Hedef 24 Şubat'a Kadar 56 Kilo Olmak

Sabah chia puding yedim öğle ve akşam haşlanmış karabuğday ve yoğurt yiyeceğim. Bu hafta böyle devam edeyim bakayım ne olacak

Fena değil bu sabah artı gördüm çok şaşırdım yani baya şok oldum sinirim bozuldu. Bu hafta içi tartılmayacağım cuma bakarım yoksa olmuyor diye bırakacağım.
1.5 kg artıydı sanırım dün sabah.Vermemiş misin hiç
Sabah chia puding yedim öğle ve akşam haşlanmış karabuğday ve yoğurt yiyeceğim. Bu hafta böyle devam edeyim bakayım ne olacak
Planın çok iyi bence hafif😊

Yok ya vermemişim bir de üstüne almışım 🥺 çok canım sıkıldı. Zaten bu 3 aydır regl olmuyorum ona da kafam fena halde takık
Tahlillerine baktırcaksın zaten canım bakalım bi sorun var mıymış
Artın yüzde olarak normal aslında %1 küsür yani benim 800 gr almam gibi bişey
Bugün de artı geldiysen karb fazla gelmiş olabilir, ne dersin?

Tahlillerine baktırcaksın zaten canım bakalım bi sorun var mıymış
Artın yüzde olarak normal aslında %1 küsür yani benim 800 gr almam gibi bişey
Bugün de artı geldiysen karb fazla gelmiş olabilir, ne dersin?
Bilemiyorum valla şu karabuğday kürünü bir yapalım bakalım

Toplam 1081 kalori
2.5 lt su
30 dk leslie

Eklentiler

• IMG_0138.jpeg
    IMG_0138.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 27
Benim bütün hafta aynı olacağı için cumaya kadar menü atmayayım. H. Sonundan itibaren yine menü atarım.

Dünkü artı sorunum düzeldi. Sorun tartıdaymış aynı şekilde eşim de çok yüksek çıkınca tartıyı resetledik şarj ettik biraz açtık kapadık eşimi normal gösterdi. Ben de bu sabah baktım çok şükür tekrar 117.20 olmuşum. 💃💃💃

Ben de bu gece 5:2 diyetini araştıracağım. Cumadan sonra onu yapmayı düşünüyorum
Tamamdır :KK66: merak ettim anlatırsın bana da :KK200:
Dün 1.400 yaptık biz de yani ben yapıyorum da gün boyu konuşuyoruz :)
Bugün 1100
Yarın da 1100
Sonra yaz diyeti yaptırır mısın bana dedim yine menüleri beraber hazırlayalım tamam dedi 🥰
Heralde kalori gruplarım böyle olacak cnm hem daha sade
Misal 1200 aldım yine 1100 grubuna sayıcam 1400e kadar

Selamm 4:3 diyetini yapmaya başlıyorum cumadan itibaren gerçi Türkçe pek kaynak bulamadım ama if in bir versiyonu bir gün normal bir gün 500 kalori besleneceğim.
Karabuğday yemekten biraz bunalmış olabilirim 🤪
Bugün Leslie de yapamadım çok sıcaktı.

Selamm 4:3 diyetini yapmaya başlıyorum cumadan itibaren gerçi Türkçe pek kaynak bulamadım ama if in bir versiyonu bir gün normal bir gün 500 kalori besleneceğim.
Karabuğday yemekten biraz bunalmış olabilirim 🤪
Bugün Leslie de yapamadım çok sıcaktı.
Selam canım çok sevindim karar vermene 😍
Aynen bayağıdır yiyosun bitti mi paketin 😀
Çok sıcak gerçekten yaa 40 tı Ankara da 💦 😅
Benim arkadaşım da kıyamadı neyi sorsam garibim e hadi ye dedi üç gündür suistimal ettim iyi niyetini artık tamam dedi yarından itibaren beni dinliyorsun 😁 :duduk::KK62:

X