyordu bir kare dilim üstüne krema ohh mis akşama açlık oyunları yarın tarti günüüüü:rapci:

kızlar bugün benim doğumgünüm 40.yaş maşallah :))
iş yerinde arkadaşlar pasta almışlar çok küçük bi dilim yedim mecburen ama başka bişey yemedim bi saat bu sıcakta yürüyüşe çıktım onu eriteyim diye şimdi madensuyu içiyorum

Mutlu yillar canim :KK75: bu sicakta nasil ciktin, dikkat et bayilma :confused:

Uzun bir aradan sonra ben de menu yazayim :confused: sabah sutlu filtre kahve, ezine peyniri, domates, omlet. Ogle 1 tane tadim antep fistikli bar, sutlu filtre kahve. Simdi de kocaman bir salata yedim ton balikli ve misirli. Bir saate kadar eve gecicem, kahve icerim ve biraz meyve yerim yatana kadar, bir de su icmem lazim, sadece yarim litre ictim bugun

Bugün sabah kahvaltısı yapmadım yıyemedım
2salatalık ufak boy ve yeşil çay ıcdım
Az oncede 1 orta boy kase cacık yedım
Akşamda yatmadan once
3 kasık yogurt yarım lımon karıştırarak pul bıberle yıcem bugün toplam aldığım kalori 154 olucak 3 gundur böyle gidiyor :/
Suda 8 bardak içtim 4 bardak daha içicem yatana kadar ve spor yapıcam tabıkı 8 gıbı

çok teşekkür edrim cnm afiyet olsun:)
mutlu yillar doğum günün kutlu olsun:halay::KK73: .bende öğlen ekmek tatlisi yedim vala çok güzel görünüyordu bir kare dilim üstüne krema ohh mis akşama açlık oyunları yarın tarti günüüüü:rapci:

• Beğen
Reactions: Cac
bayrama da 18 gün kaldı:işsiz:[/QUOTE
aynennn hedef benim 15 agustsa kdr 2 kg tatilde 2 kg, eşime sürpriz olsun ona hiç diyetteyim demedim iyi gidiyorum demediğim zaman yememede bakmıyor takılıyorum kafama göre .bu aksam ben bir süt bir dilim kabaklı kek vardı kabak soğan peynir maydonozlu ondan yicem

Çok tesekkur ederım kılo çok olunca fazla gıdıor aslında normal hedef 55 :) duzlemısım tam 96 yım suan 400gram gitmiş :)
Sarkma olmaması için egzersiz + mekik + 1 saat kondisyon bısıkleti kullanıyorum inşallah olmaz :)
Süpermis :) Spor yapiyorsan olmaz diye umuyorm insallah cnm

X